ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Natalia Janoszek w szpitalu! Gwiazda Bollywood cieszy się,...

oprac. (ww)

2018-02-07 19:28

2018-02-07 19:41

2 Komentarze

Natalia Janoszek w szpitalu! Gwiazda Bollywood cieszy się, że żyje. Lekarze uratowali ją w ostatnim momencie

oprac. (ww)

2018-02-07 19:28

Natalia Janoszek to polska aktorka, która robi karierę w filmach Bollywood. Obecnie poinformowała na Instagramie o swojej tragedii życiowej.
1/2
Natalia Janoszek trafiła do szpitala, jak sama stwierdziła lekarze uratowali ją w ostatniej chwili.

Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być - napisała aktorka.

NATALIA JANOSZEK W SZPITALUNatalia Janoszek w Polsce nie jest zbytnio znana, w 2012 roku została wyróżniona nagrodą specjalną za udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii. W 2013 zadebiutowała w Bollywood. W Indiach jest bardzo znaną osobą, to prawdziwa gwiazda Bollywood.

NATALIA JANOSZEK BOLLYWOOD

O swoim problemie ze zdrowiem poinformowała na Instagramie.

Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być" - napisała Natalia Janoszek.

NATALIA JANOSZEK MIAŁA ZAWAŁ PŁUC

Zawał płuc - choroba polegająca na zwężeniu lub zamknięciu tętnicy płucnej lub części jej rozgałęzień przez materiał zatorowy. Najczęściej jest kliniczną manifestacją żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, która oprócz zatorowości płucnej obejmuje zakrzepicę żył głębokich.

So good to be alive. These words have now a whole new meaning for me. A few days ago, I lived a very intense life, at the moment I am attached to many cables under special care after embolism and pulmonary infarction. It slowly comes to me that I could be gone already. Appreciate that you are healthy and have opportunities. Be honest, do not waste your time on stupid games, tell those who you love what you feel, do not hold your anger. Don't lose energy on things you do not have influence on. Don't take anything for granted. Yesterday is a history, tomorrow is a mystery, today is a gift so use it wisely🖤 Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na pózniej. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz🖤 #live #love #bestrong #happy #to #be #alive

Post udostępniony przez nataliajanoszek (@nataliajanoszek)

Wierszyki na walentynki 2018

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału?

Przepis na faworki

ZOBACZ FILM Z WYPADKU

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.