Magdalena Żuk: NOWE informacje w sprawie śmierci kobiety. Nowe fakty w śledztwie na temat Magdaleny Żuk? 10.11.19

ei24
MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM] FACEBOOK
Magdalena Żuk: NOWE informacje w sprawie śmierci kobiety. Nowe fakty w śledztwie na temat Magdaleny Żuk? 10.11.19 Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Z najnowszych informacji wynika, że śledczy badają wątek depresji, z którą zmagała się MAGDALENA ŻUK. Nic nie wskazuje na to, by kobieta była zgwałcona. Wiadomo jednak, że eksperci znaleźli w ciele dziewczyny ślady silnych leków. Dziś blisko 2 lata po śmieci rodzina ma żal do prokuratury, że wciąż nic nie wiadomo. 29.09.19

Najnowsze informacje o Magdalenie Żuk 31.10.19
Są kolejne ustalenia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Obrażenia Magdaleny Żuk wskazują, że sama nie wyskoczyła z okna, lecz jej ciało mogło zostać wyrzucone - podał Polsat News.

W organizmie Magdy Żuk znaleziono ślady popularnego w Afryce narkotyku – khat. To środek uzyskiwany z rośliny czuwaliczka jadalna. Działa podobnie do amfetaminy - podały zagraniczne media.

Własnie mijają 2 lata od śmierci Magdaleny Żuk. W rozmowie z dziennikarzami rodzice Magdy wyznają, że mają wielki żal do prokuratury, która, ich zdaniem, niewiele zrobiła w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci ich córki. Matka Magdaleny Żuk jest przekonana, że jej córka była pod wpływem narkotyków.

- To jedna z tajemnic śledztwa, o której zabroniła nam mówić prokuratura - powtarza w rozmowie z "Super Expressem"
Zdaniem kobiety śledczy przez dwa lata "nie zrobili nic".

NAJNOWSZE WIEŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK (25.04.2018)

Najnowsze doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk: zagraniczni śledczy wykluczyli, by kobieta została przez kogoś wyrzucona przez okno. Jak podały media na ciele ofiary nie było żadnych oznak przemocy.

Auto należące do Magdaleny Żuk zostało znalezione we Wrocławiu. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", peugeot należący do młodej kobiety, która zmarła w Egipcie został wcześniej skradziony przez dwóch mężczyzn. Policja potwierdza, że zatrzymano dwóch sprawców, którzy włamali się do peugeota porzuconego na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki.

Rodzina Magdaleny Żuk wyraziła swoje oburzenie w sprawie niektórych doniesień medialnych, które sugerują, iż przyczyną śmierci Magdaleny Żuk była choroba psychiczna oraz samobójstwo - podał portal wiadomosci.wp.pl. Rodzina podkreśliła z całą stanowczością, że nic jej nie wiadomo aby kobieta brała leki przeciwpsychotyczne i według nich nie miała żadnych problemów zdrowotnych.

Do powyższych informacji jako pierwsi dotarli dziennikarze Faktu. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska prokuratury dotyczącego nowych faktów i wyników badań ekspertów.

MAGDALENA ŻUK - POJAWILI SIĘ NOWI ŚWIADKOWIE WYDARZEŃ W EGIPCIE

W wyemitowanym niedawno materiale „Superwizjera TVN” pojawiają się świadkowie, którzy byli na tej samej wycieczce co Magdalena Żuk i opowiadają o tym, co widzieli. Turyście w programie nie pokazują twarzy, bo -jak twierdzą- boją się fali krytyki i hejtu.
- Już pierwszego dnia Magda biegała po hotelu, zaczepiała wszystkich, mówiła, że jej chłopak powinien być z nią - usłyszeliśmy z ust turystów.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE INFORMACJE

- Drugiego dnia, w długich spodniach - w tym upale - biegła wokół hotelu. Nagle zdjęła bluzkę, nie miała pod nią stanika, a po chwili ubrała się i dalej biegła - to kolejny opis zachowania Polki osób mieszkających z Magdaleną Żuk w tym samym hotelu.

Uczestnicy wycieczki bronią rezydenta, ich zdaniem opiekował się i przejmował losem Magdaleny Żuk.

MAGDALENA ŻUK, ŚMIERĆ POLKI W EGIPCIE, RODZINA PRZERYWA MILCZENIE

Po ponad trzech miesiącach od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, jej rodzina przerywa milczenie. O tym, jak przez ten czas wyglądało ich życie i czy udało im się dowiedzieć więcej o tej tragedii reporterom UWAGI! opowiedzieli siostra i ojciec kobiety.

-W aktach przysłanych z Egiptu nie zgadza się godzina śmierci Magdy -mówi i płacze siostra Magdaleny Żuk.- (...) Zaczęliśmy się skupiać na hipotezie handlu ludźmi i zapomnieliśmy o tym, że Magda zmarła w Egipcie.

- Pojechała wypocząć, wróciła w trumnie - mówi pan Tadeusz, ojciec Magdaleny Żuk.
Rodzina Magdaleny Żuk przerywa milczenie

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE

Zapadła decyzja o przedłużeniu całego śledztwa, które wydłużono do 31 października. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała, że do tej pory w charakterze świadków przesłuchanych zostało już ponad sto osób. Jak podał portal wp.pl przesłuchano także członków rodziny kobiety oraz jej partnera.

Polskie śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk prowadzone jest przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze.

Minęły już 3 miesiące od śmierci Magdaleny Żuk. W petycji do prezydenta Andrzeja Dudy podpisaną przez siostrę Annę Cieślińską pada stwierdzenie, że Magdalena została zamordowana. Rodzina również nie zna dokładnej przyczyny śmierci córki. Nie otrzymali wyników badań toksykologicznych ani sekcji zwłok. Niewiele osób wierzy, że uda się rozwikłać zagadkę śmierci Polki.

W ostatnich dniach czerwca miało dojść do zatrzymania pierwszej osoby związanej ze śmiercią Magdaleny Żuk. Informację przekazuje Wirtualna Polska powołując się na rozmowę z przedstawicielem biura detektywistycznego o nazwie Lampart. Detektywi ustalili, że sprawa śmierci Magdaleny Żuk jest bezpośrednio związana ze śmiercią modelki Karoliny Kaczorowskiej, która powiesiła się rok temu w hotelu w Karpaczu, tuż po swojej imprezie urodzinowej. 30-latka miała obracać się w towarzystwie tych samych osób, co Magdalena Żuk. Miała być przez nich odurzana narkotykami i szantażowana. Połączenie tych dwóch spraw doprowadziło do zatrzymania. Kto został aresztowany w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej i Magdaleny Żuk? Kim jest ta osoba? Jak podali detektywi to Kamil P., mężczyzna o pseudonimie "Złoty", który znał Markusa, chłopaka zmarłej w Egipcie Polki. Detektywi w tej sprawie przeanalizowali informacje zebrane od ponad 100 osób i ponad tysiąc komentarzy i wątków. Skrupulatna analiza tych wszystkich materiałów doprowadziła do połączenia dwóch historii i pierwszego zatrzymania. Zatrzymanie nie oznacza, że zagadka śmierci Magdaleny Żuk tak szybko zostanie rozwikłana.

