reklama

Piłkarska ekstraklasa. ŁKS Łódź pewnie pokonał pierwszoligową Wartę Pozna

hofZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS, przygotowujący się do rozgrywek ekstraklasy, rozegrali trzeci tego lata mecz sparingowy. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali 3:0 z pierwszoligową Wartą Poznań.

Pierwsza groźnie zaatakowała Warta, ale strzał poznańskiego zawodnika pewnie obronił Budzyński. ŁKS odpowiedział w trzynastej minucie, ale uderzenie Kujawy zdołał zablokować obrońca Warty. Kilka minut później dobrze strzelał Piątek, ale piłka poleciała obok bramki. W 22 minucie łodzianie mogli mówić o szczęściu. Piłkę stracił na własnym przedpolu Rozwandowicz, jednak jego błąd naprawił Budzyński, który obronił strzał rywala.

Łodzianie objęli prowadzenie w 37 minucie. Piątka doskonale podał do Pirulo, a ten nie zmarnował okazji i łodzianie objęli prowadzenie. W ostatniej akcji tej części spotkania znów na listę strzelców wpisał się Pirulo. Tym razem Hiszpan popisał się ładnym, technicznym uderzeniem.

Także po przerwie łodzianie przeważali. Już w pierwszej minucie odnotowano pierwszy strzał w wykonaniu Pyrdoła, ale obroniony przez bramkarza poznańskiej drużyny. W 53 minucie Trąbka zagrywał piłkę do Sekulskiego. ale akcję przerwał zawodnik Warty.

63 minucie Warta Poznań nie wykorzystała rzutu karnego, jej zawodnik strzelił obok słupka bramki. Już w kolejne akcji ŁKS mógł zdobyć kolejnego gola. Do Wolskiego dobrze zagrał do Pyrdoł, lecz ten skierował piłkę prosto w ręce bramkarza. W 81 minucie Trąbka otrzymał dokładne podanie od Rozmusa, ale zabrakło precyzji i wynik się nie zmienił. W kolejnej akcji sędzia podyktował jedenastkę dla ŁKS, po faulu na Rozmusie. Sekulski pewnie wykorzystał rzut karny.

ŁKS Łódź - Warta Poznań 3:0 (2:0)

1:0 - Pirulo (37)
3:0 - Pirulo (45)
3:0 - Sekulski (82, karny)
ŁKS I połowa: Budzyński - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak - Ramirez, Łuczak, Kalinkowski, Piątek, Pirulo - Kujawa.

ŁKS II połowa: Arndt - Bogusz, Juraszek, Dampc, Rozmus, Wolski, Guima, Srinić, Trąbka (84, Ratajczyk), Pyrdoł - Sekulski (84, Radionow).

Warta Poznań: (I połowa) Laskowski - Kuzdra, Kieliba, Boczek, Kiełb - Biegański, Grobelny, Cierpka, Janicki, Jaroch - Łukasz Spławski.
II połowa: Lis - Kuzdra, Ławniczak, Boczek, Fiedosewicz - Grobelny, Marciniak, Biegański, Janicki, Jakóbowski - Spławski.

We wczorajszym spotkaniu nie zagrał Michał Kołba. Pierwszy bramkarz beniaminka ekstraklasy narzeka na drobny uraz i szkoleniowiec nie zamierzał ryzykować zdrowia zawodnika.

Dla ełkaesiaków to pierwszy z trzech sparingów, które drużyna rozegra podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkppolskim. Kolejne spotkania podopieczni trenera Kazimierza Moskala zagrają w sobotę 6 lipca z GKS Tychy i Kotwicą Kołobrzeg.

