MKTG SR - pasek na kartach artykułów

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF]. Ostatni odcinek Elif 435 [27.02.2019]

ww
ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF]. Ostatni odcinek Elif 427,428
ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF]. Ostatni odcinek Elif 427,428 Streszczenie kolejnego odcinka - kliknij dalej
ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF]. Ostatni odcinek Elif 434,435 Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków serialu. Jeśli chcesz wiedzieć, co będzie w kolejnym odcinku kultowego już serialu, kliknij na kolejne zdjęcie... Elif STRESZCZENIE odcinka 434, 435. Serial Elif ostatni odcinek STRESZCZENIE.

odśwież (wciśnij F5)

ELIF odcinek 477 - streszczenie odcinka

Zachowanie Bahriye doprowadza do buntu w szwalni. Niektóre pracownice grożą, że odejdą z pracy, jeśli Cevahir nie zwolni Bahriye, ale mężczyzna odmawia. Veysel po raz kolejny napomyka Tülay, że chciałby mieć dziecko. Arzu dzwoni do Goncy z telefonu Asuman i pastwi się nad nią. Gonca przystaje na propozycję Erkuta. W ramach pracy domowej Elif przeprowadza wywiad z Yusufem o jego pracy. Gonca dowiaduje się od swojego prawnika, że po śmierci Serdara to ona została właścicielką firmy Doruklar. Melek dzieli się z Selimem swoimi podejrzeniami wobec Ümita, ale on nie chce jej uwierzyć.

ELIF odcinek 435 - emisja czwartek 28 LUTY
Veysel odzyskuje samochód, ale nadal jest wściekły na Murata za jego bezmyślność.Oczarowany Arzu Ümit dąży do zacieśnienia ich znajomości. Kazim każe Aysel okraść posiadłość Emirolu. Melek z koleżankami znajdują w szwalni ciało zamordowanej Yldiz, podejrzenia padają na Yusufa. Mężczyzna zostaje aresztowany. Matka Cansu informuje Zeynep, że jej córka zaginęła. Zeynep i Selim trafiają na ślad dziewczyny i w ostatniej chwili ratują ją przed gwałtem.
ELIF odcinek 434 - emisja czwartek 27 LUTY
Arzu psuje się samochód, z pomocą spieszy jej Ümit. Okazuje się, że to nie przypadek - wszystko zaplanował Serdar. Kazim odnajduje posiadłość Emirolu, nie może uwierzyć, że Aysel zatrzymała się w tak bogatym domu. Elif nie chce iść do płatnej szkoły, Melek popiera jej decyzję. Yldiz, jedna z pracownic szwalni, atakuje Yusufa, żądając, żeby zwrócił pieniądze Suny. Veysel i Tülay zostawiają samochód pod opieką Murata, jednak ten oddala się, żeby zanieść zakupy klientce, w trakcie ich nieobecności auto znika.

ELIF 432 odcinek - emisja poniedziałek 25 luty
Selim dowiaduje się, że Zeynep nadal udziela Cansu lekcji. Jest zły na żonę, że zataiła przed nim tę informację. Arzu przychodzi do rezydencji rodziny Emiroglu. Atakuje bawiące się w ogrodzie Elif i Inci. Dziewczynki są przerażone. Wszyscy już wiedzą, że Arzu wyszła ze szpitala i pała chęcią zemsty. W środku nocy Aysel przychodzi do domu rodziny Emiroglu. Dziewczyna ma na twarzy ślady pobicia.

Elif, odcinek 428 - 20 lutego
Arzu nęka Serdara, grozi, że wszystko wyjawi Goncy. Kobieta próbuje namówić Erkuta, żeby wkradł się do domu Goncy. Cansu z matką (Pelin) przychodzą do Zeynep z przeprosinami. Za namową Pelin, Zeynep zgadza się kontynuować lekcje. Między Bahriye i Melek dochodzi do sprzeczki. Kiedy Melek wychodzi się przewietrzyć, natyka się na Yusufa. Cevahir atakuje mężczyznę, insynuując, że miał on złe zamiary wobec Melek. Murat symuluje chorobę, żeby wypatrywać pięknej nieznajomej. Aysel przyjmuje przeprosiny męża i wraca do domu.