Media informują, że do pracy wrócił chłopak Magdaleny Żuk. Mężczyzna przez ostatnie miesiące przeszedł prawdziwą gehennę.

Rodzina napisała petycję skierowaną m.in. do prezydenta Andrzeja Dudy z apelem o pomoc w wyjaśnieniu tragedii. Jest w nim sformułowanie "Wiemy, że Magdalena została zamordowana w Egipcie". Pod petycją podpisała się m.in. siostra Magdaleny Żuk, Anna Cieślińska.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE

Przedstawiciele biura detektywistycznego zebrali materiały świadczące o sieci powiązań osób i organizacji związanych bezpośrednio lub pośrednio z handlem kobietami. Znajdowały się tam m.in. nazwiska 72 osób powiązanych ze śmiercią Magdaleny Żuk. Całość dokumentacji przekazano prokuraturze 16 maja. Na razie nie ujawniono, kim jest zatrzymany i na jakiej podstawie doszło do zatrzymania. Być może niebawem informacji na ten temat będzie więcej.

- Myślę, że okoliczności smierci Magdaleny Żuk nigdy nie zostaną wyjaśnione -mówią Polacy, którzy śledzą sprawę od początku.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE

Pod koniec czerwca nie można mówić o przełomie w śledztwie dotyczącym śmierci Magdaleny Żuk podczas wyjazdu do Egiptu. Prokuratorzy cały czas czekają na opinię od ekspertów z medycyny sądowej. W oświadczeniu, które wydała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze czytamy, że śledczy wciąż nie otrzymali tłumaczenia dokumentów. Fragment oświadczenia umieściła siostra zmarłej Polki na facebooku. Wiele wskazuje na to, że tajemnica śmierci Polki na obczyźnie, prędko nie zostanie rozwiązana. Jej rodzina być może nigdy nie pozna prawdy dotyczącej okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Jak zginęła blondwłosa turystka?

Nie wiadomo, kiedy dokładnie znane będą specjalistyczne wyniki sekcji zwłok Magdaleny Żuk. Być może na przełomie czerwca i lipca. Wtedy śledczy będą mogli więcej powiedzieć na temat śmierci MAGDALENY ŻUK. Zabezpieczono nagrania z monitoringu szpitala i hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk. W sprawie śmierci Magdaleny Żuk przesłuchano 100 osób, przeanalizowano setki wątków i doniesień anonimowych informatorów.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE

Tymczasem siostra Magdaleny Żuk odniosła się do fali hejtu, jaka się pojawiła w sieci. Powiedziała w jednym z wywiadów, że mnóstwo komentarzy obrażało ją, jej rodzinę i oczywiście siostrę Magdalenę Żuk. Pojawiły się zarzuty dotyczące rzekomego prostytuowania się 27-latki, a także napadów lekowych, które rzekomo miała mieć Magdalena Żuk. Na rodzinę zmarłej spadła fala hejtu, dlatego rodzice dziewczyny postanowili się odciąć od czytania kolejnych wpisów na stronach internetowych.

Wciąż czekamy na wyniki drugiej sekcji zwłok Magdalena Żuk, przeprowadzonej w kraju. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek dowiemy się, co stało się z Magdaleną Żuk. Polska sekcja zwłok może być przełomem w sprawie. Muszą zostać wykonane badania histopatologiczne, toksykologiczne i biologiczne. Jednak na wyniki tych badań będziemy musieli jeszcze poczekać.

W sieci pojawiły się kolejne hipotezy na temat MAGDALENY ŻUK. Dziennikarze jednego z portali spekulują, że sprawa Magdaleny Żuk może być zupełnie przypadkowa a wręcz omyłkowa. Kobieta, która była szefową Magdaleny Żuk nazywa się Magda Ż....

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Pojawiły się sensacyjne informacje rzekomo z treści raportu medycznego sporządzonego po sekcji zwłok przez egipskich biegłych. Ma z niego wynikać, że Magdalena Żuk zmarła w wyniku uduszenia. Tak twierdzi polishexpress.co.uk, na który powołują się inne media. Kilka dni po publikacji tych doniesień, prokuratura zdementowała tę informację. Portal nie podaje jednak źródła tej informacji. Na wyniki sekcji zwłok Magdaleny
Żuk przeprowadzonej w Polsce trzeba będzie jeszcze poczekać. Czy potwierdzi ona raport medyczny przeprowadzony w Egipcie?

Co planowała Magda, gdy przyleciała do kurortu? Jak wyglądał szpital, w którym przebywała Polka?

Magda była bardzo otwarta. Wspominała o tym, że chciała zorganizować tam jakiś wieczór integracyjny dla osób, z którymi leciała - mówi w rozmowie z zinfo.pl siostra 27-latki.

NOWE FAKTY, NOWE FAKTY w sprawie śmierci Magdaleny Żuk
Na nagranej przez jej chłopaka Markusa W. rozmowie widać, że jest przestraszona, nie może mówić swobodnie.

Znajoma Magdalena Żuk twierdzi, że w rozmowie padła także pierwsza litera imienia jej zabójcy. Być może Magdalena Żuk chciała dać jakiś sygnał, że coś jej grozi. Czy rzeczywiście coś ją krępowało?

Biuro Krzysztofa Rutkowskiego prowadziło, niezależne od polskiej i egipskiej prokuratury, śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Detektywowi udało się dotrzeć do nowych informacji.

Reporter spotkał się w Marsa Alam z dr Ahmedem Shawkym, który był świadkiem wydarzeń z udziałem Magdaleny Żuk. To on podał dziewczynie leki i przywiązał do łóżka. Z jego relacji wynika, że zachowywała się bardzo agresywnie- stąd te praktyki.

W sprawie Magdaleny Żuk przesłuchano już kilkudziesięciu świadków. Szczegółowo rozmawiano z każdym z nich. Padały pytania o relację z Magdaleną Żuk itp.

Odkąd ujawniono informacje o wypadku i tragicznej śmierci w Egipcie media i internet pełne są domysłów, podejrzeń, spekulacji i zwykłych pomówień

Sekcja zwłok wykonana w Egipcie nie pozostawia złudzeń - kobieta zmarła w męczarniach.

Pobrane były próbki do badań biologicznych i toksykologicznych.

Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego, dodała też na końcu, że swoim działaniem chciała uchronić inne kobiety przed podobną tragedią. - Pojechałam nawet z myślą, że nie wrócę (..), ale nawet jeśli, tak jak żołnierz na wojnę, że jeśli nie wrócę, to może uchronię inne kobiety, tak, przed jakąś tragedią.

- Ludzie, dajcie juz spokoj tej rodzinie, wyjaśnijcie co tam się stało i odpuśccie temat. Biedna dziewczyna i biedna ta rodzina - mówi Leokadia Banasik

- Strasznie dużo wulgaryzmów pojawia się w komentarzach. Mogliby Ci panowie pomyśleć o rodzinie - która została i cierpi.

