ŁKS - CHOJNICZANKA. Piłkarze ŁKS i kibice drużyny będą fetowali awans do ekstraklasy

Jan HofmanZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS podejmą w sobotę Chojniczankę. Jednak tym razem wynik nie będzie najważniejszy Szykuje się wielka feta z okazji awansu do ekstraklasy.

ŁKS CHOJNICZANKA RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ TUTAJ

ŁKS gar w sobotę

Piłkarze ŁKS w poprzedniej serii pierwszej ligi wywalczyli już awans do ekstraklasy, dlatego sportowy wynik sobotniej konfrontacji z Chojniczanką Chojnice nie będzie już kluczowy dla kompletu widzów, którzy pojawią się nastadionie przy al. Unii. Bilety na to spotkanie zostały wykupione przez sympatyków ŁKS w ciągu dwóch godzin!

Fani ełkaesiaków przyjdą na ten mecz, aby podziękować swojej drużynie za cały wspaniały sezon 2018/2019, zwieńczony powrotem do krajowej elity. Wszak sympatycy biało-czerwono-białych czekali naten moment siedem długich lat, przeżywając w tym czasie wiele gorzkich chwil.

To już jednak historia i w sobotę na stadionie będzie fiesta i radosny nastrój. Spotkanie ŁKS - Chojniczanka rozpocznie się o godz. 17.45.

ŁKS fetuje awans

Warto przypomnieć, że ŁKS jest beniaminkiem pierwszej ligi, a już cieszy się z powrotu do ekstraklasy. Trener Kazimierz Moskal zbudował drużynę, która grała efektownie i skutecznie. W drugiej części sezonu łódzcy piłkarze zdobyli 28 punktów i przegrali tylko jedno spotkanie!

Po meczu w Jastrzębiu spytano trenera Moskala, czy poawansie ma dylemat, czy stawiać na tych, którzy wywalczyli awans, czy iść do prezesa po wzmocnienia.

- Potrzebujemy nowych nazwisk, ale to nie zależy tylko od nas. Chcemy wzmocnić ten zespół, jednak to nie będzie żadna rewolucja. Kilka nazwisk to jest maksimum. Nie będzie jak rok temu, gdy zmieniło się 7-8 zawodników. Takie są plany, ale w Nowym Sączu też chciałem wzmocnić zespół, a nic z tego nie wyszło.

Na stronie internetowej klubu możemy wyczytać, że ŁKS Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców serdecznie zaprasza na fetę z okazji awansu najstarszego łódzkiego klubu do ekstraklasy.

Godz. 14 - otwarcie strefy

kibica „Pan Grill”

16.15 - start FanZoneForBET

17.45 - początek meczu ŁKS

- Chojniczanka Chojnice

19.35 - start oficjalnej

ceremonii z okazji

awansu na płycie boiska

20.30 - wymarsz w kierunku

placu Wolności. Drużyna

przejedzie trasę

specjalnym autokarem.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 51

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

.....
2019-05-10T13:54:03 02:00, RTS1910:

wszystko fajnie ale i tak zawsze bedziecie kojarzeni z bida i alkoholem oraz szeleszcącymi dresami. Zaden gruby inwestor nie zainwestuje w amfiteatr wiec w dluzszej perspektywie nie czeka was nic dobrego.

U nas co sie dzieje to jest skandal , nie mniej jednak widzew to firma, pieniadze pewnie sie znajdą a jakby byla taka organizacja jak u was obecnie to by inwestorzy pchali sie drzwami i oknami. u was tego nigdy nie bedzie na tym polega roznica miedzy lodzkim widzewem i post zydowskim kalesem

2019-05-10T16:25:25 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Ale ty PIERDOLISZ farmazony człowieku aż się rzygać chce!!!

Żal Ci dupę ściska? Bardzo dobrze! Wyj debilu ile chcesz, bo tak naprawdę wszystkim to koło ch** lata, ty i twoje żałosne wypociny!