Elif, odcinek 428 - 19 lutego
W nadziei na pozbycie się niechcianego gościa, Asuman wyjawia Arzu wszystko, co wie o sytuacji rodziny Emirolu. Tülay pomaga Veyselowi w sprzedaży. Tymczasem Murat rusza na poszukiwania tajemniczej piękności, udaje mu się trafić na ślad dziewczyny. Suna zostaje okradziona w pobliżu szwalni. Podejrzenia padają na Yusufa

Elif, odcinek 427 - 18 lutego
Erkut (Umut Ölçer) uratował Arzu z rąk Serdara. Zeynep postanowiła pomóc rodzinie, udzielając korepetycji, ale okazało się, że jej uczennica oszukuje zarówno ją, jak i swoją matkę. Zeynep i Aliye postanawiają ukryć przed Selimem to, co zaszło między nimi a matką Cansu. Selim jednak poznaje prawdę i zabrania Zeynep udzielania korepetycji.

Elif, odcinek 426 - 15 lutego
odc. 426 Erkut dowiaduje się, że bez podpisu Arzu Serdar nie może wypłacić pieniędzy z firmowego konta. Asuman nie może pogodzić się z tym, że Arzu mieszka z nią i z Erkutem. Veyselowi i Muratowi słabo idzie rozkręcanie interesu. Cansu oszukuje Zeynep, zabiera pieniądze, jakie dostała od matki na lekcje i idzie na koncert. Matka dziewczyny robi Zeynep i Aliye awanturę, oskarżając kobiety o oszustwo.

Elif, odcinek 423 - 12 lutego
Serdar i Gonca wybierają się na wspólne wakacje. Arzu kończy leczenie w szpitalu, Erkut ma zabrać ją do siebie. Selim dzieli się z rodziną radosną informacją o nowej współpracy; wszyscy są przekonani, że zła passa w końcu minęła. Pierwsza lekcja Zeynep okazuje się całkowitym niewypałem, jej uczennica nie wykazuje żadnych chęci do nauki. Dzięki pomocy Melek, Aysel udaje się zachować pracę. Pierwszy dzień prowadzenia nowego interesu okazuje się dla Veysela i Murata sporym rozczarowaniem. Na oczach Elif policja aresztuje Yusufa. Na wieść o zwolnieniu Arzu ze szpitala, Serdar nagle odwołuje wyjazd z żoną.

ELIF 422 - 11 lutego 2019
Asuman jest rozczarowana warunkami, w jakich żyje. Ma żal do Erkuta, że nie dotrzymał przedślubnych obietnic. Veysel i Murat są załamani po stracie lokalu na sklep. Sytuacja holdingu Emirolu jest coraz gorsza. Selim postanawia zwolnić Ümita, ten jednak robi wszystko, żeby go od tego odwieść. Zeynep zamierza udzielać korepetycji, żeby odciążyć męża. Za pieniądze ze sprzedaży biżuterii Tülay, Murat kupuje samochód, dzięki któremu razem z Veyselem będą mogli prowadzić handel obwoźny. Serdar, za pośrednictwem Ümita, wciąga Selima we współpracę w pewnym projekcie.

ELIF 421 - 8 lutego 2019
Ümit odnajduje Selima w okolicy drzewa Kenana i Melek. Domownicy są mu wdzięczni. Nikt nie podejrzewa jednak, że intencje Ümita nie są czyste. Okazuje się, że działa on w zmowie z Serdarem, który zaprzysiągł zemstę za śmierć córki. Veysel, Tulay i Murat są bardzo podekscytowani otwarciem sklepu. Dowiadują się jednak, że jeden z właścicieli lokalu wycofał się z najmu. Veysel jest załamany.

ELIF 419 - emisja 6 lutego 2019 r.
Aliye, choć z początku jest przeciwna, zgadza się na sprzedaż stadniny. Selim pokłada wielkie nadzieje w przetargu. Wierzy, że jeśli go wygra, odmieni się los jego rodziny. Bahriye coraz bardziej dokucza Melek. Elif ponownie idzie do antykwariatu. Melek każe Yusufowi trzymać się z daleka od jej córki.

Elif Odc. 418 - emisja 5 lutego 2019 r.
Selim jest zmuszony powiadomić rodzinę o trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się znaleźli. Aliye jest załamana. Cevahir, właściciel szwalni, próbuje zmusić Yusufa do opuszczenia lokalu, w którym prowadzi antykwariat. Selim walczy o przyszłość rodziny i firmy, pomaga mu w tym doradca finansowy Ümit. W tajemnicy przed Melek, Elif odwiedza antykwariat Yusufa, żeby podziękować mu za uratowanie życie. Trafia tam na okrutnego Cevahira, z którego rąk ponownie ratuje ją Yusuf.