Puchar Świata w skokach narciarskich

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-03T21:16:42 02:00, Kabaret:

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

2019-07-03T21:28:50 02:00, Gość:

co w tym dziwnego ??? jedynie może tylko tyle że tak mało ale wszędzie jest tak że większość to są wydatki nie związane bezpośrednio ze sportem .pomysł ile kosztuje taki hotel na wyjazd dla 18 piłkarzy całego sztabu z fizjoterapeutami itp,ile kosztuje wynajęcie ochrony na 17 tys ludzi na mecz u siebie,badania piłkarzy którzy nie czekają po kilka miesięcy w kolejce na NFZ tylko są badania i leczeni od razu ,katering dla takiej loży VIP podobno to koszt 40 tys co mecz tam był itp itd

2019-07-04T04:52:20 02:00, Nie jestem różowy.:

Tak, tak. 2ligowe wyjazdy to odbywają się w dniu meczu, i jaki katering??? Jak tam wszędzie kiełbasa.

2019-07-04T07:59:41 02:00, ap pierd:

Kiełbase to senegalską wyjmij sobie z mordy

Ok

a
ap pierd
2019-07-03T21:16:42 02:00, Kabaret:

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

2019-07-03T21:28:50 02:00, Gość:

co w tym dziwnego ??? jedynie może tylko tyle że tak mało ale wszędzie jest tak że większość to są wydatki nie związane bezpośrednio ze sportem .pomysł ile kosztuje taki hotel na wyjazd dla 18 piłkarzy całego sztabu z fizjoterapeutami itp,ile kosztuje wynajęcie ochrony na 17 tys ludzi na mecz u siebie,badania piłkarzy którzy nie czekają po kilka miesięcy w kolejce na NFZ tylko są badania i leczeni od razu ,katering dla takiej loży VIP podobno to koszt 40 tys co mecz tam był itp itd

2019-07-04T04:52:20 02:00, Nie jestem różowy.:

Tak, tak. 2ligowe wyjazdy to odbywają się w dniu meczu, i jaki katering??? Jak tam wszędzie kiełbasa.

Kiełbase to senegalską wyjmij sobie z mordy

g
grabarz z ap
2019-07-04T07:24:04 02:00, byczynianki:

oj widzewioczki proponuje masc na bol dupy

A co sam używasz że propnujesz? Na galerze to norma......wysypka i pieczenie zadka.

G
Gość
2019-07-03T21:16:42 02:00, Kabaret:

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

2019-07-03T21:28:50 02:00, Gość:

co w tym dziwnego ??? jedynie może tylko tyle że tak mało ale wszędzie jest tak że większość to są wydatki nie związane bezpośrednio ze sportem .pomysł ile kosztuje taki hotel na wyjazd dla 18 piłkarzy całego sztabu z fizjoterapeutami itp,ile kosztuje wynajęcie ochrony na 17 tys ludzi na mecz u siebie,badania piłkarzy którzy nie czekają po kilka miesięcy w kolejce na NFZ tylko są badania i leczeni od razu ,katering dla takiej loży VIP podobno to koszt 40 tys co mecz tam był itp itd

2019-07-04T04:52:20 02:00, Nie jestem różowy.:

Tak, tak. 2ligowe wyjazdy to odbywają się w dniu meczu, i jaki katering??? Jak tam wszędzie kiełbasa.

na 90 % wjazdów Widzew jeździł dzien wczesniej baranie tak samo ŁKS gdzieś na 70-80% jak grał w 2 lidze

b
byczynianki

oj widzewioczki proponuje masc na bol dupy

G
Gość
2019-07-03T19:11:24 02:00, Thor:

Czy proktolog to nie ten co paluchy komuś do dupy wkłada? Jeżeli tak to ten kibic eu kał esu ma gówniane życie....

2019-07-03T21:52:51 02:00, Łodzianin:

zordon, zastanawia mnie, kto bardziej ma gowniane życie, i wiesz myśl przewodnia, ze to na całe szczęście ty. ty upośledzony, ubogi na umyśle pseudo człowiek, debil do potęgi, matol wyzwalający frustracje, pod artykułami o Łódzkim Klubie Sportowym, klubie, który w sposób zupełnie odmienny niż styl reaktywacji dostał się do ektraklasy. frustrat i debil w jednym, po prostu matol o wielu nickach, zordon.

