ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI...

ei24

2018-05-09 09:21

2018-05-09 09:20

7479 Komentarzy
Dodaj komentarz

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]

ei24

2018-05-09 09:21

Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Z najnowszych informacji wynika, że śledczy badają wątek depresji, z którą zmagała się MAGDALENA ŻUK. Nic nie wskazuje na to, by kobieta była zgwałcona. Wiadomo jednak, że eksperci znaleźli w ciele Magdy Żuk ślady silnych leków.
1/7

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]

(© FACEBOOK)

  • Pogrzeb Magdaleny Żuk
  • MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]

NAJNOWSZE WIEŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK (25.04.2018)Najnowsze doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk: zagraniczni śledczy wykluczyli, by kobieta została przez kogoś wyrzucona przez okno. Jak podały media na ciele ofiary nie było żadnych oznak przemocy.

Auto należące do Magdaleny Żuk zostało znalezione we Wrocławiu. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", peugeot należący do młodej kobiety, która zmarła w Egipcie został wcześniej skradziony przez dwóch mężczyzn. Policja potwierdza, że zatrzymano dwóch sprawców, którzy włamali się do peugeota porzuconego na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki.


Rodzina Magdaleny Żuk wyraziła swoje oburzenie w sprawie niektórych doniesień medialnych, które sugerują, iż przyczyną śmierci Magdaleny Żuk była choroba psychiczna oraz samobójstwo - podał portal wiadomosci.wp.pl. Rodzina podkreśliła z całą stanowczością, że nic jej nie wiadomo aby kobieta brała leki przeciwpsychotyczne i według nich nie miała żadnych problemów zdrowotnych.

Do powyższych informacji jako pierwsi dotarli dziennikarze Faktu. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska prokuratury dotyczącego nowych faktów i wyników badań ekspertów.

MAGDALENA ŻUK - POJAWILI SIĘ NOWI ŚWIADKOWIE WYDARZEŃ W EGIPCIE


W wyemitowanym niedawno materiale „Superwizjera TVN” pojawiają się świadkowie, którzy byli na tej samej wycieczce co Magdalena Żuk i opowiadają o tym, co widzieli. Turyście w programie nie pokazują twarzy, bo -jak twierdzą- boją się fali krytyki i hejtu.
- Już pierwszego dnia Magda biegała po hotelu, zaczepiała wszystkich, mówiła, że jej chłopak powinien być z nią - usłyszeliśmy z ust turystów.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE INFORMACJE- Drugiego dnia, w długich spodniach - w tym upale - biegła wokół hotelu. Nagle zdjęła bluzkę, nie miała pod nią stanika, a po chwili ubrała się i dalej biegła - to kolejny opis zachowania Polki osób mieszkających z Magdaleną Żuk w tym samym hotelu.

Uczestnicy wycieczki bronią rezydenta, ich zdaniem opiekował się i przejmował losem Magdaleny Żuk.

MAGDALENA ŻUK, ŚMIERĆ POLKI W EGIPCIE, RODZINA PRZERYWA MILCZENIEPo ponad trzech miesiącach od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, jej rodzina przerywa milczenie. O tym, jak przez ten czas wyglądało ich życie i czy udało im się dowiedzieć więcej o tej tragedii reporterom UWAGI! opowiedzieli siostra i ojciec kobiety.

-W aktach przysłanych z Egiptu nie zgadza się godzina śmierci Magdy -mówi i płacze siostra Magdaleny Żuk.- (...) Zaczęliśmy się skupiać na hipotezie handlu ludźmi i zapomnieliśmy o tym, że Magda zmarła w Egipcie.

- Pojechała wypocząć, wróciła w trumnie - mówi pan Tadeusz, ojciec Magdaleny Żuk.
Rodzina Magdaleny Żuk przerywa milczenieMAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIEZapadła decyzja o przedłużeniu całego śledztwa, które wydłużono do 31 października. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała, że do tej pory w charakterze świadków przesłuchanych zostało już ponad sto osób. Jak podał portal wp.pl przesłuchano także członków rodziny kobiety oraz jej partnera.