Magdalena Żuk

- Nie ma nowych informacji, służby milczą - mówi Karol.

Tomasz Kubat prowadził śledztwo dziennikarskie w Egipcie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Czy lokalne władze były mu pomocne?

Czekamy na nowe informacje, które wreszcie dadzą jasną odpowiedź, co się stało z Magdaleną Żuk w Egipcie.

Śledztwo, które wszczęła w tej sprawie prokuratura z Jeleniej Góry jest prowadzone w kierunku zabójstwa, choć śledczy przyznają, że żadnej możliwości nie wykluczają.

Pacjentka wyskoczyła. Nie stanęła nawet na stoliku, po prostu wyskoczyła.

Jak ustalił detektyw Krzysztof Rutkowski, po przeprowadzonej sekcji zwłok Magdaleny Żuk w Egipcie, ciało kobiety zostało "wymyte specjalistycznymi środkami oraz zabalsamowane".

Magdalena Żuk

Groziła pielęgniarce stojakiem i, trzymając go, próbowała otworzyć okno.
- Śledztwo trochę potrwa, za dużo jest niejasności, by je zamknąć.

Magdalena Żuk na skutek upadku ze szpitalnego okna w Marsa Alam doznała rozległego stłuczenia płuca, przez co nie mogła oddychać.

- Dajcie juz spokój tej dziewczynie, życia jej nikt nie wróci - mówi Asia- Kiedy zakończy się śledztwo? -pyta.

Sprawę śmierci Polki w Egipcie głośno komentowali politycy. Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, stwierdził, że Istnieją podejrzenia, to jedna z wielu wersji śledczych, że możemy mieć do czynienia z procederem handlu ludźmi. Taka działalność mogłaby dotyczyć nie tylko pani Magdaleny. Ta sprawa ma tez ścisły związek z bezpieczeństwem polskich turystów.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY

Czekamy na wyniki drugiej - przeprowadzonej już w kraju sekcji zwłok Magdaleny Żuk.
Czy kiedykolwiek dowiemy się, co stało się w Egipcie? Być może więcej w sprawie śmierci Magdaleny Żuk będzie wiadomo po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych. Śledczy nie ukrywają, że może to być przełom w sprawie. Na wyniki badań jednak trzeba będzie jeszcze poczekać.
Jak postępować z osobą, która ma napad lęku?

Krzysztof Rutkowski wspomniał o swoich ustaleniach w rozmowie z Wirtualną Polską. Stwierdził, że w przypadku stosunku seksualnego lub gwałtu, użycie środków chemicznych mogło zatuszować część śladów.

Planowali z Markusem przyszłość. Chcieli wziąć ślub na Florydzie, a później wyprawić wesele w Polsce. Magda śmiała się nawet i kazała ojcu "trzymać się za kieszenie"

Po tragicznej śmierci Magdaleny Żuk, jak bumerang wracają kwestie związane z bezpieczeństwem kobiet w krajach arabskich.

Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy.

Markus W. przyznaje, że obawiał się o bezpieczeństwo swojej dziewczyny.

Czasem kontaktowała się tylko z telefonu egipskiego rezydenta, ale wiadomości, które od niej przychodziły były zagadkowe. Pisała na przykład, że czeka na nas w pokoju hotelowym. Potem dopytywała, gdzie jesteśmy i kiedy do niej przyjdziemy.

Osoba Markusa wywołała dużo podejrzeń i spekulacji na jego temat.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

We wtorek o godz. 15 odbył się pogrzeb Magdaleny Żuk. W ostatnim pożegnaniu 27-latki wzięły udział tłumy. Przybyli przyjaciele, znajomi, dziennikarze i przypadkowe osoby.Bliscy Magdaleny Żuk przynieśli jej ulubione kwiaty, słoneczniki. Jak podaje dziennik Fakt, nie stawił się Markus, chłopak Magdaleny Żuk. Na cmentarz nie wpuszczano osób z aparatami fotograficznymi ani dziennikarzy. Rodzina chciała pożegnać Magdalenę Żuk w kameralnym gronie.

Anna Cieślińska (siostra) jest zszokowana ilością krytycznych komentarzy kierowanych pod jej adresem

W programie skandaliści o dziwnym zachowaniu Magdalena Żuk mówiła Maja Pilch, narzeczona detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, która wybrała się na miejsce, by zbadać okoliczności sprawy.

Wykonane badania mają dowodzić, że Magdalena Żuk zmarła w wyniku uduszenia.

Tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk być może pozwolą rozwikłać wynik sekcji zwłok, które pojawią się za kilka tygodni.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY

30 kwietnia zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

- Biedna dziewczyna, młoda, piękna, życie było przed nią

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się dziś (we wtorek), 23 maja (a więc blisko miesiąc po śmierci), na cmentarzu w Bogatyni. Magda zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu. na pogrzeb Magdaleny Żuk przybędą tłumy. Oprócz rodziny, przyjaciół, znajomych na pogrzebie 27-latki pojawią się dziennikarze, fotoreporterzy i przypadkowe osoby.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

W programie Skandaliści o zachowani Magdaleny Żuk w hotelu w Egipcie opowiada narzeczona Rutkowskiego. Maja Pilch pojechała tam zbadać okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Podobno była agresywna, obrażał innych i pluła. Już w samolocie miała spożywać alkohol. A przed pobytem w szpitalu Magdalena Żuka miała dwukrotnie wchodzić na dach hotelu. Takie były relacje świadków.

Skąd wziął się pomysł, żeby pojechać do Egiptu? Jak mówi Markus W., on sam nie miał o nim pojęcia, bo wycieczka miała być niespodzianką.

Tymczasem Egipcjanie uważają, że Magdalena Żuk była opętana.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK

W internecie pojawiła się masa teorii spiskowych. W zwykły wypadek nie wierzą też członkowie rodziny zmarłej.
Magdalena Żuk nowe informacje
We Wrocławiu przeprowadzono dziś (piątek) sekcja zwłok ciała Magdaleny Żuk. Na wyniki sekcji zwłok Magdaleny Żuk trzeba będzie jeszcze poczekać. Istotne w określeniu przyczyny śmierci Magdaleny Żuk będą wyniki badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych.

19.05.17 - W czwartek po południu do Warszawy przybyła trumna, w której było ciało Magdaleny Żuk tragicznie zmarłej w Egipcie.
18 maja w Zakładzie Medycyny Sądowej ma się odbyć sekcja zwłok kobiety. O sprowadzeniu ciała z Egiptu poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Zagraniczne portale przytaczają także przypadek chłopca z Australii, który po uderzeniu się spinnerem w okolice oka omal nie stracił wzroku.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

MAGDALENA ŻUK - WIADOMOŚCI

Trwa śledztwo mające wyjaśnić przyczyny tragedii. Magda pojechała na wycieczkę 25 kwietnia. Z informacji, relacji świadków i nagrań - jakie docierają do mediów - wynika, że działo się z nią coś dziwnego. Zachowywała się tak, jakby nie miała kontaktu z rzeczywistością. Bała się. Trafiła do szpitala gdzie - 30 kwietnia nad ranem - wypadła lub wyskoczyła przez okno. Kilkanaście godzin potem zmarła.

