ŁKS Zagrało 23 piłkarzy i żaden nie zaniżył poziomu!

pasZaktualizowano 
lkslodz.pl
Pierwszy sparing udał się piłkarzom ŁKS znakomicie.

Pokonali Wisłę Płock 4:0. Na boisku wystąpiło 23 piłkarzy. Nie było zawodnika, który by odstawał czy zaniżał poziom.
Wystąpiły dwie różne jedenatski i powiedzmy szczerze, nie było widać różnicy. Oba teamy grały równo, solidnie, widowiskowo i skutecznie. Widać było wielkie zaangażowanie graczy. Temu akurat trudno się dziwić. Jak podkreśla trener Kazimierz Moskal szalona rywalizacja będzie nie tylko o miejsce w wyjściowej jedenastce, ale w kadrze na ligowy mecz. Jak nie od dziś wiadomo, rywalizacja jest w sporcie dźwigną postępu. Wierzymy głęboko, że ŁKS zrobi postępy i w ekstraklasie będzie grał lepiej niż w I lidze.
Przypomnijmy jedenastki ze spotkania z Wisłą. ŁKS I połowa: Kołba Grzesik, Sobociński, Juraszek, Rozmus, Bryła, Kalinkowski, Srnić, Łuczak, Ramirez, Kujawa. II połowa: Budzyński Bogusz, Rozwandowicz, Dampc, Klimczak, Pirulo, Guimares, Piątek, Wolski (73, Trąbka), Pyrdoł, Sekulski
W sobotę o godz. 19.08 przy al. Unii ŁKS zagra drugi mecz kontrolny, tym razem z Radomiakiem.
W ligowej premierze 19 lipca o godz. 20.30 ŁKS podejmie przy al. Unii Lechię Gdańsk. 29 piłkarzy rywali łodzian przebywa na zgrupowaniu w Cetniewie. Trener Piotr Stokowiec przeżywa chwile niepewności bowiem każdej chwili może pojawić się oferta dla jednego z liderów zespołu Lukasa Haraslina. Gdyby Słowak odszedł, trzeba będzie na gwałt szukać innego klasowego zawodnika.
Lukas ma ambicje, aby grać w silnej lidze. Nikt na pewno nie będzie mu tutaj stawał na przeszkodzie, bo dla nas też jest splendor, jeśli zawodnik odchodzi do czołowego klubu europejskiego. Nie jesteśmy w stanie finansowo w takich przypadkach zatrzymać zawodnika i nie chcemy też nikogo blokować. Wiem, że jeśli Lukas, by odchodził, to będą pieniądze na innego klasowego zawodnika mówi Piotr Stokowiec

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-26T16:31:24 02:00, Ł✡S:

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

2019-06-26T16:40:59 02:00, ap cwele:

brawo sama prawda............tomcio grabarz >>>>eukauesu...same złamasy z jednym jajcem hehheheh

2019-06-26T18:05:39 02:00, Białe Śródmieście:

odpisało jedno łajno drugiemu, które bardziej inteligentne...

A oto proszę państwa kwintesencja widzewskiego stanu umysłu... Stanu który osiągnął zaawansowane stadium. Proszę tylko ocenić jak łącznie dwie komórki mózgowe oddziałują na siebie, pomimo tego że dzieli ich ekran monitora.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia że to są normalni ludzie?

s
sr✡ts2015
2019-06-26T16:31:24 02:00, Ł✡S:

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

Najważniejsze, że wy patałachy przeplecione łajzami kopiecie piłkę po wiejskich ryneczkach, wszyscy widzą co się dzieje, i się odwracają od takiego gówna, jestescie pośmiewiskiem całej Polski wy producenci duplikatów. hehe, buhaha

B
Białe Śródmieście
2019-06-26T16:31:24 02:00, Ł✡S:

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

2019-06-26T16:40:59 02:00, ap cwele:

brawo sama prawda............tomcio grabarz >>>>eukauesu...same złamasy z jednym jajcem hehheheh

odpisało jedno łajno drugiemu, które bardziej inteligentne...