1 3 4 »

Komentarze

(7479)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Fałszywe interpretacje

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Z gazety egipskiej z zeszłego roku - zmieniony sens wypowiedzi Magdy z nagrania:
Zabierz mnie stąd proszę, po czym dodała, że nie była w stanie wracać do Polski SAMA. To chyba nie to samo, co „ja nie wrócę stąd już?”
I próbowała m.in. rozbierać się na lotnisku w H.
Gdzie monitoring, żeby to udowodnić? Zabezpieczony?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Trawnik

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Co za bajkopisarz-megaloman! Oglądajcie od 41:36, odtąd jest ciekawe, bo wcześniej jest PR-autoreklama.
Czego nowego można się dowiedzieć? Że „narzeczony” NIE MIAŁ OBYWATELSTWA NIEMIECKIEGO. No to tym bardziej mógłby migiem załatwić paszport w trybie ekspresowym!
Dlaczego był najpierw trawnik? No bo Maciek, który był na miejscu (a więc powinien wiedzieć? moja uwaga) wprowadził biuro w błąd (zgaduję, że chodziło o MS). No tak, pewnie trawnik nie tłumaczył obrażeń, a więc wyszła potem wersja egipska - beton.
Dlaczego nie ma kamer sprzed pokoju 307? Odpowiedź trawnika hmmm przepraszam, Pana R: :-) - nie ma nagrań, bo nie ma kamer w HOTELU. Przecież pokój 307 miał być w SZPITALU, a nie w HOTELU? Panie R, pokićkało się coś Panu! A odnośnie hotelu, to już sprawdziliśmy - były KAMERY przed pobytem Magdy tam i nie tak dawno temu też były. Następna ciekawa sprawa: Nagrania z lotniska są zabezpieczone przez prok. EGIPSKĄ. Acha, to praktycznie pewnie już tam zostaną - zabezpieczone.
No i w jednym momencie wypowiedź Pana R. zgadza się z naszym zdaniem: Prok. polski był tylko obserwatorem przy sekcji.
Pan R. mówi też, że w pobycie Pani Mai w Egipcie nie było ryzyka. A co mówiła sama Pani Maja? Ryzykowałam życiem jak żołnierz” (...). Nie dogadali się w tej kwestii.
Ostatnie: ciekawe wyrażenie Pana R: „(...) Fakty, które opierają się na prawdzie”(...). Panie R., a czy fakty kiedykolwiek opierały się na NIEPRAWDZIE?
No chyba, że w sprawie Magdy, tu nawet taki wariant jest możliwy ;-).
Gdyby to nie było takie wk..., powiedziałabym: have fun z tym wywiadem!
Wiecie, czego chciałabym posłuchać? Wywiadu W. Gadowskiego z R. Już widzę Gadowskiego, jak cedzi dobitnie ..
https://m.youtube.com/watch?v=G9-Y8AniShE

skomentuj

Aneta

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MJ (gość)  •

No no ale zabłysnął,ot trawnik a beton jaka to różnica? Panie R. Jak czytałam wypowiedź tej pszczółki- chora tą pani

odpowiedzi (0)

skomentuj

MJ - oczywiście

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Oczywiście on jest genialny - to ktoś inny podał złą infornację. Ci Państwo przecież są nieomylni do tego stopnia, że wpadli w stan samouwielbienia.

odpowiedzi (0)

skomentuj

„Stan był stabilny”?