Jak podaje dziennik Fakt - Magdalena Żuk w 2010 roku miała mieć problemy alkoholowe i m.in. z tego powodu leczyła się psychiatrycznie.

Tymczasem dziennikarze TVP twierdzą, że dziewczyna korzystała jedynie z pomocy psychologa i uczestniczyła w terapii DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).
Egipski rezydent biura Rainbow Tours robił zdjęcia nieprzytomnej kobiecie i wysyłał jej narzeczonemu, a potem woził ją z hotelu do szpitala i z powrotem.

Pierwsza sekcja zwłok kobiety była odbyła się w Egipcie. Drugą zaplanowano we Wrocławiu. Musi ona odpowiedzieć na pytanie dlaczego Magda zmarła.

MAGDALENA ŻUK NOWE FAKTY 19.05

Jak ustaliła Wirtualna Polska, policja zabezpieczyła dokumentacje medyczną w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Zgorzelcu, gdzie Magdalena Ż. leczyła się się psychiatrycznie. Jak podaje wp.pl, Magdalena Ż. była pacjentką podległej tej placówce poradni i oddziałowi psychiatrycznemu w Sieniawce koło Bogatyni, skąd pochodzi. Tych doniesień nie potwierdza rodzina zmarłej.

Może Magdzie podano jakiś narkotyk? Pigułkę gwałtu? Wersje śledczych z sieci mnożą się.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]

- Prawdopodobnie padła ofiarą zorganizowanej szajki handlarzy żywym towarem. Gdy polska kobieta sama przylatuje do Egiptu, rezydenci przekazują sobie, że mają tzw. „łup do zrobienia”. Dostajemy wiele informacji, że w Egipcie do drinków podawane są tabletki odurzające. Objawy, które miała Magda potwierdzają się u osób, które wcześniej tam były i zasmakowały „przyjemności” wypicia drinka od Egipcjanina - mówi Rutkowski.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE

wciąż jest wyjaśniana.

Ciało Magdaleny Żuk – tragicznie zmarłej w egipskim kurorcie 30 kwietnia – zostanie w czwartek przywiezione do Polski.

72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]

Magdalena Żuk pochodziła z Bogatyni. Była kosmetyczką. Trenowała taniec na rurze. Mieszkała we Wrocławiu ze swoim chłopakiem Marcusem. To właśnie dla niego w prezencie urodzinowym, za pieniądze pożyczone od ojca, kupiła w biurze turystycznym wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Gdy tydzień przed wylotem z Katowic powiedziała o tym Marcusowi, okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magda poleciała więc sama, we wtorek 25 kwietnia. Jej przyjaciółka opowiada, że od tego czasu nie mogła się do niej dodzwonić. Magdalena Żuk nie odpisywała też na wiadomości zamieszczane na Facebooku. Czasem kontaktowała się ze znajomymi z telefonu... egipskiego rezydenta biura podróży. Zaczęły też przychodzić dziwne zdjęcia. Na jednym widać, jak Magdalena Żuk leży nieprzytomna na hotelowym korytarzu. Jej rodzice byli w szoku. 27-latka nie była bowiem osobą, która się upijała. Nie cierpiała również na zaburzenia psychiczne.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wstępnie wiadomo, że podczas sekcji zwłok w Egipcie ujawniono na ciele kobiety obrażenia związane z upadkiem z wysokości. Wiadomo, że Magda wypadła z okna szpitala w jednym z egipskich kurortów.
MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Dlaczego jednak mężczyzna nagrywał rozmowy ze swoją dziewczyną? Jak twierdzi, robił to, by mieć „jakikolwiek punkt zaczepienia, w razie, jakby się coś stało”.

Magdalena Żuk w 2010 miała mieć problemy alkoholowe. Z tego między innymi powodu, leczyła się psychiatrycznie - tak podają niektóre dziennikiMAGDALENA ŻUK - OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

Marcus zaniepokojony zachowaniem przyjaciółki interweniował w biurze podróży. Magdalena Żuk została wymeldowana z hotelu i rezydent odwiózł ją na lotnisko. Miała wracać do kraju. Z powodu stanu zdrowia nie została jednak wpuszczona do samolotu. Wtedy też z komórki rezydenta zatelefonowała ostatni raz. W nagraniu wideo tej rozmowy, które ujawniono w internecie widać, że Magda jest przerażona i jakby nieświadoma tego, co się dzieje. Mówi: „Wożą mnie od hotelu do hotelu. Robią ze mną jakieś sztuczki”.

Szczególnie aktywny w mediach stał się Markus W., chłopak Magdaleny

Handel ludźmi to także jedna z hipotez, którą bierze pod uwagę prokuratura. Ale prócz tego rozważane są jeszcze narkotyki, załamanie nerwowe, samobójstwo.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, SEKCJA ZWŁOK w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

W sobotę 27-latka trafiła do szpitala w Marsa Alam. Była w fatalnym stanie psychicznym. Za pieniądze, które na bilet lotniczy dał ojciec Magdaleny Żuk, do Egiptu poleciał kolega Marcusa. Niestety, gdy przybył na miejsce, dziewczyna już nie żyła. W niedzielę, gdy próbowano podać jej kroplówkę, wyskoczyła z okna szpitalnej sali na pierwszym piętrze. Zmarła po kilku godzinach w szpitalu w Hurghadzie, gdzie próbowano ją uratować.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Krzysztof Rutkowski nie wyklucza, że Magdalena Żuk przed śmiercią, mogła być gwałcona, nawet zbiorowo. Jego zdaniem mają świadczyć o tym zarejestrowane na wspomnianym już nagraniu wideo jej rozmowy, słowa jednego z mężczyzn stojących przy atrakcyjnej Polsce.

- Bardzo w to wątpię, że uda się rozwikłać tę zagadkę... -mówi pani Joanna, która śledzi sprawę od początku.MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM, NAGRANIE Z MONITORINGU]

Oficjalne śledztwo w sprawie śmierci Polki prowadzi egipska i polska prokuratura. W Polsce do wyjaśnienia sprawy został powołany specjalny zespół śledczy. W środę na polecenie egipskiej prokuratury została przeprowadzona sekcja zwłok 27-latki. Uczestniczył w niej także polski prokurator i biegły medycyny sądowej. Śledczy ze względu na dobro postępowania nie ujawniają jednak wyników sekcji. Można jednak się domyślać, że przyjęta wersja śledcza zakładająca, że Polka padła ofiarą szajki sutenerów nie jest pozbawiona sensu. Na środowej konferencji prasowej w Prokuraturze Krajowej Zbigniew Ziobro mówił, że może chodzić o „szerszy proceder związany z handlem ludzi i czerpaniem korzyści z działalności związanej z zorganizowaną przestępczością”.

