ŁKS ŁÓDŹ - WARTA POZNAŃ RELACJA NA ŻYWO [27.04.18] HIT II LIGI. ZAPRASZAMY NA MECZ ŁKS - WARTA [RELACJA MINUTA PO MINUCIE, WYNIK MECZU]

(ww, mek)
ŁKS ŁÓDŹ - WARTA POZNAŃ RELACJA NA ŻYWO. Dziś hit II ligi. Wicelider II ligi zmierzy się z drużyną, która jest na trzecim miejscu. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Łódź - Warta Poznań. Początek spotkania o godz. 17.30.

ŁKS ŁÓDŹ - WARTA POZNAŃ MECZ II LIGI RELACJA NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

ŁKS ŁÓDŹ

2

WARTA POZNAŃ

0

Choć gra łodzian, zwłaszcza w drugiej połowie, nie musiała podobać się kibicom, ŁKS kończy spotkanie z wiceliderem z trzema punktami na swoim koncie. O wyniku meczu przesądził niezmordowany Radionow, który choć nie wykorzystał karnego, zdobył dwa gole. Dziękujemy Państwu za śledzenie meczu na naszej stronie i zapraszamy do czytania kolejnych relacji na żywo!

95'**Koniec meczu, łodzianie wygrywają 2:0. Radionow znowu został bohaterem ŁKS! 93' Warta bez pomysłu na akcje ofensywną. Piłkarze są już chyba myślami w szatni. 92' Cierpka faulowany przez Radionowa. 91' Sędzia doliczył 4 minuty. 90' Była szansa na 3:0, jednak Gamrot spudłował. 89' Kita skrzydłem, nieprzepisowo zatrzymywany przez Wolskiego. Na szczęście bez kartki. 88' Fatalne dośrodkowanie Marciniaka. Kołba wybija od bramki. 87' Poznaniacy nie mogą jakoś przedostać się w okolice pola karnego. Aut dla Warty. 84' Szóstką atakował ŁKS bramkę gości. Bez efektu. Ale piłka wciąż w posiadaniu łodzian. 82' Piłkarze Warty chyba już tracą nadzieję, nieporadna próba akcji ofensywnej gości zakończona autem dla ŁKS. 81' Odetchnęli z ulgą kibice ŁKS. Teraz łodzianie spokojnie rozgrywają piłkę. 79'**GOOOOOOOOL dla ŁKS! Znowu Radionow! Napastnik ŁKS zauważył, że bramkarz był wysunięty o kilka metrów i strzelił z 20. metra. 2:0 dla ŁKS!
77' Było groźnie pod bramką ŁKS. Patrzykąt świetnie dośrodkował do Kity, jednak były ełkaesiak nie popisał się celnością.
76' Rzut wolny dla Warty dość blisko pola karnego. Obrońcy wybijają piłkę.
75' Jasiński z autu przy polu karnym. Jednak piłka wybita przez gospodarzy.
73' Piceluk przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia nie gwizdnął.
72' Jasiński wstrzelił piłkę w pole karne ŁKS, ale Kołba spokojnie "wyciągnął" futbolówkę.
70' Zawodnicy z Poznania zdobywają teren. Wywalczyli rzut z autu na wysokości pola karnego. W ŁKS zmiana. Schodzi Bryła, wchodzi Kujawa.
69' Dośrodkowanie Warty z wolnego nie było w stanie zagrozić bramce gospodarzy.
68' Patryk Bryła dostał żółtą kartkę za faul na zawodniku gości.
66' Kocot ukarany żółtą kartką za utrudnianie wybicia piłki bramkarzowi.
65' Ofensywnie ŁKS. Piłkarze łodzian sygnalizowali rękę w polu karnym, jednak sędzia każe grać dalej.
64' Faulowany Kocot. Zmiana w zespole ŁKS. Schodzi Łuczak. W jego miejsce Mateusz Gamrot.
62' Rzut wolny zakończył się fatalną próbą dośrodkowania Jasińskiego, który wszedł przed chwilą za Kiełba.
61' Michał Grobelny faulowany blisko pola karnego ŁKS. Żółta kartka dla Kamila Rozmusa.
59' Kolejny rzut rożny dla ŁKS zakończył się niecelną główką Radionowa, który był zresztą na pozycji spalonej.
58' Rzut rożny dla ŁKS. Nie dał rady skierować piłki do siatki Radionow, ale gdzieś tam dotknął jej jeszcze zawodnik Warty.
57' Kiełb dośrodkował w pole karne, piłkę w światło bramki skierował któryś z obrońców, ale na szczęście piłka odbiła się od słupka. Próba dobitki nieskuteczna.
56' Atakuje Warta, zaś ŁKS broni się jak może. Łodzianie zamknięci na swojej połowie.
54' Tym razem ŁKS - Wolski dośrodkowywał do Radionowa, ale piłkę wybili obrońcy.
53' Kiełb z autu, dośrodkowanie w pole karne ŁKS, ale znów udało się wybić piłkę. Jednak Warta nie odpuszcza. Groźnie to wygląda dla łodzian.
51' Znów faulowany Radionow. Żółta kartka dla Kiełba.
49' Kolejna groźna sytuacja w polu karnym łodzian. Dośrodkowywał Kiełb, jednak łodzianom udało się wyjść z tego obronną ręką.
48' Sanocki miał dobrą sytuację w polu karnym ŁKS, jeszcze dośrodkowanie Patrzykąta i od bramki zaczynają łodzianie.
47' Twarda walka w środku boiska. Czy ŁKS podwyższy prowadzenie?
46' Zaczęliśmy drugą połowę. Tym razem od środka rozpoczęła Warta.

18:34 Piłkarze ŁKS już wybiegli na boisko. Za chwilę druga połowa.

Pod koniec pierwszej odsłony spotkania, ŁKS jakby troche spuścił z tonu, jednak Warta nie zagroziła jakoś poważnie bramce gospodarzy. Łodzianom przydałoby się jednak podwyższenie prowadzenia. Spotykamy się w drugiej połowie!

48'**Koniec pierwszej połowy47' Radionow faulowany przez Kielibę. 46' Dwie minuty doliczył sędzia w pierwszej połowie. 45' Dwa razy dośrodkowywał Łuczak - efekt: aut dla Warty. 44' Łuczak wywalczył rzut rożny dla ŁKS. 43' Warta na połowie ŁKS, jednak poznaniacy nie są w stanie stworzyć groźnej sytuacji. 40' Wet za wet. Groźna sytuacja pod bramką Warty. Dośrodkowanie Rozmusa, ale Radionow nie zdążył do piłki. 38' Groźnie dośrodkował Kiełb, tam któryś z napastników skierował piłkę w stronę bramki. Poprzeczka uratowała łodzian przed utratą gola. 37' Za mocne dośrodkowanie Warty, ale goście mają kolejny rzut rożny. 36' Była szansa na 2:0. Nic z tego. Obrońcy Warty obronili strzały Bryły i Radionowa i poszła kontra na bramkę łodzian. Efekt: rzut rożny dla Warty. 35' To mogła być ciekawa akcja, ale Pyciak nie zdołał odebrać piłki - aut dla Warty 33' Warta coraz częściej pod polem karnym łodzian. Janicki znów dośrodkowywał, ale ponownie nic nie wyszło z ataku gości. 32' Groźna akcja Warty. Goście od rzutu rożnego. Janicki dośrodkowywał, ale łodzianie zażegnali niebezpieczeństwo. 31' Dobra akcja obrońców Warty i goście zaczynają od swojej bramki. 28' Strzał z dystansu na bramkę ŁKS, ale to nie miało prawa wejść. Od bramki Kołba. 25' Lis obronił lekki strzał Radionowa. Nadal 1:0 dla łodzian. 24' Rzut karny dla ŁKS! Obrońca ręką próbował zatrzymać piłkę. Strzela Radionow. 23' Piękna interwencja Juraszka. Nie pozwolił, by groźną sytuację stworzył zawodnik Warty. 21' Leży na murawie Łuczak, ale chyba wszystko będzie w porządku - zawodnik nieszczęśliwie upadł na bark. 19' Było groźnie pod bramką ŁKS. Piłka znalazła się w bramce, na szczęście zawodnik Warty był na pozycji spalonej. 17' Przez dłuższą chwilę Warta przy piłce, skończyło się to lekkim, ale niebezpiecznym strzałem na bramkę ŁKS. Pewnie interweniował Michał Kołba. 14' Wydawało się, że Rozmus ma szansę na zdobycie gola po dośrodkowaniu, ale był na spalonym. 13' Niepewna interwencja Lisa, ale chwilowo gościom udaje się zażegnać niebezpieczeństwo. 12' Kolejny rzut rożny dla łodzian. 10'**GOOOOOOOOL dla ŁKS. Radionow! Po dośrodkowaniu, piłkę głową skierował do bramki ŁKS Bryła a sprawę zakończył, również głową, Radionow!
9' Rzut rożny dla ŁKS.
9' Tym razem Michał Grobelny z Warty mógł zagrozić bramce łodzian, jednak nie zdążył dobiec do piłki.
8' Bryła dośrodkowywał na pole karne rywala, ale bez zagrożenia[/b]
7' Za mocne było to dośrodkowanie. Lis zacznie od swojej bramki.
6' Kolejny faul na zawodniku ŁKS. Szansa na dośrodkowanie z lewej strony pola karnego.
5' Aut na połowie rywala dla ŁKS.
4' Rzut wolny pod polem karnym Warty. Rozwanowicz strzelał, ale strzał zablokowany.
3' Radionow groźnie pod bramką Warty, ale goście bezpieczni.
1' Zaczynamy. Rozpoczął Radionow!

17:27 Piłkarze już tunelu! Za chwilę początek spotkania!

17:20 Już za 10 minut powinien zabrzmieć pierwszy gwizdek na stadionie przy al. Unii. Jaki typujecie wynik? Piszcie w komentarzach...

SKŁAD ŁKS:
Kołba - Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus - Pyrdoł, Kocot, Łuczak Wolski - Radionow, Bryła.

Dziś piłkarze ŁKS rozegrają jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Łodzianie wciąż walczą o I ligę, są bardzo blisko osiągnięcia tego celu. Jeśli dziś ŁKS wygra z Wartą Poznań będzie to duży krok w kierunku upragnionego awansu. Po ostatnim zwycięstwie piłkarzy z al. Unii kibice są dobrej myśli. Fani liczą na kolejne dobre spotkanie i trzy punkty, tym bardziej, że ŁKS dziś rozegra mecz przed swoją publicznością.

Przed meczem podamy składy obu drużyn.

ŁKS WARTA POZNAŃ LIVE

Legionovia jest coraz bliżej spadku.
W zaległych spotkaniach piłkarskiej drugiej ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała 2:0 Legionovię Legionowo, a Gryf Wejherowo przegrał 1:3 z Olimpią Elbląg.