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Nie chodzi o tą dziwną społeczność, ale można zobaczyć fragmenty dwóch znanych nam filmików, bez logowania. Dobra jakość. Stan był stabilny...tylko nagle coś się stało... (taaa, tylko takie małe coś: „tam coś się odj...”)...rzeczywiście przywieziono ją do szpitala w H....Wszyscy tak się starają... Kto uwierzyłby w to TERAZ? ;-)

https://m.facebook.com/pg/odkrywamyprawdemagdazuk/videos/

odpowiedzi (0)

skomentuj

Magda

+10 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

Ktoś się zastanowił jak niby koleżka gejowatego fryzjera miał przywieźć Magdę do domu samolotem skoro niby odmówiono jej wejścia na pokład właśnie samolotu ? Czy on był lekarzem ? Ano nie. Po co więc te wszystkie bzdety i niby organizowaniu Magdzie transportu. Od tego są służby medyczne , a nie koleś fryzjera od kreski. Ktoś w końcu sprawdził rodzaj ubezpieczenia medycznego Magdy w tej wycieczce ? Ktoś ( czyt. prokuratura ) sprawdził jakie obywatelstwa posiadał fryzjer i zawirowanie z jego paszportem niemieckim ? Koleś na 99% nie jechał pomóc Magdzie.

skomentuj

PRZYJACIEL

+8 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LODZ (gość)  •

Przyjaciel z Ryan...

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ - czy mógłbyś

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Ten „-„ nie był zamierzony! Czy mógłbyś być mniej oszczędny w słowach i napisać więcej o „przyjacielu z Ryan”?

odpowiedzi (0)

skomentuj

GŁÓWNEJ

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LODZ (gość)  •

Głównej pomysłodawczyni transportu medycznego... dodam tylko, że bliski przyjaciel. Teraz się "rozmyła" ta relacja. Linie wiadome.

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ - racja

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Przypomniałeś mi, to miały być „starania” o transport. Przyjaciel, nie?

odpowiedzi (0)

skomentuj

gość - może „chemik” i dowody

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Kolega był może chemikiem, ale lekarzem raczej nie ;-) Z tym paszportem „chłopaka” (już nie wiadomo, jak go określać) - nie ma nic wspólnego ze sprawą „na chwilę obecną” - były dwa bilety, miały jechać dwie osoby, starano się o paszport. I tu chce się zapytać: so what? Czego to dowodzi? A tak w ogóle, to chyba chodziło o to, żeby wysłać Magdę samą... Nie wiem, czy on miał Ausweiss niemiecki, ale obywatele niemieccy mogą jechać na taki do E.No i nie pobiegł po paszport, żeby pomóc dziewczynie, którą tak kochał? Odnośnie tego z brodą, to jeżeli pojechał 27/04, to dowody w sprawie, czyli rzeczy Magdy, dotarły bardzo późno do właściwych czynników, bo najpierw było, że w pon. (czyli 1/05), a potem jeszcze około 5/05 Pan ex-R. je... zabezpieczał... ;-) Przed kim? Przed czym? ;-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ausweis

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

„Ausweis” przez jedno „s” (ale chętnie bym dodała 10 „s”, bardziej wymowne ;-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

gość - poprawa stanu

+9 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Taaaa, bardzo dobry point! W sobotę była w tak złym stanie, a do niedzieli miał się on „drastycznie” poprawić, że wylot byłby możliwy ;-). Chyba, że czekałby x dni, i czekał na jej poprawę stanu zdrowia. Bzdury kompletne!
Moim zdaniem, wiele wskazuje na to, że ostatnia rozmowa odbyła się w piątek, a ona najprawdopodobniej nie żyła już w nocy z piątku na sobotę. MS leciał już 27/04. Zbieram ostateczne argumenty i napiszę o tym. Możliwe, że Złoty też tam leciał - ale 29/04 - zalogował się wtedy ktoś z jego telefonu o 22:28. Gdyby tak to wyglądało, jak mówią daty wielu wpisów, nie było żadnego lotniska ani szpitala w H. Tylko nie rozumiem, skąd ta „teoria spiskowa” - wszyscy oficjalnie zgadzali się z dniem i godziną śmierci??? Rodzina, media i prowadzący sprawę?

odpowiedzi (0)

skomentuj

gość - układa się - zestawienie

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

To układa się w całość, moim zdaniem. Nasza Madzia mogła umrzeć wcześniej ..,,

1/„(...) dramatyczne nagranie rozmowy wideo z Magdaleną przed piątkowymi wydarzeniami”. Bogatynia TV na fb -zostało usunięte.
A więc nagranie w piątek? „PRZED PIĄTKOWYMI WYDARZENIAMI”?