We wrześniu skończyłaby 27 lat. Pochodzi ze Zgorzelca, ale od kilku lat mieszkała we Wrocławiu. W 2015 roku skończyła Niepubliczną Wyższą Szkołę Medyczną. Została dietetykiem.

Zobacz też: Niewidoma staruszka odnaleziona na bagnach

Na światło dzienne wychodzą wciąż nowe fakty. Okazuje się, że sprawa Magdaleny Żuk może być powiązana z tajemniczą śmiercią 30-letniej modelki Karoliny Kaczorowskiej, która miała popełnić samobójstwo w hotelu w Karpaczu. Modelka przed śmiercią także dziwnie się zachowywała. Badania toksykologiczne wykazały, że była pod wpływem amfetaminy i mefedronu. Śledztwo zostało jednak umorzone. Sprawy ma łączyć m.in. osoba Marcusa, a także Kamila, nazywanego przez znajomych „Złotym”, który pojawia się także w sprawie Magdaleny Żuk.

Znajomy twierdzi, że Magda leczyła się w poradni w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Było to leczenie skutków użycia alkoholu oraz leczenie depresji spowodowanej stresem

MAGDALENA ŻUK - SEKCJA ZWŁOK, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM]

SEKCJĘ ZWŁOK MAGDALENY ŻUK PRZEPROWADZONO W EGIPCIE. TAMTEJSZA PROKURATURA NIE UJAWNIA JEDNAK SZCZEGÓŁÓW WYNIKU SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK.
Polska prokuratura ujawnia szczegóły przeprowadzonej sekcji zwłok.
-Wstępny raport nie wskazuje na użycie przemocy wobec Magdaleny Żuk. Ale dopiero wynik badań biologicznych pozwoli na wykluczenie udziału osób trzecich – poinformowała szefowa zespołu śledczych prok. Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jelenie Górze. Prokuratorzy podkreślili, że na obecnym etapie śledztwa nie można powiedzieć, która z wersji wydarzeń badanych przez śledczych jest najbardziej prawdopodobna. Zapowiedzieli przesłuchanie kolejnych osób, które były w Egipcie na tym samym wyjeździe.

W niedzielę 30 kwietnia polska turystka Magdalena Ż. wyskoczyła z okna egipskiego szpitala. Dwanaście godzin potem zmarła. Dlaczego to roniła?

Magda była bardzo pewna siebie. Jak gdzieś wchodziła, to wszyscy wiedzieli, że weszła, lubiła robić wokół siebie szum.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK [FILM]

Mimo wszystko śmierć Magdaleny Żuk jest wciąż tajemnicza

Odkąd ujawniono informacje o wypadku i tragicznej śmierci w Egipcie media i internet pełne są domysłów, podejrzeń, spekulacji i zwykłych pomówień, W sprawę zaangażowały się aż dwie firmy detektywistyczne.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

Czekamy na nowe ustalenia śledczych w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Dlaczego Magdalena Żuk nie żyje?

Tajemnica śmieci Magdaleny Żuk szybko nie zostanie rozwikłana.

***

Petycja do prezydenta Dudy. Chcą poznać prawdę w sprawie śmierci Magdy Żuk

Dość kłamstw w sprawie śmierci Magdaleny Żuk” takie hasła pojawiają się w internecie. Mija trzeci miesiąc od tragicznej i niezwykle tajemniczej śmierci młodej bogatynianki, a żadnych wyników śledztwa na razie nie mamy. Nie są znane także wyniki badań biologicznych, toksykologicznych czy histopatologicznych. Rodzina ma dość milczenia i czekania...

Ostatnio w internecie zrobiło się głośno z powodu nijakiej petycji. Tak - petycji, pod którą można oczywiście się podpisać, a dotyczy ona żądania wyjaśnienia śmierci Polki, o której mówi cały naród. Petycja została sporządzona przez internautów, którzy śledzą „postępy” śledztwa i są przerażeni brakiem jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Sporządzone pismo podpisała siostra Magdaleny - Anna Cieślińska. Pani Anna na swoim facebooku udostępniła petycję i poprosiła o podpisywanie jej przez osoby chcące pomóc. Sporządzone pismo skierowane jest do prezydenta Andrzeja Dudy, a czytamy w nim „(...) jesteśmy zaniepokojeni brakiem, jakichkolwiek informacji w sprawie tragicznej śmierci, naszej rodaczki Magdaleny Żuk.

Wiemy, że Magdalena została zamordowana w Egipcie, nie do pojęcia jest, co Ona tam przeżyła. Już zawsze zostanie w naszych sercach…”. Internauci żądają prawdy i ukarania winnych śmierci Magdy. Zwracają się nie tylko z żądaniem do polskich władz. „My wszyscy, jako Obywatele RP, wzywamy wszystkie - egipskie i polskie organy, oraz Unię Europejską - do wykorzystania wszelkich dostępnych środków,aby ujawnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk, dla sprawiedliwości należnej Magdalenie oraz naszego bezpieczeństwa, konieczne jest jednoznaczne wyjaśnienie sprawy.” Prokuratura na razie nie komentuje sprawy, a dokładnie doniesień medialnych.

Jak zaznacza prokurator Tomasz Czułowski - bardzo zależy prokuraturze na wyjaśnieniu tej sprawy i jeśli tylko będzie to możliwie, wyda odpowiedni komunikat w tej sprawie. Jak podkreśla prokurator, codziennie w tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze dostaje co najmniej kilka telefonów. Nie brakuje także sceptycznych komentarzy. Wiele osób twierdzi, że są już zmęczone tym ”szumem” wokół śmierci Magdy.

Wszystko wskazuje na to, że na wyjaśnienie śmierci Magdaleny Żuk trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Sprawa jest międzynarodowa, skomplikowana i wymaga zarówno zdecydowanych, jak i ostrożnych kroków. Wiemy, że organy wyjaśniające okoliczności śmierci Polki mają kilka hipotez, a każdą z niezwykłą precyzją należy zweryfikować. Jak dotąd pod petycją podpisało się około 2500 osób.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 579

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Red
14 stycznia, 10:04, Red:

coś mi się zdaje że Ane ta i LODZ to osoby podstawione aby wyciągnąć od internautów co sądzą o tej śmierci zbrodni zawsze byli tu codziennie a teraz.........

19 stycznia, 23:27, An eta:

Red, co Ty za głupoty gadasz? Tu prawie nikt nie odpowiada. Ja tu byłam prawie sama przez długi czas, za to nie pamiętam, żebyś Ty był bardzo aktywny nawet na tej starej wersji, jak kilka osób systematycznie dyskutowało tę sprawę. Nie wymyślaj niesprawiedliwych głupot! :-(

przepraszam An etko przesyłam całuski

G
Gość

z przed 2 lat

goc (gość) 16.01.20, 07:05:59

Zgłoś naruszenie treści

@kknnoo: miałam na myśli to i pracę resistant (Andy), ale myślałam, że to znasz, może komuś się przyda jednak :

TŁUMACZENIE NA J. ANGIELSKI:(współpraca z Egipcjanką)

-speaking to someone on the phone she’s standing in front of me

Yes, right in front of me

I’m standing, waiting for her to shut up

We’ll see. Her boyfriend is talking to her and trying to calm her down and saying wait I’m coming for you tomorrow, so I guess she’ll shut up for now, cause the hotel thinks she’s going to do something to herself

laughing ok boss, I swear to god boss, she is crying since.

