ŁKS - WISŁA PUŁAWY RELACJA NA ŻYWO. Dziś o godzinie 15 piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się przy al. Unii z Wisłą Puławy. Zapraszamy na relację na żywo.

WISŁA PUŁAWY

0

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU! ŁKS wygrywa mecz z Wisłą 1:0.

92' Mamy przerwę, ucierpiał piłkarz ŁKS.
91' Aut dla ŁKS. Łodzianie powoli kradną sekundy.
90' Zagranie w pole karne ale obrońcy ŁKS wybijają.
89' Niebezpiecznie, wolny dla Wisły. Będzie dośrodkowanie.
88' Wolny dla ŁKS, dośrodkowanie, piłkę wypuszcza bramkarz ale sędzia odgwizduje faul na golkiperze gości.
84' Łodzianie teraz szanują piłkę. Przypomnijmy łodzianie od 65 minuty gra w przewadze.
82' Faulowany Rozmus, łodzianie teraz grają na czas.

80' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Rozwandowicz!

Dośrodkowanie i Rozwandowicz pakuje piłkę do bramki!
79' Kolejny rzut rożny dla ŁKS.
78' Burkhardt próbował teraz zagrać ale niecelnie. Zawodnik robi sporo zamieszania ale brak dokładności w jego grze.
ŁKS WISŁA wciąż 0:0
74' Teraz ŁKS powinien prowadzić 1:0, dostał piłkę na 11 metrze Burkhardt , uderzył ale pudłuje. Znakomita szansa dla ŁKS została niewykorzystana.
73' Zmiana w ŁKS. Burkhardt za Gamrota.
72' Kolejna akcja ŁKS, łodzianie mają teraz dużo miejsca, powinni to wykorzystać jednak jest mało dokładnych podań.
ŁKS - WISŁA 0:0
70' Ręka piłkarza ŁKS, Będzie rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowanie w pole karne ale spalony. ŁKS od bramki.
69' Rzut rożny dla ŁKS. Widejko dośrodkowuje i Juraszek nie trafia w piłkę. Było blisko. Kolejna żółta kartka dla piłkarza Wisły.
67' Potężny strzał Widejki z dystansu ale bramkarz gości łapie.
65' Kolejny faul na piłkarzu ŁKS. Czerwona kartka dla piłkarza Wisły! ŁKS od teraz będzie grał w przewadze. Awantura na boisku. Smektała otrzymuje drugą żółtą i w efekcie czerwoną.
64' Wolny dla ŁKS. Smektała otrzymał żółtą kartkę.
63' Pożak miał teraz szansę na bramkę, strzelił z dogodnego miejsca ale ŁKS miał szczęście że nie trafił dobrze w piłkę zawodnik gości.
62' Mamy rzut rożny dla ŁKS. Wrzutka Pyciaka, piłka wybita, Kostyrka dopadł piłki, uderzył z dystansu ale niecelnie.
60' Teraz było groźnie pod bramką ŁKS, piłka w polu karnym dostała się pod nogi piłkarza Wisły, strzał ale zablokowany. Zmiana w ŁKS. Piotr Pyrdoł schodzi a w jego miejsce wchodzi Jakub Kostyrka.
57' Teraz kontra gości. Zakończona strzałem ale wprost w obrońcę ŁKS.
55' Była dobra okazja ale Pyrdoł zagubił się w dryblingu.
52' Pyciak dośrodkowuje ale bramkarz Wisły faulowany. Od bramki goście.
51' Widejko wpadł w pole karne, dograł mocno wzdłuż bramki ale obrońca wybija na róg.
50' Widejko bezpośrednio i mamy poprzeczkę, szkoda że futbolówka nie wpadła. Ale ŁKS znów w natarciu.
49' Pyrdoł mija obrońców ale został faulowany. Rzut wolny dla ŁKS. 20 metrów do bramki Wisły.
48' Widejko miał szansę na dośrodkowanie ale zrobił to tragicznie, piłka poszybowała wysoko wysoko nad bramką gości.
46' I zaczynamy, miejmy nadzieję że piłkarze ŁKS zagrają lepiej w tej połowie i w końcu zobaczymy bramkę dla łodzian.

Koniec pierwszej części. Zapraszamy po przerwie.