2/ 28/04 siostra, „W akcie rozpaczy wczoraj poleciał do niej kolega, (...)”- ten wpis został usunięty. Czyli MS poleciał 27/04???
3/ Ktoś się zalogował z Pragi 29/04 o 22:28 z telefonu „Złotego”? Złoty też poleciał?
4/ Ktoś się zalogował w Magdy telefonie 29/04 przed 6:00 rano. KTO???
5/ Egipcjanie podali pierwszą datę śmierci jako 29/04??? W NOCY Z PIĄTKU NA SOBOTĘ, praktyczne już sobota.

6/ 29/04 ok 11:00 przed południem - wpis szefowej o śmierci Magdy.

7/ Nagranie - 2/04 - wysłane już po śmierci w celu zorganizowania transportu medycznego????

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dokladnie Aneta

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kasia (gość)  •

Dokladnie Aneta takie same przemyslenia mam. Madzia na pewno zmarla wczesniej. A Kolezka pojechal zeby dokonczyc sprawe i zeby Madzia zywa nie wröcila. Juz ktos na wykopie wlasnie to pisal . I tak mysle po cichu ze moze prokuratura tez ma na te nasze przemyslenia dowody tylko narazie cisza. Cisza przed burzä mam nadzieje. I ze cwaniaczki zaplacä za swoje czyny.
Jak Juz pan Gadowski oficjalnie powiedzial ze to nie bylo zadne samoböjstwo no to co tu jeszcze spekulowac.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kasia - potwierdzenie potrzebne

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Tylko że to się nie stało wczoraj. Przez 18 miesięcy tylko powtórka wersji egipskiej? I czekanie na „Godota”, czyli zawsze coś z Egiptu. Same „replaye”. Po tym pierwszych paru tygodniach tylko zwięzłe komunikaty, i parę artykułów, do których informacje pochodziły od kogoś „poinformowanego”... Co to znaczy „poinformowany”? Anonim? Pół- czy ćwierć oficjalne informacje? Przecież wiele rzeczy musi być łatwych do sprawdzenia. I dlaczego żaden z uczestników tej sprawy nie zakwestionował tej daty śmierci oficjalnie? Przecież musieli wiedzieć? To Internauci musieli dodać 1+1? Chyba szkolenia w Anglii byłyby dobre - oni od razu zakwestionowali wszystko w sprawie śmierci tej pary. Nie wiadomo, co z tego wyjdzie, ale tam można mówić o prawidłowych reakcjach już na starcie! Miejmy nadzieję, że tu też w końcu coś ruszy i nabierze trochę tempa. Pan Gadowski owszem powiedział coś ważnego, ale to był tylko sygnał. Jesteśmy już przekonani o wielu ważnych rzeczach, ale potrzeba coś oficjalnego. No i w dalszym ciągu „wisi” sprawa nagrania. Zasygnalizowane zostało to w ostatnim liście otwartym. Wciąż za mało. Społeczeństwo robi wszystko, ale urzędowa część już należy do naszych przedstawicieli.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kasia - puzzle

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Przedtem zbierało się kawałki puzzla, teraz już można ułożyć je w jakąś całość.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Aneta

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MJ (gość)  •

Czytam.....rąbek tajemnicy uchylony i cud się zdarzy.

odpowiedzi (0)

skomentuj

MJ - działka ;-)

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

My znajdujemy tylko przesłanki, postepowanie dowodowe to już nie nasza działka, niestety ;-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kasia, MJ - autopsja

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Jeżeli zmarła 2 dni wcześniej, a sekcję po więcej niż 7 dniach nazywa się „bardzo opóźnioną”, to jak nazywa się sekcję po 12 dniach? Już nie mówiąc o drugiej na zabalsamowanym ciele, bo to już w ogóle katastrofa. Poza tym obrażenia z jednej strony nie są „typowe dla upadku z I czy II p”. Anglikom też wmawiano dziwne rzeczy, tylko że oni je zakwestionowali - od razu!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nikogo z nich nie żal