I’m sorry can I know who is it again? Ok captain Khaled (I guess was talking to a police officer)

shouting MAHMOOOOOUD call for Mahmoud, Wa’el (so who was talking obviously wasn’t Mahmoud)

Why god you always send retarded clients to us

She doesn’t want to shut up

Yup, at the end his deck will be as the size as a finger tip (he’s talking about her boyfriend)

Mahmoud, he repeated the same sentence

Someone asked if he’s recording and he said nooo record what

Look in this bag

I hope you long healthy life laughing

She’s still crying

She took or she should take a really good cigarette (I couldn’t really hear)

TŁUMACZENIE NA J. POLSKI:

Arab mówi do kogoś przez telefon:

"Ona stoi przede mną"

"Tak, tuż przede mną"

"Stoję i czekam aż się zamknie"

"Zobaczymy. Jej chłopak mówi do niej i próbuje ją uspokoić. Mówi: czekaj, przyjeżdżam po ciebie jutro. Więc zgaduję że się teraz zamknie, ponieważ hotel myśli że ona zamierza sobie coś zrobić"

ŚMIECH "Ok szefie. Przysięgam na Boga, ona od wtedy płacze"

"Przepraszam, czy mogę spytać jeszcze raz z kim rozmawiam?"

"Ok kapitanie Khaled"

WOŁANIE "Mahmooooud! Wael zawołaj Mahmoud’a!" ( Wael-znajomy)

"Dlaczego boże zawsze przysyłasz nam niedorozwiniętych klientów" (w sensie-psychicznych)

"Ona nie chce się zamknąć"

"Tak, na koniec jego penis będzie rozmiaru opuszka palca" (mówi do Khaleda)

"Mahmoud, na koniec jego penis będzie rozmiaru opuszka palca" (powtarza Mahmoud'owi)

Ktoś (Mahmoud lub Wael) pyta czy Markus nagrywa a facet rozmawiający z Khaledem odpowiada - "Nie, co tu nagrywać" (w sensie - nagrywaniem Markus i tak nic nie osiągnie, nic mu to nie da. To samo mówiła Magda)

"Zaglądnij do tej torby" (prawdopodobnie chodzi o Magdy walizkę)

"Mam nadzieję że będziesz długo i zdrowo żył"

*ŚMIECH”Ona ciągle płacze"

" Ona powinna wziąć (lub wzięła) naprawdę dobrego papierosa" (chodzi o palenie marihuany)

G
Gość
I na koniec motyw gdy Arabowie komentują nagrywanie. Po tym jak Markus powiedział Magdzie że nagrywa rozmowę, ktoś (Mahmoud lub Wael) pyta czy on nagrywa a facet rozmawiający z Khaledem odpowiada - "Nie, co tu nagrywać". Wydaje nam się że znowu jest to przykład lekceważenia Markusa, gdyż znaczenie odpowiedzi jest takie że nagrywanie tej wideo rozmowy nic Markusowi nie da a on tym nagraniem nic nie osiągnie. Czuli się oni na tyle poza zasięgiem i bezkarni że takie nagrywanie nie robiło na nich żadnego wrażenia.

To wszystko co udało się nam wycisnąć na tematu Arabskich rozmów. Pozostało kilka słów nieczytelnych bzwiń

Skomentuj
G
Gość

z przed 2 lat cdn

goc (gość) 16.01.20, 07:11:45

Zgłoś naruszenie treści

ANALIZA ROZMOWY, ZNACZENIE SLANGU, OPINIA EGIPCJANKI, WNIOSKI:

Podczas rozmowy Magdy z Markusem, przed Magdą stały co najmniej trzy osoby: informator kapitana Khaled’a, który również filmuje Magdę, Wael oraz nie obecny na początku Mahmoud, wołany w momencie podjazdu busa. Facet rozmawiający przez telefon zwraca się do Khaleda – kapitanie, co według mojej informatorki oznacza że jest oficerem policji. Sposób w jaki informator rozmawia z Khaledem, oraz złożone mu życzenia długiego i zdrowego życia świadczą że człowiek ten cieszy się szacunkiem. Szkoda że podobnym szacunkiem, jako turystka z zagranicy i osoba samotna oraz skrzywdzona, nie może cieszyć się Magda. Rozmówca Khaleda, czeka aż kobieta się zamknie, gdyż "od wtedy" nie przestaje płakać. Aż strach pomyśleć z czym to "od wtedy" może być związane ale odpowiedź myślę znajduje się w tle rozmowy. O ich stosunku do Magdy świadczy również określenie jej do Khaleda jako psychicznie niedorozwiniętej. Arab śmieje się szyderczo komentując płacz Magdy, a polecenie przeglądania torby, która mniemam była Magdy walizką jest oznaką kontroli, zniewagi i znęcania psychicznego nad ofiarą.

Nie wiem jak interpretować słowa że "hotel myśli że ona zamierza sobie coś zrobić". Z tego co nam wiadomo to ten hotel nie chciał Magdy zakwaterować lub Mahmoud ze swoimi towarzyszami tego nie chcieli, bo przecież to o szpitalu miała Magda mówić a nie o hotelu i w szitalu miała się znaleźć. Myślę że pracownicy hotelu byli świadkami silnego ataku rozpaczy i płaczu stojącej na chodniku Magdy, zanim rozpoczęła się ta wideo rozmowa. Być może Arabowie, nie chcący wzbudzać zainteresowania innych turystów rozpłakaną Magdą, czekając na busa, zgodzili się na rozmowę z Markusem, licząc na to że to ją uspokoi. Myślę że najważniejsze dla nich było aby Magda uspokoiła się do momentu przyjazdu busa, który miał ją zawieść do szpitala, a raczej do mordowni. Bus podjechał, Mahmoud został wezwany i rozmowa mogłaby się skończyć, lecz litościwie pozwolili by się jeszcze toczyła. Być może nie chcieli wzbudzać podejrzeń gwałtownym przerwaniem rozmowy lub może, również tak jak Markus czekali aż Magda wypowie oczekiwane słowa. Na końcu rezydent stwierdza że to strata czasu, że Markus nic z dziewczyny nie wyciśnie i będzie dźwonił do ambasady. Tylko czemu nie mówił, a Markus nie pytał co dalej? Jak teraz rezydent zaopiekuje się Magdą? Jak zapewni jej bezpieczeństwo i nocleg? Przecież rezydent był z nią odpowiedzialny. Markusowi w tym momencie powinno zabraknąć tchu od zadawania pytań o stan i bezpieczeństwo Magdy, a on siedzi opanowany i wyciszony. To nie jest naturalne zachowanie. A pożegnalne słowa rezydenta"no i teraz [wulgaryzm] się" powinny zadziałać jak chlaśnięcie mokrą szmatą w ryj. Przy okazji chciałbym wyrazić swoją opinię że te słowa nie są wmontowane w film, gdyż widać na obrazie jak rezydent je faktycznie wymawia.

