ŁKS ŁÓDŹ - CONCORDIA ELBLĄG NA ŻYWO. ŁKS CONCORDIA 23 10 NA ŻYWO WYNIK MECZU

(ww)
ŁKS CONCORDIA 23.10 RELACJA LIVE
ŁKS CONCORDIA 23.10 RELACJA LIVE ŁKS ŁÓDŹ - CONCORDIA ELBLĄG NA ŻYWO
ŁKS - CONCORDIA ELBLĄG MECZ NA ŻYWO. ŁKS CONCORDIA 23.10 RELACJA NA ŻYWO. WYNIK ŁKS CONCORDIA 23.10. ZAPRASZAMY DZIŚ O GODZINIE 14 NA MECZ ŁKS - CONCORDIA. Piłkarze ŁKS dziś rozegrają na swoim stadionie mecz z Concordią Elbląg. ŁKS CONCORDIA LIVE. ŁKS CONCORDIA NA ŻYWO WYNIK.

odśwież [wciśnij F5]

ŁKS ŁÓDŹ - CONCORDIA ELBLĄG [2:1]

KONIEC MECZU.

ŁKS wygrywa z Concordią 2:1 i umacnia się na pozycji lidera.

93' Rzut wolny dla ŁKS na linii pola karnego gości. Ale nic z tego nie będzie. Łodzianie tracą piłkę.
91' Sarafiński na skrzydło do Guzika, ale ten zagrał strasznie niecelnie.
90' Radionow ostro faulowany. ŁKS przy piłce, zacznie rzutu od wolnego.
89' Wolny dla Concordii.
87' Sarafiński do Radionowa, ten drugi jednak strzela wprost w bramkarza gości.
86' ŁKS przerywa akcję rywali. Widać, że łodzianie grają już na trzymanie wyniku.
84' Teraz goście ruszyli do ataku, obrona ŁKS trochę nerwowo ale wybijają. Trzymać wynik panowie!
82' Pyciak leży na boisku. Wygląda to źle. Został poturbowany. Tak Pyciak kontuzjowany schodzi żegnany brawami. Na boisku już Damian Nowacki.
78' Sarafiński wbiegł w pole karne ale w ostatniej chwili został zablokowany. Zawodnik ŁKS raz po raz stwarza zagrożenie pod bramką Concordii.
ŁKS - CONCORDIA 2:1
75' Łodzianie przy piłce, grają mądrze, przetrzymują piłkę, muszą jednak uważać na kontry gości.
73' Zmiana w ŁKS. Kowal schodzi, na boisku Cichowlas.
71' Wolny dla ŁKS. Będzie szansa.
70' Sarafiński znów przed szansą na podwyższenie wyniku. Szkoda że nie oddał strzału. Łodzianie znów przeważają. Tak trzymać.
67' Podwójna zmiana w drużynie gości.
65' Pyciak brutalnie sfaulowany. Rzut wolny dla ŁKS.

63' GOOOOOOOOOOOOOOL Sarafiński ! GOL GOL GOL

Dawid Sarafiński, który wszedł na boisko w drugiej połowie strzela bramkę.
61' Guzik znalazł się w znakomitej sytuacji w polu karnym, powinien strzelać! Złe zachowanie piłkarza ŁKS.
60' Znów piłkarze gości w natarciu. Rzut rożny dla Concordii.

57' GOL dla gości!

Ależ początek drugiej połowy. Dośrodkowanie i zawodnik Concordii umieszcza piłkę w siatce. Michał Kiełtyka strzelcem bramki.
55' Concordia częściej na połowie ŁKS. Łodzianie grają gorzej niż w pierwszej połowie. Czyżby powtórka z derbów? ŁKS znów prezentuje się póki co gorzej w drugiej połowie. Muszą łodzianie zagrać odważniej i szybciej.
53' Kopka strzela z dystansu ale bardzo niecelnie.
50' I teraz błąd obrony ŁKS i Hubert Otręba wpadł w pole karne i wyszedł sam na sam, uderzył, na szczęście piłka odbiła się od bramkarza. Było groźnie.
49' Początek dla piłkarzy z Elbląga.
48' Pierwsze minuty nerwowe. ŁKS trochę chaotycznie. Goście próbują grać agresywniej.
46' Sędzia rozpoczyna II połowę. ŁKS prowadzi 1:0