+12 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MJ (gość)  •

Cała ferajna powinna dostać karę śmierci,spiskowcy

odpowiedzi (0)

skomentuj

MJ - kto ma prawa

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Ofiary i ich rodziny mają nieraz mniej praw niż różnej maści bandziory. A najtrudniej ruszyć tych najgorszych, czyli tych z „górnej półki”.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Aneta

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MJ (gość)  •

Na pewno,ale trzeba proszę państwa chcieć.a kto chce?

odpowiedzi (0)

skomentuj

MJ :-)

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Tak, to trzeba proszę pańtwa chcieć”. I zobaczymy, czy chcą.

odpowiedzi (0)

skomentuj

inyeria

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

św Piotr (gość)  •

w dziele plotki tak naprawdę wygląda życie z Rutkowskim pojawił się wpis o Magdzie ŻUK

skomentuj

NIC A NIC

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LODZ (gość)  •

Nic a nic nie było...

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ - odniesienie

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Było odniesienie do tej strony.

odpowiedzi (0)

skomentuj

W

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LODZ (gość)  •

W komentarzach?

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ - tak

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Ktoś się pytał, co się dzieje w tej sprawie, i autor wpisu skierował go tu.

odpowiedzi (0)

skomentuj

interia

+6 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

św Piotr (gość)  •

interia a nie inyeria

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ, bo się zastanawiałeś, i wszyscy - sobotni wykład

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Czytając ostatni list otwarty (link zamieszczony parę dni temu)„między wierszami” domyśliłam się, że ta „nota” prok. egipskiej z lutego 2018, której treść szczególnie zabroniono ujawniać AC, to może być raport toksykologiczny z E. Taka opcja istnieje. Fragment listu otwartego: „(...) dlaczego odmówiono rodzinie zwolnienia z tajemnicy śledztwa, w zakresie egipskiego raportu toksykologicznego” (...) skoro według stanowiska prokuratury owy raport również nie wskazuje na znamiona przestępstwa.”
Sprawdzałam dane CBOS dot. poziomu zaufania społecznego do prok. ( i nie tylko). Spadł nawet w tym roku w porównaniu z zeszłym czy okresem 2016-2018. To są konkrety, nie tylko emocje, bo to właśnie kierowanie się tylko emocjami zarzucają trolle internautom. (Myślę, że najbardziej właściwa jest kombinacja jednego z drugim, bo zupełny brak emocji świadczy o tym, że ma się sprawę po prostu w d...e.)
Czy odpowiedzą na ten list, zamieszczą wreszcie jakiś komunikat, chociażby dla ratowania swojego wizerunku i okazania szacunku rodzinie i społeczeństwu?
Na koniec słowa adwokata Axera z 1932 r., dot. sprawy zupełnie innego rodzaju. Ale jakże uniwersalne jest ta wypowiedź! „Albowiem całej tej sprawy nie można oceniać jako losów pewnej jednostki; były tu raczej zagrożone prawa człowieka w ogóle”.
Można to uaktualnić: w sprawie Magdy nadal są zagrożone.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ślady

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mija (gość)  •

NIE MA ŚLADÓW PRZEMOCY!!! Na filmie ze szpitala kiedy p.Magda wypadła z okna wnoszą Ją za ręce i nogi !!! to ma być !!! służba zdrowia ??? co to byli za ludzie ???

skomentuj

Mija - wiemy już

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Od razu widać, że to nie „personel medyczny”. Wyglądają na jakieś osoby „funkcyjne”. O tym jesteśmy przekonani od dawna.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mija - Czas

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Po to tyle ludzi poświęca swój czas - żeby sprawa nie była zapomniana.

odpowiedzi (0)

skomentuj

DOKŁADNIE

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LODZ (gość)  •

Dokładnie!

odpowiedzi (0)

skomentuj

LODZ - myślimy

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Dni, tygodnie, miesiące, drugi rok już. I nie zapomnimy, bo Magda nie była chora i taki stan rzeczy nie oddaje obrazu rzeczywistości.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mija

