MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Maciej Wolski, pomocnik ŁKS: Potrzebujemy złapać serię zwycięstw

Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 1:1 w spotkaniu 26. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi. Oto co po meczu powiedział pomocnik łódzkiej drużyny - Maciej Wolski.

Maciej Wolski (ŁKS): Zabrakło nam skuteczności. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki, w tym tę, którą miałem ja, ale nie udało się ich wykorzystać, czego bardzo żałuję, bo takie okazję muszę zamieniać na gole. W każdym meczu chcemy zgarniać komplet punktów. Niestety się nie udało, zresztą Podbeskidzie też miało dobre okazje, więc ten remis jest sprawiedliwym wynikiem. Na pewno potrzebujemy złapać serię zwycięstw.

Ten mecz mógł się zakończyć wynikiem 3:3. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć bramki w pierwszej połowie, bo to by trochę ustawiło ten mecz. W drugiej połowie zawodnicy, którzy weszli na boisko dali impuls i mieli pozytywne wejście. Powiedzieliśmy sobie po meczu, że nie możemy tak szybko tracić bramki, po wyjściu na prowadzenie. Zostało już coraz mniej meczów, ale my w każdym chcemy zgarnąć komplet punktów, ale to nie jest łatwe.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny