Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Na dziś piłkarze ŁKS zasługują na spadek do pierwszej ligi

(bart)
Obrońca ŁKS Jan Grzesik
Obrońca ŁKS Jan Grzesik krzysztof szymczak
Coraz więcej wskazuje na to, że w maju (choć raczej bliżej końca tego miesiąca, niż początku) piłkarze występujący w polskiej ekstraklasie wrócą na boiska i skończą sezon.

Rzecz jasna, nie jest to jeszcze przesądzone, wszystko zależy od sytuacji zdrowotnej w naszym kraju. Nie zmienia to jednak faktu, że tendecja jest jasna. Jeśli będzie można grać, to Polski Związek Piłki Nożnej wydaje się być w tej kwestii wyjątkowo zdeterminowany.

Moim zdaniem, to słuszny kierunek. Zdecydowanie najlepiej i najsprawiedliwiej, żeby sezon 2019/2020 zakończył się na murawie. Żaden z zespołów nie będzie mógł wówczas się skarżyć na niesprawiedliwość, niejasne reguły itp.

Oczywiście, dalsza gra oznaczałaby, że szansa ŁKS na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w następnym sezonie zmalałaby do minimum.

Fakty nie kłamią, wypada je więc przypomnieć. Po 26. kolejkach to właśnie podopieczni trenera Kazimierza Moskala zamykają tabelę. Mają na koncie zaledwie 20 punktów, czyli aż o jedenaście mniej, niż zajmująca „bezpieczne” trzynaste miejsce Wisła Kraków (podkreślmy, iż na dziś nic się oficjalnie nie zmieniło, z ekstraklasy spadają trzy najsłabsze drużyny). Dwukrotni mistrzowie Polski odnieśli najmniej zwycięstw (pięć), doznali najwięcej porażek (szesnaście), stracili także najwiecej bramek (44).

Jasne, sezon trwa. W futbolu zdarzały się desperackie pościgi i to z happy endem. Ale sytuacje ełkaesiaków jest niezwykle trudna.W kilku wywiadach zawodnicy klubu z al. Unii deklarowali, że są w stanie odrobić straty. Niech więc będzie im dane znów walczyć z rywalami i niech im się uda. Trzymam kciuki.

Wiadomość dla ŁKS. Piłkarska ekstraklasa. Raków nie będzie w...

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gucio z galery

Qurfa.......tylko zielony stolik. Co ten Boniek ? Chce żeby murawa roztrzygała kto spadnie? Ci z Widzewa są pomyleni. Powtarzam raz jeszcze ...tylko zielony stolik. Kasa za janka za pro junior i odkryty autobus z okazji pizostania w lidze.

Dodaj ogłoszenie