Elif Odc. 417 - emisja 4 lutego 2019 r.
Rodzina Emirolu i ich bliscy nie posiadają się z radości, chociaż Aliye wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że to Serdar jest ojcem Tue. Tymczasem Serdar postanawia walczyć o prawo do opieki nad córką na drodze prawnej. Arzu ucieka ze szpitala. Erkut wyjawia jej, że Melek i Kenan się pobierają. Arzu za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić. Erkut porywa urzędnika, który miał udzielić ślubu Melek i Kenanowi, jednak Arzu na tym nie poprzestaje, podpala domek, w którym Kenan, Melek, Tugce i Elif czekają na przybycie urzędnika.

ELIF 416 odcinek
Nadchodzi wyczekiwany dzień ślubu Kenana i Melek. Rodzina Emirolu i ich bliscy nie posiadają się z radości, chociaż Aliye wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że to Serdar jest ojcem Tue. Tymczasem Serdar postanawia walczyć o prawo do opieki nad córką na drodze prawnej. Arzu ucieka ze szpitala. Erkut wyjawia jej, że Melek i Kenan się pobierają. Arzu za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić. Erkut porywa urzędnika, który miał udzielić ślubu Melek i Kenanowi, jednak Arzu na tym nie poprzestaje, podpala domek, w którym Kenan, Melek, Tugce i Elif czekają na przybycie urzędnika.

ELIF STRESZCZENIE

ELIF 414
Zeynep wychodzi cało z wypadku, a Koray zostaje aresztowany. Melek postanawia przyjąć ofertę pracy w Ankarze. Ma wyjechać nazajutrz. Feride i Tülay próbują nakłonić ją do zmiany decyzji, kobieta jest jednak nieugięta. Serdar i Gonca wracają z podróży poślubnej. Serdar postanawia natychmiast odzyskać córkę.

ELIF 413
Elif i Inci podstępem zwabiają Kenana do domu Melek. Elif chce, by jej rodzice byli razem. Melek jednak jest nieugięta, uważa, że Kenan oświadczył się jej z litości. Kobieta dostaje propozycję pracy w Ankarze. Ku zaskoczeniu Feride, jest skłonna ją przyjąć, by rozpocząć tam nowe życie. Koray w odwecie chce zabić Zeynep. Selim i Pelin ustalają jednak ich miejsce pobytu i robią wszystko, by udaremnić plan Koraya.

ELIF - odcinek 412
odc. 412 Kenan jest załamany po odmowie Melek. Tymczasem Tülay i Zeynep próbują przekonać Melek o tym, że uczucia Kenana są prawdziwe. Selim przypadkiem trafia w gazecie na wiadomość o aresztowaniu Koraya. Jest w szoku na wieść, że Zeynep zna mężczyznę. Arzu zostaje przyłapana podczas próby ucieczki ze szpitala. Koray ucieka z policyjnego transportu. Selim umawia się z Zeynep na mieście, jest zaniepokojony, gdy żony nie ma na umówionym miejscu. Okazuje się, że dziewczyna została porwana przez Koraya.

ELIF - odcinek 111
Cała rodzina Emirolu szykuje niespodziankę dla Melek, wszyscy są bardzo podekscytowani. Feride zostaje przyjęta na wybrany przez siebie wydział prawa. Murat cieszy się jej szczęściem, ale jest zazdrosny znajomych dziewczyny, którzy tak jak ona idą na studia. Erkut odwiedza Arzu w domu dla obłąkanych. Arzu uświadamia go, że tylko udawała chorobę i prosi o pomoc w ucieczce. Kenan oświadcza się Melek, ta jednak odmawia, przekonana, że mężczyzna zrobił to z litości.

ELIF odcinek 410 (emisja 24 stycznia 2019 roku)
Gonca i Serdar pobierają się. Arogancja Goncy wobec Erkuta sprawia, że mężczyzna postanawia rzucić pracę. Rodzina Emirolu świętuje zakończenie roku szkolnego Tugce i Elif. Ciotka Feride postanawia sprzedać dom, Melek i Feride muszą jak najszybciej znaleźć sobie nowy dom, w przeciwnym razie zostaną bez dachu nad głową. Kenan postanawia oświadczyć się Melek.