KONIEC I POŁOWY

45' Rozegrali krótko, piłkę otrzymał Michałek i huknął potężnie ale niecelnie. Od bramki goście.
43' Rzut rożny dla ŁKS.
42' Troszkę bardziej chaotyczny fragment meczu. Dużo niedokładności z jednej i drugiej strony.
40' Teraz faul na Kowalu. Zawodnik ŁKS utyka. Goście grają brutalnie. Ale sędzia póki co pokazał jedną kartkę w meczu dla piłkarza gości.
38' ŁkS powinien prowadzić już co najmniej trzema bramkami.
36' Iście treningowa atmosfera na trybunach. ŁKS gra dobrze. Od początku spotkania lider rozdaje karty.
34' Zamieszanie pod bramką Concordii, piłkę dopadł Radionow strzelił w kierunku bramki, i piłkę wybijają z pustej bramki piłkarze gości. To powinna być bramka.
33' I teraz Michałek mocno uderzył z dystansu, piłka odbił się jeszcze o piłkarza gości i piłka tuż obok słupka na rzut rożny.
30' Pyciak dośrodkowuje ale niecelnie. ŁKS wciąż w natarciu, wydaje się że bramki są kwestią czasu.
29' Zespół Concordii przez chwilę w dziesiątkę. Jeden z zawodników poza boiskiem. Mieliśmy krótką przerwę.
27' Zawodnik Concordii wbiegł w pole karne ŁKS , przewrócił się, ale sędzia nie odgwizdał karnego. Naszym zdaniem też nic nie było.
25' Mała grupka kibiców dopinguje piłkarzy ŁKS . Radionow minął dwóch obrońców ale piłkę wybito na rzut rożny. ŁKS dośrodkowuje! Jednak obrońcy wybijają. Piłkę przejmują łodzianie i znów w natarciu lider III ligi.
23' Radionow urwał się i wybiegł, nie było spalonego ale pierwszy do piłki doszedł bramkarz gości. Mało brakowało a piłkarz ŁKS strzeliłby swojego drugiego gola. Gra dziś bardzo dobrze.
22' Łodzianie idą za ciosem. Chcą jak najszybciej rozstrzygnąć to spotkanie. Goście się bronią.

20' GOOOOOOOOOOOL Radionow! I 1:0 dla ŁKS!

Michałek podał do Rozmusa, ten wycofał piłkę do Radionowa, ten ostatni znakomicie technicznie uderzył i bramkarz gości bez szans.
17' Radionow wpada w pole karne, ale zabrakło precyzji, szkoda, mógł dogrywać do kolegów. ŁKS naciska. Concordia czeka na kontrę.
14' Radionow faulowany. Będzie rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie Michałka ale wprost w ręce bramkarza Concordii.
12' Teraz Jakub Nowak znakomicie wpadł w pole karne, w ostatniej chwili obrońca gości wybija spod nóg Nowaka piłkę, gdby przeszedł miałby sytuację sam na sam. Pierwsza dobra okazja.
11' Łodzianie częściej przy piłce, prowadzą grę, widać że Concordia skupia się na tym by nie stracić bramki.
9' Zagranie w pole karne Concordii, prostopadłe podanie do Kowala ale troszkę za mocne. Piłkarz ŁKS nie zdołał oddać strzału. Od bramki goście.
7' ŁKS - CONCORDIA 0:0. ŁKS od początku narzucił swoje tempo gry.
6' Kontra ŁKS, wbiegał w pole karne Nowak, ale ubiegł go obrońca gości. Szkoda, była szansa na objęcie prowadzenia.
4' Na stadionie cisza, bardzo mizerna frekwencja, mało fanów. Radionow ładnie zagrał do Pyciaka ale piłka wychodzi na aut. ŁKS na połowie gości.
2' Kowal wbiegł w pole karne, ale niestety nie przejął piłki i od bramki bramkarz gości.
1' Mecz rozpoczęty. Na stadionie bardzo mało kibiców.

SKŁAD ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Nowak, M. Gamrot, Ł. Kopka, M. Kowal, M. Michałek J. Radionow

Jeśli dzisiaj lider III ligi wygra, powiększy swoją przewagę punktową nad lokalnym rywalem. ŁKS - CONCORDIA ELBLĄG RELACJA NA ŻYWO. ZAPRASZAMY o godzinie 14.

ŁKS - CONCORDIA LIVE

Dzisiaj piłkarze ŁKS o godzinie 14 przy al. Unii rozegrają mecz z Concordią Elbląg. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego będą mieli okazję na odskoczenie w tabeli swojemu lokalnemu rywalowi Widzewowi Łódź, który wczoraj niespodziewanie wysoko przegrał z Huraganem Morąg 3:0.

ŁKS - CONCORDIA LIVE RELACJA

Za nami już derby Łodzi, teraz czas na kolejne mecze łódzkich drużyn w III lidze. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS - Concordia. Początek meczu ŁKS - Concordia o godzinie 14.

ŁKS CONCORDIA NA ŻYWO MECZ

Nastąpiło sportowe odrodzenie Sokoła Aleksandrów, który po złotym golu Michała Wrzesińkiego pokonał jednego z kandydatów do awansu - Finishparkiet - 1:0. Dziś o godz. 18 czeka drużynę trenera Piotra Kupki mecz w Ostródzie z zajmującym 16. miejsce... Sokołem. Podtrzymają dobrą passę?

ŁKS CONCORDIA 23.10 RELACJA NA ŻYWO

W pozostałych meczach - sobota: Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz (godz. 15), Huragan Wołomin - ŁKS Łomża 915)., Huragan Morąg