Poruszę teraz kontrowersyjną wypowiedź na temat Markusa przyrodzenia. Znajoma egicjanka wytłumaczyła mi że mówienie o facecie, że ma małego jak opuszek palca, co jest tam potocznym slangiem, jest równoznaczne z naszym określeniem że ktoś nie ma jaj lub jest [wulgaryzm]. Takie mieli o Markusie zdanie, twierdząc że na końcu rozmowy Markus okaże się [wulgaryzm] który nic nie wskóra i nie zawalczy o swoją dziewczynę i nie pomoże jej, zostawiając ją do dyspozycji Arabów. Powtórzę, to nie jest naturalne zachowanie.

I na koniec motyw gdy Arabowie komentują nagrywanie. Po tym jak Markus powiedział Magdzie że nagrywa rozmowę, ktoś (Mahmoud lub Wael) pyta czy on nagrywa a facet rozmawiający z Khaledem odpowiada - "Nie, co tu nagrywać". Wydaje nam się że znowu jest to przykład lekceważenia Markusa, gdyż znaczenie odpowiedzi jest taki

Skomentuj

G
Gość
16 stycznia, 7:29, Gość:

cd 3

To wszystko co udało się nam wycisnąć na tematu Arabskich rozmów. Pozostało kilka słów nieczytelnych bo zagłuszonych przez słowa Markusa. Myślę że widać tutaj że "opiekunowie" Magdy nie mięli w stosunku do niej szlachetnych zamiarów skoro wiedzieli że Markus ani jej nie pomoże ani im nie zaszkodzi.

Teraz apel do prokuratury ażeby skorzystała z naszych sugestii że Mahmoud Khairy najprawdoodobniej brał udział w gwałcie Magdy i jego głos zarejestrowany został w zakresie czasowym - 12:43-12:50, podczas filmowania kompromitującego Magdę materiału. Materiał ten w formie audiowizualnej odtwarzany jest podczas wideorozmowy w celu szantażu emocjonalnego, a dźwięk ten wedug mnie nie dobiega z chodnika w Egipcie a z pokoju Markusa. Ale to temat na następny post. Mam nadzieję że doczytaliście do końca"

: k....o, leonixa

udostępnij

k....o 2 lata 3 mies. temu 3

@stopmanipulacji1111: OK dzięki, widziałem ale dobrze mieć tutaj też; miałem nadzieję że ktoś WRESZCIE się zajął na serio odgłosami po polsku; jakby mieli umorzyć to chyba powinniśmy wrócić do pomysłu zorganizowania analizy na własną rękę... pewnie nie będzie łatwo bo koszt może być spory ale myślę warto spróbować

: stopmanipulacji1111, Brunhilda2 1 inny

udostępnij

stopmanipulacji1111 2 lata 3 mies. temu 1

@kknnoo:Jak najbardziej. Mam tu swoje zastrzeżenia, brak wątku rozmowy ze Złotym i sugestia, (nie lubię sugestii) dlaczego dzwoni M a r k u s..... a jeśli to nie on... no właśnie. Myślę, że ta rozmowa Markusa była z "filmem". To tłumaczenie AC podobno dostarczyła prokuraturze, jeśli nie skłamała.... ciekawe, bo tu jest tylko kwestia egipska i zapowiedź polskiej z sugestią skąd jest odtwarzane nagranie.

: Brunhilda2

19 stycznia, 23:32, An eta:

Gość, dużo gadano, mało zrobiono. Ale chyba znasz historię „profesjonalnej analizy”?

Czy mowa o tej co to sie zlozono ? Przeciez tam bylo pominiete nawet to co bylo slychac nawet na slabym sprzecie. Zas dla mnie jak ktos mowi ze robi profesjonalna analize to powinien miec sprzet wysokiej klasy a nie typu chyba kaseciak kasprzak.

G
Gość

Link ktory jest podany ponizej jescze pare dni temu dzialal. Tam zrobione byly kopie w wykopu z przed ponad 2 lat odnosnie rozmow w tle. Chyby musialo byc w miare dobre tlumaczenie i wyjesnienie skoro strona nagle przestala dzialac ......... z tond te cd 3 ........... mialo byc jeszcze cdn2 i cdn1. Tam weszlo za tutaj zaczely sie problemy. W necie jednak nic nie ginie pewnie wiec i tak z czasem ponownie bedzie wklepane.

A
An eta
11 stycznia, 5:05, Neo:

Śledztwo ............ farsa , artykuły ............ farsa , rzekomi świadkowie ............ farsa , wywiad z gejem ............. farsa . Co to [wulgaryzm] jest ? Jak dotychczas to większość formalnie powiązana z tym śledztwem/morderstwem powinna siedzieć za mataczenie ( mataczenie to forma udziału w przestępczym procederze ........ tutaj morderstwie / handlem kobietami/sutenerstwie ). Możecie mnie sobie namierzać i jednocześnie cmoknąć w 4=litery. Przecież to wszystko podąża na umorzenie. A tak na marginesie to gdzie jest i co porabia : gej markus .......... koleżanki z pracy ......... znajomi z facea ........... zatroskana szefowa z zakładu ........... ci@pkowaty rezydent ........ przedstawiciel z biura podróży RB ................ obsługa z hotelu gdzie mieszkała Magda w egipcie ............ kolesie z nagrań ze szpitala .......... zatroskany lekarz i piguły ze szpitala ........... koleś w kratę wsztrzykujący coś Magdzie w szpitalu ......... koleś który przyłożył Magdzie z główki - nigdzie potem nie widać już twarzy Magdy ...........koleś który zasłaniał kamerkę w szpitalu ............ koleś który przyłożył z pięści Magdzie w busie pod szpitalem ............ itp. I może w końcu prokuratura ............ śmieszna prokuratura w jeleniej górze wyjaśni ......... co nie ma już sensu ....... słowa ci2pka .

neo, chyba zapowiada się mała zmiana wersji, ale nie taka, która zmieni zupełnie bieg tej sprawy. Z „choroby psychicznej” raczej nic nie będzie (chociaż mają uzupełniać opinie biegłych).

A
An eta

Gość, próbowałam ten link i „wylądowałam” tutaj.

A
An eta
16 stycznia, 7:29, Gość:

cd 3

To wszystko co udało się nam wycisnąć na tematu Arabskich rozmów. Pozostało kilka słów nieczytelnych bo zagłuszonych przez słowa Markusa. Myślę że widać tutaj że "opiekunowie" Magdy nie mięli w stosunku do niej szlachetnych zamiarów skoro wiedzieli że Markus ani jej nie pomoże ani im nie zaszkodzi.

Teraz apel do prokuratury ażeby skorzystała z naszych sugestii że Mahmoud Khairy najprawdoodobniej brał udział w gwałcie Magdy i jego głos zarejestrowany został w zakresie czasowym - 12:43-12:50, podczas filmowania kompromitującego Magdę materiału. Materiał ten w formie audiowizualnej odtwarzany jest podczas wideorozmowy w celu szantażu emocjonalnego, a dźwięk ten wedug mnie nie dobiega z chodnika w Egipcie a z pokoju Markusa. Ale to temat na następny post. Mam nadzieję że doczytaliście do końca"

: k....o, leonixa

udostępnij

k....o 2 lata 3 mies. temu 3

@stopmanipulacji1111: OK dzięki, widziałem ale dobrze mieć tutaj też; miałem nadzieję że ktoś WRESZCIE się zajął na serio odgłosami po polsku; jakby mieli umorzyć to chyba powinniśmy wrócić do pomysłu zorganizowania analizy na własną rękę... pewnie nie będzie łatwo bo koszt może być spory ale myślę warto spróbować

: stopmanipulacji1111, Brunhilda2 1 inny

udostępnij

stopmanipulacji1111 2 lata 3 mies. temu 1

@kknnoo:Jak najbardziej. Mam tu swoje zastrzeżenia, brak wątku rozmowy ze Złotym i sugestia, (nie lubię sugestii) dlaczego dzwoni M a r k u s..... a jeśli to nie on... no właśnie. Myślę, że ta rozmowa Markusa była z "filmem". To tłumaczenie AC podobno dostarczyła prokuraturze, jeśli nie skłamała.... ciekawe, bo tu jest tylko kwestia egipska i zapowiedź polskiej z sugestią skąd jest odtwarzane nagranie.

: Brunhilda2

Gość, dużo gadano, mało zrobiono. Ale chyba znasz historię „profesjonalnej analizy”?

A
An eta
14 stycznia, 10:04, Red:

coś mi się zdaje że Ane ta i LODZ to osoby podstawione aby wyciągnąć od internautów co sądzą o tej śmierci zbrodni zawsze byli tu codziennie a teraz.........

Red, co Ty za głupoty gadasz? Tu prawie nikt nie odpowiada. Ja tu byłam prawie sama przez długi czas, za to nie pamiętam, żebyś Ty był bardzo aktywny nawet na tej starej wersji, jak kilka osób systematycznie dyskutowało tę sprawę. Nie wymyślaj niesprawiedliwych głupot! :-(

A
An eta
11 stycznia, 4:03, Neo:

A gdzie się podziało ponad 8000 komentarzy od początku tragedii ?

Neo, zmieniono UI tej strony i trudno się dostać do tamtej części, gdzie było wszystko od początku sprawy. Ale zrobiono to już dawno temu, minął już przynajmniej rok albo więcej. Pozdrawiam.

G
Gość

cd 3

To wszystko co udało się nam wycisnąć na tematu Arabskich rozmów. Pozostało kilka słów nieczytelnych bo zagłuszonych przez słowa Markusa. Myślę że widać tutaj że "opiekunowie" Magdy nie mięli w stosunku do niej szlachetnych zamiarów skoro wiedzieli że Markus ani jej nie pomoże ani im nie zaszkodzi.

Teraz apel do prokuratury ażeby skorzystała z naszych sugestii że Mahmoud Khairy najprawdoodobniej brał udział w gwałcie Magdy i jego głos zarejestrowany został w zakresie czasowym - 12:43-12:50, podczas filmowania kompromitującego Magdę materiału. Materiał ten w formie audiowizualnej odtwarzany jest podczas wideorozmowy w celu szantażu emocjonalnego, a dźwięk ten wedug mnie nie dobiega z chodnika w Egipcie a z pokoju Markusa. Ale to temat na następny post. Mam nadzieję że doczytaliście do końca"

: k....o, leonixa

udostępnij

k....o 2 lata 3 mies. temu 3

@stopmanipulacji1111: OK dzięki, widziałem ale dobrze mieć tutaj też; miałem nadzieję że ktoś WRESZCIE się zajął na serio odgłosami po polsku; jakby mieli umorzyć to chyba powinniśmy wrócić do pomysłu zorganizowania analizy na własną rękę... pewnie nie będzie łatwo bo koszt może być spory ale myślę warto spróbować

: stopmanipulacji1111, Brunhilda2 1 inny

udostępnij

stopmanipulacji1111 2 lata 3 mies. temu 1

@kknnoo:Jak najbardziej. Mam tu swoje zastrzeżenia, brak wątku rozmowy ze Złotym i sugestia, (nie lubię sugestii) dlaczego dzwoni M a r k u s..... a jeśli to nie on... no właśnie. Myślę, że ta rozmowa Markusa była z "filmem". To tłumaczenie AC podobno dostarczyła prokuraturze, jeśli nie skłamała.... ciekawe, bo tu jest tylko kwestia egipska i zapowiedź polskiej z sugestią skąd jest odtwarzane nagranie.

: Brunhilda2

R
Red

coś mi się zdaje że Ane ta i LODZ to osoby podstawione aby wyciągnąć od internautów co sądzą o tej śmierci zbrodni zawsze byli tu codziennie a teraz.........

G
Gość

https://expressilustrowany.pl/magdalena-zuk-najnowsze-wiadomosci-w-sprawie-smierci-magdaleny-zuk-film/ar/12080284/2 ................ link do starej wersji . Ogolnie ciezko go znalezc ............

N
Neo

Śledztwo ............ farsa , artykuły ............ farsa , rzekomi świadkowie ............ farsa , wywiad z gejem ............. farsa . Co to [wulgaryzm] jest ? Jak dotychczas to większość formalnie powiązana z tym śledztwem/morderstwem powinna siedzieć za mataczenie ( mataczenie to forma udziału w przestępczym procederze ........ tutaj morderstwie / handlem kobietami/sutenerstwie ). Możecie mnie sobie namierzać i jednocześnie cmoknąć w 4=litery. Przecież to wszystko podąża na umorzenie. A tak na marginesie to gdzie jest i co porabia : gej markus .......... koleżanki z pracy ......... znajomi z facea ........... zatroskana szefowa z zakładu ........... ci@pkowaty rezydent ........ przedstawiciel z biura podróży RB ................ obsługa z hotelu gdzie mieszkała Magda w egipcie ............ kolesie z nagrań ze szpitala .......... zatroskany lekarz i piguły ze szpitala ........... koleś w kratę wsztrzykujący coś Magdzie w szpitalu ......... koleś który przyłożył Magdzie z główki - nigdzie potem nie widać już twarzy Magdy ...........koleś który zasłaniał kamerkę w szpitalu ............ koleś który przyłożył z pięści Magdzie w busie pod szpitalem ............ itp. I może w końcu prokuratura ............ śmieszna prokuratura w jeleniej górze wyjaśni ......... co nie ma już sensu ....... słowa ci2pka .

Dodaj ogłoszenie