Elif ostatni odcinek 409
odc. 409 Arzu oskarża Melek o porwanie Tugce. Jedzie na komisariat i składa oficjalną skargę. Choć z początku Gonca jest załamana wiadomością o śmierci Necdeta, szybko przypomina sobie, jak potrafił być wobec niej bezwzględny. Tugce, chcąc upiec ciasto dla Asuman, sięga po mąkę i spada z krzesła. Asuman zawozi ją do szpitala. Bezduszność i obojętność Arzu wobec wypadku córki sprawia, że Asuman postanawia odwieźć dziewczynkę do Kenana.

Elif ostatni odcinek 380
odc. 380 Serdarowi po raz kolejny udaje się wymknąć z rąk ludzi Necdeta, traci jednak pieniądze przeznaczone na wyjazd z Goncą, co zmusza parę do odłożenia planów wspólnej ucieczki. Cemal i Veysel spędzają wieczór, przegrywając w karty. Inci boi się być sama w domu, więc przychodzi do Rabii. W nocy do domu Rabii przychodzi pijany Cemal i chce zabrać dziewczynki. Kobieta odprawia go i każe wrócić rano. Elif, która słyszała nocną awanturę, postanawia wymknąć się z domu, zanim przyjdzie Cemal i wyruszyć na poszukiwania mamy. Dzięki Salihowi, Elif spotyka się z Hamitem. Melek budzi się po operacji. Necdet oświadcza Goncy, że zamierza jechać razem z nią na kontrolę.

Elif ostatni odcinek 378
odc. 378 Pelin postanawia spotkać się z Korayem i tym samym wzbudzić zainteresowanie Selima. Cemal po raz kolejny próbuje zdobyć podpis Rabii. Elif w ostatniej chwili przynosi kobiecie okulary. Rabia czyta pełnomocnictwo i poznaje prawdziwe zamiary Cemala. Melek i Kenan z akt policyjnych dowiadują się, że Arzu spowodowała wypadek, w którym zginęli Muhsin i Nurten. Jadą do rezydencji Necdeta, aby poznać prawdę. Wybucha sprzeczka. Arzu spycha Melek ze schodów.

Elif ostatni odcinek 376
odc. 376 Na widok Serdara Gonca nie posiada się z radości. Para planuje wspólną ucieczkę. Gonca nie czuje się dobrze, Serdar nakłania ją do spotkania z lekarzem. Wynajęty przez Arzu mężyczyzna zabiera Elif z domu Rabii, podając się za ojca dziewczynki. Elif orientuje się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje oraz że chce jej zrobić krzywdę i w ostatniej chwili ucieka. Erkut pomaga Serdarowi wymknąć się z posiadłości Necdeta. Zaalarmowany niepokojącym stanem Goncy wzywa lekarza, jednak okazuje się, że jest już za późno i kobieta traci dziecko. Gonca zamierza ukryć przed Necdetem fakt, że poroniła.

Elif ostatni odcinek 365
Cemal znajduje pieniądze Rabii. Elif śledzi mężczyznę, gdy ten udaje się na spotkanie z Veyselem. Dziewczynce udaje się odzyskać pieniądze i oddać je Rabii. Niestety Elif po raz kolejny traci okazję porozmawiania z Veyselem. Selim przypadkowo jest świadkiem, jak Koray próbuje przejechać Pelin. W ostatniej chwili udaje się mu ją uratować. Po rozmowie z Melek Kenan zatrudnia Murata jako szofera.

Elif ostatni odcinek 356
356 Melek staje w obronie małej dziewczynki. Za jej sprawą stryj małej zostaje aresztowany. Elif zajmuje się chorą Inci, pomaga im Ebru. Przy wsparciu rodziny, Zeynep dochodzi do siebie po stracie dziecka. Kenan informuje Melek o tym, co się stało. Gonca zwraca się do Serdara z prośbą o pomoc w ucieczce. Mężczyzna się zgadza. Asuman wraca do domu po telefon. Przyłapuje ją Cemal i zamyka w domu. Informuje też Sedata, że dziewczyna wróciła z własnej woli i nakłania go do jak najszybszego zorganizowania ślubu.

