Stanisław Wróbel
W sobotę , w meczu I ligi piłki nożnej ŁKS Łódź pokonał Chrobry Głogów 5:2. Do przerwy było 3:0. Nasza drużyna jest zdecydowanym liderem. Zobaczcie film z szatni oraz wypowiedzi trenerów. Oto wielkie zwycięstwo od kulis.

Siedem bramek na stadionie przy alei Unii 2 oglądało ponad siedem tysięcy kibiców. Fani obejrzeli fantastyczny mecz zakończony, co ważne, wygraną ełkaesiaków 5:2. Zobaczcie galerię zdjęć z trybun.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Dankowski w 37 minucie, Pirulo w 38 i 63 minucie, Bartosz Szeliga w 43 i Piotr Janczukowicz w 6 minucie doliczonego czasu gry. Zobaczcie ostatnią z bramek.

Radość po meczu była niesamowita. Zobaczcie

A oto co działo się tuz po meczu w szatni ŁKS

Trener ŁKS Łódź Kazimierz Moskal, tak podsumował spotkanie. - Chrobry był groźny w kontrataku. Po bramce Kamila Dankowskiego wydawało się, że będzie łatwo i przyjemnie, ale jak widać nawet przy wyniku 3:0, w dobie technologii, czasami może się „urodzić” coś groźnego. Oczywiście, indywidualności robią różnicę, ale dziś na odprawie mówiłem piłkarzom, że jesteśmy silni gdy tworzymy zespół. I to udowodnili. Nie chcę ganić zespołu za utratę kontroli, bo takie sytuacje mogą się przytrafić. Najważniejsze, że opanowaliśmy sytuację. Zobaczcie film z konferencji prasowej po meczu.