Ta zawodniczka gra na pozycji środkowej. Będzie to już jej trzeci sezon w niebiesko-biało-czerwonych barwach.
- Bardzo polubiłam to miasto i ten klub. Czuję się tu dobrze. W Grot Budowlanych zdobyłam swój pierwszy medal w seniorskiej siatkówce. Po minionym sezonie czuję niedosyt, ponieważ nie mogliśmy dograć rozgrywek do końca. Mam nadzieję, że w tym sezonie stworzymy fajny zespół i znowu będziemy mogli walczyć o medale - powiedziała Śmieszek, cytowana przez klubowy portal.
- Małgosia bardzo dobrze wkomponowała się w nasz zespół, klub. Uważam, że w ciągu ostatnich dwóch sezonów zrobiła bardzo duży progres i obecnie jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, polską środkową. Cieszę się, że zostaje z nami na kolejny sezon - powiedział z kolei prezes Grot Budowlanych, Marcin Chudzik.
Śmieszek jako kadetka zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy i brązowy w mistrzostwach Europy Wschodniej EEVZA. Jest także wicemistrzynią kraju juniorek. Na swoim koncie ma również tytuł najlepszej środkowej turnieju finałowego juniorskich MP. Grając w Grot Budowlanych wywalczyła Superpuchar Polski (w 2018 roku) i wicemistrzostwo Polski (w 2019 roku). W minionym sezonie uplasowała się na ósmym miejscu najlepiej blokujących ligi.
Przypomnijmy, iż wcześniej działacze Budowlanych poinformowali o pozyskaniu doświadczonej rozgrywającej Eweliny Tobiasz (to jej powrót do Łodzi) oraz młodej przyjmującej Pauliny Damaske.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Cropp - Czerwona sukienka z bufiastymi rękawami - Bordowy
Krótka damska sukienka w kolorze czerwonym, uszyta…
kup teraz

Cropp - Sukienka midi w kwiaty - Czarny
Sukienka o długości midi, uszyta z wiskozy.krój li…
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka - Czarny
Krótka czarna sukienka, uszyta z wzorzystej dziani…
kup teraz

Cropp - Różowa sukienka z marszczeniami - Różowy
Krótka sukienka o dopasowanym fasonie, uszyta z gł…
kup teraz

Cropp - Czarna minisukienka - Czarny
Krótka sukienka, uszyta z czarnej tkaniny zawieraj…
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka z dzianiny mesh - Czarny
Krótka sukienka damska uszyta z elastycznej dziani…
Z Gwiazdami - Marcin Możdżonek - zajawka