Elif ostatni odcinek 353
Odc. 353 Cemala odwiedzają znajomi. Bezskutecznie próbują namówić go, aby wznowił karciane spotkania w swoim mieszkaniu. Elif traci nadzieję na spotkanie Veysela. Postanawia uciec i po raz kolejny udać się na policję. Asuman zostaje w rezydencji. Domownicy są jej wdzięczni za odnalezienie Tugcze. Zeynep jedzie na kontrolę do szpitala. Dziewczyna ma złe przeczucia.

Elif ostatni odcinek 341
Asuman idzie na spotkanie z Fatihem. Inci namawia Elif, żeby weszły do pokoju siostry. Podczas zabawy psują jedną z sukienek. Zeynep stara się jak najlepiej opiekować Aliye. Kobieta prosi synową wybaczenie za to, że niesłusznie oskarżała ją o zdradę. Melek, Feride i Tulay roznoszą ogłoszenia o zaginięciu Elif. Mają nadzieję, że to pomoże w odnalezieniu dziewczynki.

Elif ostatni odcinek 340
Elif zaprzyjaźnia się z młodszą córką Cemala Ince, jednak starsza Asuman jej nie toleruje. Seher, nikomu nic nie mówiąc, ucieka z rezydencji ze strachu przed zemstą Arzu. Necdet jest zły na Erkuta za to, że pomaga Goncy. Melek, Feride, Tülay i Murat próbują stanąć na nogi po stracie lokalu. Melek zleca wydrukowanie ogłoszeń o zaginięciu Elif.

Serial Elif ostatni odcinek 338
Członkowie rodziny nie mogą wybaczyć Veyselowi, że sprzedał lokal Melek bez jej wiedzy. Tülay odchodzi od niego i przeprowadza się do Feride. Aliye wraca do domu, jednak jej stan nie jest dobry. Dzięki pomocy Necdeta, Arzu wychodzi z więzienia. Necdet przyłapuje Goncę, kiedy ta próbuje uciec z Elif. Zamyka Goncę w magazynie, a Elif przekazuje Cemalowi, bratu jednej ze służących. Od teraz dziewczynka ma mieszkać u niego. Melek jest w szoku na wieść, że Elif straciła pamięć.

Elif odc. 337 (streszczenie)
Arzu zostaje aresztowana za spowodowanie śmierci Nurten i Muhsina. Melek trafia do szpitala psychiatrycznego. Mija miesiąc. Necdet cały czas przetrzymuje Elif w starym magazynie. Aliye wraca do domu po pobycie w szpitalu. Nadal ma niedowład lewej strony ciała. Na wieść o tym, że Arzu może wyjść z więzienia, Gonca postanawia uwolnić Elif. Zeynep i Selim odbierają Melek ze szpitala. Feride zabiera ją do restauracji, tam jednak okazuje się, że Veysel sprzedał lokal. Nowy właściciel niezwłocznie każe im go opuścić.

Garet

Elif odc. 336 (streszczenie)
Ludzie Necdeta odbierają Serdarowi Elif i odwożą dziewczynkę Goncy, która ma zamiar oddać ją Kenanowi zaraz po tym, jak pokaże ją Necdetowi. Nurten i Muhsin giną w wypadku spowodowanym przez Arzu. Kobieta jest przerażona. Boi się, że ponownie trafi do więzienia. Necdet wychodzi na wolność. Wyrokiem sądu będzie odpowiadał z wolnej stopy. Po ataku psychotycznym Melek, lekarz sugeruje Selimowi i Zeynep, aby umieścili ją w ośrodku leczenia chorób psychiatrycznych.

Elif odc. 335 (streszczenie)
Gonca próbuje przekonać Serdara, aby oddał jej Elif. Mężczyzna jednak jest nieprzejednany. Melek załamuje się nerwowo i trafia do szpitala. Nurten okłamuje Muhsina mówiąc mu, że Elif uciekła i doniosła na nich policji. Przekonuje męża, że rodzice Elif grożą im więzieniem. Nurten i Muhsin postanawiają wyjechać. Arzu jest przekonana, że to Nurten uprowadziła Elif i próbuje dogonić ich samochód. Podczas pościgu dochodzi do wypadku.

ELIF - odcinek 334 (streszczenie)
Wieść o odnalezieniu się Elif dociera do Kenana, Melek i ich najbliższych. Wszyscy udają się na posterunek policji. Gonca chce zabrać Elif. Serdarowi udaje się uprowadzić dziewczynkę.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany