ŁKS Łódź vs Świt Nowy Dwór Mazowiecki [RELACJA NA ŻYWO]

ei24
25.09.2016 mecz ŁKS ŁÓDŹ- Sokół Aleksandrow
25.09.2016 mecz ŁKS ŁÓDŹ- Sokół Aleksandrow Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany
Piłkarze ŁKS-u Łódź grali od godz. 16 na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0.

ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki [RELACJA NA ŻYWO]

ŁKS zremisował ze Świtem 0:0

ŁKS gra w przewadze 1 zawodnika. ŁKS atakuje, ale sędzia kończy mecz.
Czerwona kartka dla zawodnika ze Świtu (druga żółta i w konsekwencji czerwona).
Sędzia doliczył 3 minuty.

WYNIK bez zmian ŚWIT ŁKS 0:0

90' To już 90 minuta meczu, sędzia na pewno doliczy kilka minut. Ile, jeszcze nie wiadomo.

88'
Walka o piłkę w środku boiska. Obie drużyny grają z dużą determinacją, obie walczą, by nie tracić gola w końcówce.
86' Walczą łodzianie w obronie, walczą, by nie stracić gola w końcówce meczu.
85' Znów kartka dla piłkarza ŁKS. Guzik ukarany żółtym kartonikiem za faul.
84' Nerwowa będzie końcówka tego meczu. ŁKS próbuje, ale Świt jest groźny i piłkarze z Łodzi muszą uważać.
82'Jakieś przepychanki teraz na boisku, sędzia nie panuje nad emocjami piłkarzy. Pyciak i zawodnik Świtu otrzymują po żółtej kartce.
79' Znów kibice Świtu odpalili race... znów dym nad murawą, ale tym razem wiatr szybko je rozwiał.
Teraz w natarciu Świt, nerwowo na boisku, sędzia musi uspokajać piłkarzy.
77' Rzut rożny dla Świtu. Kołba na posterunku.
75' Gramy już ponownie. Zmiana dwóch zawodników gospodarzy.
72'Wynik bez zmian. ŁKS remisuje ze Świtem 0:0. Teraz gra przerwana, na murawie dym z rac, które odpalili kibice.
66' ŁKS walczy, ŁKS pbóuje, ale wciaż nie potrafi strzelić bramki.
64' Kowal w miejsce Golańskiego - zmiana w ŁKS
Wynik bez zmian. Świt ŁKS O:0
62'Teraz Bryła, ostro zaatakowany, ale utrzymał się przy piłce. Wycofanie piłki do Kołby...
60' Siadło tempo meczu. Ale ŁKS ma więcej z gry, teraz dobry strzał z dystansu, ale bramkarz Świtu na posterunku.
55' Teraz dobrą sytuację mieli gospodarze i niewiele brakowało, by ŁKS stracił bramkę. Na szczęście bramkarz ŁKS wybił piłkę, która zmierzała w światło bramki.

52'Teraz ŁKS przycisnął, gra bardziej agresywnie. Może przyniesie to w końcu efekt bramkowy.

50'
Dobra bramkowa sytuacja dla ŁKS, ale niestety Kopka zmarnował 100 procentową okazję!
48' Walka w środku boiska. Wynik bez zmian. O:O
46' Gramy!

Druga połowa meczu

45" Koniec pierwszej połowy meczu - wynik 0:0. Żółta kartka dla Szczepańskiego (Świt)

44' Szczepański dostaje żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym ŁKS-u

42' Radionow niecelnie strzela głową

40' Rzut wolny dla Świtu

36' Na środku pola ŁKS stworzyła się dziura i nie ma kto rozgrywać. Trener krzyczy na piłkarzy

35' Rzut rożny gospodarzy, było groźnie

34' Juraszek na polu karnym ma problem

31' Faul Prusa po rzucie rożnym gości

30' Gamrot utrzymuje piłkę w środkowej strefie

29' Świetna centra Guzika, Radionow próbuje strzelić głową, piłka przelatuje obok słupka

25' Jest akcja w środku pola, większą przewagę mają piłkarze ze Świtu

22' Trener ŁKS Marcin Pyrdoł pomaga ustawić się piłkarzom

21' Pyciak zatrzymuje podanie do Jabłońskiego

20' Szczepański trafia w boczną siatkę na spalonym

19' Maciejewski blokuje Guzika. Kocot spowalnia kontrę Świtu

17' Groźna centra Świtu - piłka przelatuje wzdłuż bramki Kołby z prawego skrzydła, Maciejewski niecelnie uderzył

15' Rzut rożny dla ŁKS-u - boczna siatka

10' Kołba podbija piłkę z wolnego

8' Mimo przechwytu Kocota w środku, Golański i Kopka nie pociągnęli szybkiej kontry

5' Golański przyjmuje piłkę w polu karnym Świtu

3' Golański traci piłkę w środku pola, faul bez kartki

2' Na lewej obronie Pyciak, którego po prawej stronie zastępuje Guzik za Rozmusa