reklama

Piłkarska druga liga. Widzew rozpocznie sezon nad morzem

hofZaktualizowano 
Piłkarze Widzewa wiedzą już, kiedy rozpoczną nowy sezon. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że drugoligowe rozgrywki zaczną się w dniach 27 i 28 lipca.

Widzew ligową rywalizację zainauguruje na wyjeździe. Łodzian czeka wyjazd do Wejherowa, gdzie zmierzą się z tamtejszym Gryfem.

Wczorajszy trening bramkarzy Widzewa prowadził Łukasz Sapela. Szkoleniowiec nie podpisał jednak umowy, bo jego zatrudnieniu sprzeciwili się kibice. Sapela to wychowanek GKS Bełchatów, który w przeszłości toczył pojedynki słowne, a także na gesty, z fanami drużyny z al. Piłsudskiego.

Sapela w barwach GKS rozegrał 138 spotkań.

Kolejnym graczem, który trafił do Widzewa jest Łukasz Zejdler. Podpisał roczną umowę. To 27-letni środkowy pomocnik, w poprzednim sezonie występował w I-ligowym Chrobrym Głogów.

Zawodnik jest wychowankiem Unii Racibórz. Później grał w Baniku Ostrawa. Przed rozpoczęciem sezonu 2012/2013 trafił do Cracovii, w barwach której rozegrał 32 mecze w ekstraklasie. Później przez dwa lata występował jeszcze w GKS Katowice.

Peter Schmeichel z wizytą w Polsce

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-19T08:26:47 02:00, Gość:

Pierwszy mecz i znowu bęcki. A w klubie mimo nowej prezes nadal rządzą kiełbasiarze ? Serial komediowy czas zacząć !

2019-06-19T09:32:30 02:00, Gość:

Wypad pod wiatę parchu a jak nie rozumiesz w języku polskim to specjalnie dla ciebie i twoich obrzezanych braci spod wiaty באַרען אַוועק

2019-06-19T10:24:10 02:00, Gość:

Z trzodą chlewną /świniami/ i bydłem ze wsi Byczyna się nie dyskutuje -parchu z pod blaszaka. Przypominam Lutka i z nim i jego pobratymcami możesz rozmawiać w tym języku rozmawiać - gnido wstydzewska.

2019-06-19T10:27:47 02:00, Miodek:

Naucz się tworzyć zdania bo polskiego to nie przypomina.

Miodek tyś kiełbasiany smrodek. I tyle niedouczony polonisto z Byczyny.

G
Gość
2019-06-19T09:43:00 02:00, Gustaw:

grabarz z wiaty to stara bladź zapychana aż po śledzionę .

Piszesz o Skrzydlewskim żydzewski śmieciu?

M
Miodek
2019-06-19T08:26:47 02:00, Gość:

Pierwszy mecz i znowu bęcki. A w klubie mimo nowej prezes nadal rządzą kiełbasiarze ? Serial komediowy czas zacząć !

2019-06-19T09:32:30 02:00, Gość:

Wypad pod wiatę parchu a jak nie rozumiesz w języku polskim to specjalnie dla ciebie i twoich obrzezanych braci spod wiaty באַרען אַוועק

2019-06-19T10:24:10 02:00, Gość:

Z trzodą chlewną /świniami/ i bydłem ze wsi Byczyna się nie dyskutuje -parchu z pod blaszaka. Przypominam Lutka i z nim i jego pobratymcami możesz rozmawiać w tym języku rozmawiać - gnido wstydzewska.

Naucz się tworzyć zdania bo polskiego to nie przypomina.

G
Gość
2019-06-19T08:26:47 02:00, Gość:

Pierwszy mecz i znowu bęcki. A w klubie mimo nowej prezes nadal rządzą kiełbasiarze ? Serial komediowy czas zacząć !

2019-06-19T09:32:30 02:00, Gość:

Wypad pod wiatę parchu a jak nie rozumiesz w języku polskim to specjalnie dla ciebie i twoich obrzezanych braci spod wiaty באַרען אַוועק

Z trzodą chlewną /świniami/ i bydłem ze wsi Byczyna się nie dyskutuje -parchu z pod blaszaka. Przypominam Lutka i z nim i jego pobratymcami możesz rozmawiać w tym języku rozmawiać - gnido wstydzewska.

2291

Buhahhaaaaaa, kibice :)

G
Gość

Rządy kiboli uniemożliwią jakikolwiek progres w każdym klubie.

G
Gustaw

grabarz z wiaty to stara bladź zapychana aż po śledzionę .

G
Gość
2019-06-19T08:26:47 02:00, Gość:

Pierwszy mecz i znowu bęcki. A w klubie mimo nowej prezes nadal rządzą kiełbasiarze ? Serial komediowy czas zacząć !

Wypad pod wiatę parchu a jak nie rozumiesz w języku polskim to specjalnie dla ciebie i twoich obrzezanych braci spod wiaty באַרען אַוועק

G
Gość

Pierwszy mecz i znowu bęcki. A w klubie mimo nowej prezes nadal rządzą kiełbasiarze ? Serial komediowy czas zacząć !

Dodaj ogłoszenie