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MIJA (gość)  •

www. kryminalnapolska.pl cudownie , że powstają takie działania - czytałam.... zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią a właściwie osobą, która zdecydowała o tym,że P. Magda nie poleci do Polski są jacyś świadkowie, którzy poświadczą, że p. Magda nie nadawała się do wylotu ? kamera !!!! z lotniska mogłaby pokazać co p. Magda takiego robiła, że nie mogła wsiąść do samolotu !!! I jeszcze jedna sprawa gdyby mój chłopak nie mógł lecieć, to są jeszcze przyjaciółki, koleżanki, znajome, rodzina w takiej sytuacji kiedy nikt nie chciał kupić wycieczki to mógł ją dostać ktoś bliski ZA DARMO TAK PO PROSTU w zamian za towarzystwo !!!

skomentuj

Mija - w drodze na terminal”

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Zapomniałam napisać, że był niby jeden jedyny świadek, który widział Magdę „prowadzoną” na terminal w H. Podobno zdejmowano jej biżuterię, robiono sobie z nią selfie itd. postępowano w szyderczy sposób.Ale ... to była kobieta-świadek, do której „dotarł” Pan R. A więc... Potem zresztą ucichło o tym. Jeżeli to była Magda (w co śmiem wątpić), to nie wiadomo, czy kiedykolwiek z tej „drogi na terminal” dotarła tam. I to wszystko odnośnie lotniska.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mija - nie ma

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Nie ma z lotniska niczego, o czym byśmy wiedzieli. A więc już dawno doszliśmy do wniosku, że Magda mogła nie być na żadnym terminalu. Może też nie była w szpitalu w H. Odnośnie lotniska, to przecież powinni być w stanie prześledzić drogę biletu powrotnego. Gdzie jest dowód odnowy lotu, dlaczego i kto odmówił. To samo że szpitalem w H., przecież podobno MS tam był i obrócił w 1 dzień? ;-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

MIJA

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MJ (gość)  •

Najprawdziwsza PRAWDA. NIGDY żeby tam nawet złoto dawali

skomentuj

MIJA - rozwiązanie

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Ja też nie. Tam się zbyt dużo zadziało i w każdym przypadku jest zamiatane! Myślało się, że to tylko dotyczy młodych dziewczyn, ale okazało się, że u młodych chłopaków (Marcin M.) i starszych ludzi (angielska para). Poza tym niedbalstwo - utonęła starsza Angielka w wypadku „banana boat”. Groźne bakterie w 5* hotelu. Czech zabity przez rekina. I to wszystko w ciągu około 1 roku. Wszędzie się coś zdarza, ale takie kraje turystyczne zamiatają, i to jest najgorsze.
Do Bułgarii też nie pojadę - sprawa Aleksandry. Nie wpadajmy w desperację, tylko po prostu domagajmy się rozwiązania.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pozostaje strach

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MIJA (gość)  •

Do wszystkich mam, które posiadające ładne córki ....... chować, pilnować, nie wypuszczać, TAK WYGLĄDA SYTUACJA W POLSCE !!! NIKT NAS NIE CHRONI !!!
NIGDY DO EGIPTU !!!! nawet za darmo !!!

skomentuj

MIJA - rozwiązanie

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Aneta (gość)  •

Ta sprawa musi być rozwiązana- dla Mam, które mają ładne córki, ale i dla Magdy, Karoliny, Iwony W. Michała M. i CAŁEGO społeczeństwa - z córkami czy bez. Ktoś używał argumentu, że gdy nie będziemy jeździć, ucierpi nie tylko ekonomia Egiptu, ale padną też nasze biura podróży, szczególnie te bazujące na Egipcie. No trudno, ratowanie biur nie może się odbywać za cenę życia turystów. Zresztą, co one zrobiły w przypadkach Magdy czy Marcina? Co tam się dzieje, wymknęło się już spod kontroli. Nieostrożni i tak jeżdżą, bo jest tanio.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 ... 241 »