ŁKS-KSZO 3:0. Znów były niegościnne w Atlas Arenie

(bart)
Ełkaesianki sa beniaminkiem ekstraklasy
Ełkaesianki sa beniaminkiem ekstraklasy łukasz kasprzak
W meczu ekstraklasy siatkarek ŁKS Commercecon pewnie pokonał w Atlas Arenie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:18, 25:20).

Podopieczne trenera Michała Maska od połowy grudnia ubiegłego roku znakomicie radzą sobie w Łodzi, wygrywając kolejne spotkania.

Tym razem również poradziły sobie świetnie, nie tracąc nawet jednego seta. Tak naprawdę zacięty bój miał miejsce jedynie w pierwszej partii, później nie mogło już być najmniejszych wątpliwości, kto jest lepszy. KSZO robiło co mogło, jednak w kluczowych momentach dominował team z Łodzi.

W pierwszym meczu obu zespołów ŁKS również był górą, triumfując w hali rywalek 3:1.

W sobotę (18 marca, 18) drużyna z naszego miasta ponownie powalczy w Atlas Arenie. Przeciwnikiem będzie Atom Trefl Sopot. Gospdynie będą zdecydowanym faworytem i śmiało mogą myśleć o poprawieniu i tak już niezwykle okazałego, zwłaszcza jak na beniaminka, dorobku punktowego.

Za MVP spotkania uznano libero ŁKS Krystynę Strasz.

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
ŁKS: Muhlsteinova, Oleksy, Sielicka, Kowalińska, Wołoszyn, Kwiatkowska, Strasz (libero) oraz: Szyjka.
KSZO: Brzóska, Stroiwąs, Ściurka, Kapturska, Szpak, Soter, Pawlukowska (libero) oraz: Szpak, Jocić, Szałankiewicz, Piotrowska.