45' Doliczone 2 minuty.
43' Gorąco na boisku. Radionow fauluje, ale chyba wcześniej został uderzony napastnik ŁKS. Żółta kartka dla piłkarza Wisły.
42' Pyciak dośrodkowuje w pole karne Wisły ale Radionow nie doszedł do piłki.
40' Teraz kibice domagają się rzutu wolnego za faul na Gamrocie, ale sędzia milczy. Żółta kartka dla Gamrota za dyskusje.
38' Rozwandowicz strzela z dystansu ale w nogi piłkarza Wisły. Widejko leży na boisku. Mamy przerwę w grze.
36' Kołba teraz rozpoczyna od bramki. Chwila nudniejszej gry. ŁKS znów się cofnął. Łodzianie powinni agresywniej podejść do przeciwnika. Jest też sporo niedokładności w grze ŁKS.
ŁKS - Wisła 0:0.
34' Radionow faulowany. Wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie Widejki i piłka wychodzi. Od bramki Madejski.
32' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale piłka trafia w Pyrdoła i aut na połowie ŁKS dla gości.
30' Pyciak zagrywał ale niedokładnie. ŁKS wygląda teraz lepiej. Łodzianie częściej odwiedzają połowę gości. Czekamy na bramkę.
ŁKS - WISŁA PUŁAWY 0:0
25' Fragment lepszej gry ŁKS, łodzianie może się wreszcie obudzą. ŁKS przy piłce, Kocot dośrodkowuje, Radionow nie trafia, Pyciak uderza ale obok bramki. Była szansa.
23' Mamy rzut rożny dla ŁKS. Dośrodkowanie Widejki ale wprost w ręce golkipera Wisły.
KIBICÓW NA STADIONIE PRZY AL. UNII OKOŁO 2500.
21' Robert Hirsz faulowany. Rzut wolny dla Wisły. Gamrot na szczęście wybija piłkę.
ŁKS - WISŁA PUŁAWY WYNIK MECZU 0:0
19' Łodzianie zamknięci na własnej połowie. Wygląda to źle, ŁKS gra w defensywie.
17' Strzał z dystansu tym razem piłkarza z Puław ale nad bramką. Strzelał Zulciak. Łodzianie cofnięci na własną połowę, goście wydaje się że są dzisiaj usposobieni bardziej ofensywnie niż gospodarze.
15' Ładna akcja ŁKS, ostatecznie Piotr Pyrdoł uderza z 25 metrów ale niecelnie.
13' Rzut wolny dla drużyny z Puław. Jesteśmy na połowie gości.
11' ŁKS - WISŁA PUŁAWY 0:0. Póki co groźniejszą sytuację mieli goście.
9' Teraz napastnik Wisły uderza z woleja i piłka minęła słupek bramki Kołby. Strzelał Lytvynyuk
7' Faulowany Pyciak i będzie szansa na dośrodkowanie. Zmarnowane dośrodkowanie. Rozpoczną goście.
4' Teraz dośrodkowanie w pole karne ŁKS, strzał z dystansu ale wprost w obrońce ŁKS i łodzianie przejmują piłkę,
3' Rzut wolny dla ŁKS, ale rozegrany krótko. Łodzianie na połowie Wisły.
2' Zawodnicy gości wyszli wysoko, chyba od początku będą chcieli zaatakować łodzian.
1' Zaczęliśmy!

Mecz rozpocznie się z kilkuminutowym z opóźnieniem.

Za chwilę rozpoczynamy relację.
SKŁAD ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, K. Rozmus, P. Pyrdoł, M. Gamrot, P. Kocot, D. Guzik, B. Widejko, J. Radionow

Za 15 minut ŁKS rozpocznie mecz z Wisłą Puławy. Liczymy na dobry mecz i trzy punkty dla ŁKS.

ŁKS - WISŁA PUŁAWY NA ŻYWO

Drugoligowi piłkarze ŁKS już od trzech spotkań nie wygrali na boisku przy al. Unii. Najwyższy czas, by łodzianie zakończyli ten serial.
ŁKS - WISŁA PUŁAWY WYNIK MECZU NA ŻYWO.

ŁKS - WISŁA PUŁAWY RELACJA NA ŻYWO

Czy dzisiaj bieniaminek II ligi nareszcie zainkasuje trzy punkty? Dowiemy się o tym już po godzinie 15. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS - WISŁA PUŁAWY

ŁKS WISŁA PUŁAWY NA ŻYWO

Piłkarze drugiej ligi rozegrają dwunastą kolejkę sezonu. Dwa mecze tej serii został przełożne na inny termin.
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg (godz. 13)
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice (15).