Piłkarska druga liga. Kolejny piłkarz odchodzi z Widzewa

hof
Działacze Widzewa nie doszli do porozumienia z Radosławem Sylwestrzakiem w sprawie przedłużenia kontraktu piłkarza.

Radosław Sylwestrzak, wstępnie zgodził się na obniżenie wynagrodzenia zaproponowane działaczy, ale później nikt nikt nie zaproponował mu podpisania nowej umowy. Piłkarz, któremu kontrakt kończy się 30 czerwca, nie zamierzał dłużej czekać i dlatego nie będzie grał drużynie z al. Piłsudskiego.

26-latek odchodzi z Widzewa. Decyzję o opuszczeniu Łodzi obrońca już podjął. Sylwestrzak trafił do Widzewa przed sezonem 2017/2018 a barwach czterokrotnego mistrza Polski zagra w 43 spotkaniach, w których zdobył pięć goli.

Nieoficjalnie wiadomo, że zostanie zawodnikiem Stal Rzeszów, beniaminka drugiej ligi.

Tokio Flesz

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

k
kupa mięsa
nawet jej nikt nie chciał

mięsa góra nie widziała tłusta baba ogóra

zesra się na fidzewie a karnetowicze będą w bycynskie niebie
t
tłusta morda
srajaca wielka pajęcza dupa

zrobi się na fidzewu śmierdząca kupa
W
Wiesiek rts
Ciekawe jak wysoko przegramy jutro z Lechem ?
G
Gość
2019-06-21T15:36:52 02:00, ap pierd:

grabarz jest ciepły i jęzorkiem turla kule banderowcowi

Dziecko wakacje zaczęło i próbuje coś mądrego napisać...

G
Gość
2019-06-21T22:09:14 02:00, Widzew Jerozolima:

Bijemy rekord głupoty kupując karnety !

Ja rozumiem że Jerozolima to twój drugi dom ale innych z nim nie łącz...

G
Gość
2019-06-21T14:23:49 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolał Stal Rzeszów niż srts galaktikos

2019-06-21T14:48:06 02:00, Tomcio Sssieski z ap:

Twoja matka też wolała Krzywego Zdzicha ale to karzeł z limananki jest twoim ojcem .Od razu widać po IQ.

2019-06-21T15:13:21 02:00, Lutekk Sekretarz PZPR:

Zamknij mordę synu Dziewki ulicznej i WIELU OJCÓW

2019-06-21T15:39:39 02:00, tomcio grabarz:

Coś mały cweluchu chyba słabo było w szkole........ojciec może być tylko jeden.Ale was to matka na wsi retkinia w kapuście znalazła i został głąb.

2019-06-21T20:09:42 02:00, Gość:

Ty miałeś jednak kilku , bo takiego debila musiało robić kilku na raz . Jeden nie dałby rady spłodzić takiego gamonia byczyńskiego.z pod blaszaka cipo wsidzewska.

Następny inteligent, Was masowo robią czy jak?

W
Widzew Jerozolima
Bijemy rekord głupoty kupując karnety !
G
Gość
2019-06-21T14:23:49 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolał Stal Rzeszów niż srts galaktikos

2019-06-21T14:48:06 02:00, Tomcio Sssieski z ap:

Twoja matka też wolała Krzywego Zdzicha ale to karzeł z limananki jest twoim ojcem .Od razu widać po IQ.

2019-06-21T15:13:21 02:00, Lutekk Sekretarz PZPR:

Zamknij mordę synu Dziewki ulicznej i WIELU OJCÓW

2019-06-21T15:39:39 02:00, tomcio grabarz:

Coś mały cweluchu chyba słabo było w szkole........ojciec może być tylko jeden.Ale was to matka na wsi retkinia w kapuście znalazła i został głąb.

Ty miałeś jednak kilku , bo takiego debila musiało robić kilku na raz . Jeden nie dałby rady spłodzić takiego gamonia byczyńskiego.z pod blaszaka cipo wsidzewska.

t
tłusta góra mięsa
widocznie nie chciał żeby mu ta gruba baba siedziała na mordzie pierdziała i srała na wstydzewski ryj ..

co innego karnetowicze to pierdzewiaki lubią smród i jeść gnój wstydzewski charakter

tłusty potwór pajączek
f
fazzy
srts2015 codzienna dawka żenady
E
Edmund Reid
2019-06-21T11:53:23 02:00, propaganda trwa:

co ?????? hahahahaha.o ile dobrze wiem to on sam odszedł a nie zaakceptował decyzję działaczy .jako pierwszy zgodził się na obniżenie płacy ale ze nikt z niej nie rozmawiał do tej pory to powiedział że nie będzie dłużej czekał i sam odszedł

O tym właśnie jest ten artykuł. Potrafisz przeczytać kilka zdań że zrozumieniem ich sensu czy tylko hahahaha?

G
Gucio z galery
2019-06-21T14:23:49 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolał Stal Rzeszów niż srts galaktikos

2019-06-21T14:48:06 02:00, Tomcio Sssieski z ap:

Twoja matka też wolała Krzywego Zdzicha ale to karzeł z limananki jest twoim ojcem .Od razu widać po IQ.

2019-06-21T15:08:03 02:00, Pajęczynka:

IQ nie widać idioto byczyńska, synu głupiego Lutka od Zyndermana.

Uwierz że widać wystarczy spojrzeć na twoją tępą morde.

t
tomcio grabarz
2019-06-21T14:23:49 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolał Stal Rzeszów niż srts galaktikos

2019-06-21T14:48:06 02:00, Tomcio Sssieski z ap:

Twoja matka też wolała Krzywego Zdzicha ale to karzeł z limananki jest twoim ojcem .Od razu widać po IQ.

2019-06-21T15:13:21 02:00, Lutekk Sekretarz PZPR:

Zamknij mordę synu Dziewki ulicznej i WIELU OJCÓW

Coś mały cweluchu chyba słabo było w szkole........ojciec może być tylko jeden.Ale was to matka na wsi retkinia w kapuście znalazła i został głąb.

a
ap pierd
grabarz jest ciepły i jęzorkiem turla kule banderowcowi
L
Lutekk Sekretarz PZPR
2019-06-21T14:23:49 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolał Stal Rzeszów niż srts galaktikos

2019-06-21T14:48:06 02:00, Tomcio Sssieski z ap:

Twoja matka też wolała Krzywego Zdzicha ale to karzeł z limananki jest twoim ojcem .Od razu widać po IQ.

Zamknij mordę synu Dziewki ulicznej i WIELU OJCÓW

Dodaj ogłoszenie