2019-07-04T06:40:55 02:00, Rain:

Nie ma łks-u jest ap....więc morda

odezwała się replika reanimacji ks byczyna

R
Rain
2019-07-03T19:11:24 02:00, Thor:

Czy proktolog to nie ten co paluchy komuś do dupy wkłada? Jeżeli tak to ten kibic eu kał esu ma gówniane życie....

2019-07-03T21:52:51 02:00, Łodzianin:

zordon, zastanawia mnie, kto bardziej ma gowniane życie, i wiesz myśl przewodnia, ze to na całe szczęście ty. ty upośledzony, ubogi na umyśle pseudo człowiek, debil do potęgi, matol wyzwalający frustracje, pod artykułami o Łódzkim Klubie Sportowym, klubie, który w sposób zupełnie odmienny niż styl reaktywacji dostał się do ektraklasy. frustrat i debil w jednym, po prostu matol o wielu nickach, zordon.

Nie ma łks-u jest ap....więc morda

G
Gość

Poziom komentarzy tej debaty pokazuje kim sa i jaki poziom soba reprezentuja kibice podmiejskiego 2go ligowca i co na to administrator ? Jesli takowy jest. Brawo LKS, mysle ze z taka ekipa dadza rade

G
Gość

Brawo LKS , wyglada na to ze nowi sie sprawdzaja.

N
Nie jestem różowy.
2019-07-03T21:16:42 02:00, Kabaret:

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

2019-07-03T21:28:50 02:00, Gość:

co w tym dziwnego ??? jedynie może tylko tyle że tak mało ale wszędzie jest tak że większość to są wydatki nie związane bezpośrednio ze sportem .pomysł ile kosztuje taki hotel na wyjazd dla 18 piłkarzy całego sztabu z fizjoterapeutami itp,ile kosztuje wynajęcie ochrony na 17 tys ludzi na mecz u siebie,badania piłkarzy którzy nie czekają po kilka miesięcy w kolejce na NFZ tylko są badania i leczeni od razu ,katering dla takiej loży VIP podobno to koszt 40 tys co mecz tam był itp itd

Tak, tak. 2ligowe wyjazdy to odbywają się w dniu meczu, i jaki katering??? Jak tam wszędzie kiełbasa.

Ł
Łodzianin
2019-07-03T19:11:24 02:00, Thor:

Czy proktolog to nie ten co paluchy komuś do dupy wkłada? Jeżeli tak to ten kibic eu kał esu ma gówniane życie....

zordon, zastanawia mnie, kto bardziej ma gowniane życie, i wiesz myśl przewodnia, ze to na całe szczęście ty. ty upośledzony, ubogi na umyśle pseudo człowiek, debil do potęgi, matol wyzwalający frustracje, pod artykułami o Łódzkim Klubie Sportowym, klubie, który w sposób zupełnie odmienny niż styl reaktywacji dostał się do ektraklasy. frustrat i debil w jednym, po prostu matol o wielu nickach, zordon.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Cieszy dobra postawa świeżo pozyskanych zawodników. Myślę że będzie z nich dobry pożytek w trakcie sezonu. Oby ten sezon dał nam powody do satysfakcji!

G
Gość
2019-07-03T21:16:42 02:00, Kabaret:

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

co w tym dziwnego ??? jedynie może tylko tyle że tak mało ale wszędzie jest tak że większość to są wydatki nie związane bezpośrednio ze sportem .pomysł ile kosztuje taki hotel na wyjazd dla 18 piłkarzy całego sztabu z fizjoterapeutami itp,ile kosztuje wynajęcie ochrony na 17 tys ludzi na mecz u siebie,badania piłkarzy którzy nie czekają po kilka miesięcy w kolejce na NFZ tylko są badania i leczeni od razu ,katering dla takiej loży VIP podobno to koszt 40 tys co mecz tam był itp itd

J
Jan Hofman

Ale pochlałem,zalałem robaka

K
Kabaret

u widzewiokow pisza że z 15 mln budżetu jaki mieli tylko 20% zostało przeznaczone na cele sportowe czyli ok 3 mln hahaha ciekawe na co poszło 13 mln

Dodaj ogłoszenie