G
Gość
2019-06-26T10:31:28 02:00, Gość:

się okaże w lidze .liga wszystko zweryfikuje .śmiać mi się chce z zachwycanie się ŁKS po jednym sparingu z zespołem co się ledwo utrzymał w Ekstraklasie na dodatek na własnym boisku i na tak wczesnym etapie przygotowań. Pożyjemy zobaczymy bo jak narazie ostatnie lata nie przemawiają za beniaminkami w ekstraklasie patrz Miedź,Sosnowiec czy Sandecja .Jedyny Górnik Zabrze dobrze że zaklimatyzowal w Ekstraklasie Chodzież tylko w pierwszym sezonie a ten ostatni mieli słaby

II liga zweryfikuje też Widzew. Bałagan organizacyjny, brak dobrych transferów, baba prezezesem, która już się zaczyna szarogęsić. Na razie brak wykrystalizowanej drużyny. Środek tabeli będzie jak tak dalej pójdzie.

Ł
ŁKS Grembach
2019-06-26T16:31:24 02:00, Ł✡S:

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

...toś zablysnął.

Kwiat widzewa się wypowiedział. Brawo!

a
ap cwele
2019-06-26T16:31:24 02:00, Ł✡S:

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

brawo sama prawda............tomcio grabarz >>>>eukauesu...same złamasy z jednym jajcem hehheheh

Ł
Ł✡S

Grabarz was wyrucha jak cala Polska wezmie te kilka baniek od sponsora ekstraklasy i chuj z wami zaden powazny inwestor do was nie przjdzie bo smierdzicie czosnkiem gownem i moczem ruchacie sie na wzajem na trybunce albo z jakims cwelem z Poznania w Lodzi wpierdol za kazdym razem NA POHYBEL CWELOM ZYDOM I FRAJEROM Z AL.CHUJNI

G
Gość
2019-06-26T10:44:50 02:00, Fan:

Mówi Piotr Stokowiec ….. To piłkarze ze Słowacji są tacy klasowi ? W rankingu FIFA, Polska 19 miejsce, Słowacja 31 a Czechy jeszcze dalej bo na 41 miejscu. I jakiś piłkarz ze Słowacji, którego zabraknie, zdezorganizuje grę drużyny ?! Śmieszne to.

2019-06-26T10:54:16 02:00, Gość:

sam jesteś smieszny .czy Bosnia jest dobra a mają Dżeko czy Pjanica,czy Macedonia jest dobra a mają Pandeva z Juventusu ,czy Senegal jest taki dobry a maja Mane z Liverpoolu Czesi tez mieli kiedys Nedveda czy Kolera itp itd

2019-06-26T11:00:13 02:00, Gość:

Serbowie mieli Ivanovica czy Szwedzi Ibrahimovica

Pandev od dawna w Genui

G
Gość
2019-06-26T15:41:08 02:00, Tylko ełksa:

Ale jakby co to zielony stolik jest nasz i karny w 90 minucie też załatwiony jesteśmy potęgą wszystkie leśne dziadki są z nami obiecali że nie spadniemy

Karne (dziwnym trafem mieliście co mecz w ostatnich decydujących 4 meczach o awansie) i doliczanie 10,12,15 minut to tylko dla pierdzewa SRTS 2015... Więc ryj cwelu.

T
Tylko ełksa

Ale jakby co to zielony stolik jest nasz i karny w 90 minucie też załatwiony jesteśmy potęgą wszystkie leśne dziadki są z nami obiecali że nie spadniemy

22>4
MUNIEK

Widzewie błagam obudź się

Sen o potędze skończył się

W swojej iluzji nie możesz trwać tak długo

Spiker z łapanki wciska kit

Rozbudza karnetów mit

On nic nie znaczy w czasie tym

A ty masz swoje troski

Twój świat nie jest boski

Na ulicach miast

Zakrywasz twarz

Jak wielu z Was
T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-26T13:17:23 02:00, Gucio z galery:

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom...

Ten Skrzydlewski to straszny zwyrol musi być! Masz więcej informacji na temat? Pytam bo widzę że jesteś obeznany w dziedzinie nekrofilii.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Ej widzewiaczki! Lećcie na Widzew To My i tam się brandzlujcie swoimi karnetami! Kibice ŁKS i reszta kibicowskiej Polski ma w głębokim poważaniu te wasze karnety!

P.S W ramach uprzejmości chciałbym przypomnieć że zakupiony bilet w kasie też posiada tę moc i uprawnia cię do uczestniczenia w imprezie masowej

a
ap ceele

ale się podpaskowi wkurzają.....grabarz tomcio paluch was wydyma hehe.

G
Gucio z galery

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom...

Dodaj ogłoszenie