Poza tym nie wiem czy jesteś dobrze poinformowany, ale stadion zostanie dokończony czy ci się to podoba czy nie, dojdą pieniądze z praw do transmisji TV, zarabiamy dzięki Pro Junior System całkiem sporą sumkę i co najważniejsze mamy u sterów człowieka który ma w sercu ŁKS i nie pozwoli na to by doszło do takiego burdelu jak na waszym kurniku!

Kiedyś cię grzecznie prosiłem byś trzymał Sklej na mordę, ale teraz mam to gdzieś. Błaźnij się dalej, kompromituj do woli, bo jesteś taki sam jak sternicy i piłkarze twojego klubu, czyli GÓWNO WART!!!

2019-05-10T19:01:56 02:00, Idealna odpowiedź:

Tylko Łódzki Klub Sportowy 👏👏👏👏

2019-05-12T18:53:23 02:00, Gość:

Kmioty nie pamietaja jak spadli na dno

Ciekawe kiedy znow tam trafią

Wy też na dnie byliście.

G
Gość
2019-05-10T13:54:03 02:00, RTS1910:

wszystko fajnie ale i tak zawsze bedziecie kojarzeni z bida i alkoholem oraz szeleszcącymi dresami. Zaden gruby inwestor nie zainwestuje w amfiteatr wiec w dluzszej perspektywie nie czeka was nic dobrego.

U nas co sie dzieje to jest skandal , nie mniej jednak widzew to firma, pieniadze pewnie sie znajdą a jakby byla taka organizacja jak u was obecnie to by inwestorzy pchali sie drzwami i oknami. u was tego nigdy nie bedzie na tym polega roznica miedzy lodzkim widzewem i post zydowskim kalesem

2019-05-10T16:25:25 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Ale ty PIERDOLISZ farmazony człowieku aż się rzygać chce!!!

Żal Ci dupę ściska? Bardzo dobrze! Wyj debilu ile chcesz, bo tak naprawdę wszystkim to koło ch** lata, ty i twoje żałosne wypociny!

Poza tym nie wiem czy jesteś dobrze poinformowany, ale stadion zostanie dokończony czy ci się to podoba czy nie, dojdą pieniądze z praw do transmisji TV, zarabiamy dzięki Pro Junior System całkiem sporą sumkę i co najważniejsze mamy u sterów człowieka który ma w sercu ŁKS i nie pozwoli na to by doszło do takiego burdelu jak na waszym kurniku!

Kiedyś cię grzecznie prosiłem byś trzymał Sklej na mordę, ale teraz mam to gdzieś. Błaźnij się dalej, kompromituj do woli, bo jesteś taki sam jak sternicy i piłkarze twojego klubu, czyli GÓWNO WART!!!

2019-05-10T19:01:56 02:00, Idealna odpowiedź:

Tylko Łódzki Klub Sportowy 👏👏👏👏

Kmioty nie pamietaja jak spadli na dno

Ciekawe kiedy znow tam trafią

G
Gość
2019-05-10T17:38:23 02:00, RTS1910:

111 lat dumnej tradycji bez sukcesow . Wyjasnilem was w 1 prostym zdaniu post zydowskie dresiki

2019-05-10T17:44:49 02:00, RTS huj:

Druga liga czerwona kurwo z reaktywacji na to was tylko stać

Ciekawe jak wy sie utrzymacie pajace dzis swietujecie a my jutro

Niezapominajcie ze wasz klub nigdy nie doszedl tak wysoko jak my w rozgrywkach europejskich

Co to za feta w pseudo lidze Polskiej

G
Gość
2019-05-10T20:21:15 02:00, Hgh:

Jutro święto Łodzi i łódzkiej drużyny. Let's have a party time.

Pamietajcie ze historia i czas terazniejszy mowia same za siebie ze w) łodzi sa dwie drużyny i czy to sie wam podoba pajace z al unii czy nie

G
Gość
2019-05-11T03:50:56 02:00, 1908:

Koledzy po szału nie reagujcie na zaczepki widzewiaczkow oni i tak są sfrustrowani..jutro mają święto zmarłych A w niedzielę zaduszki...niech płaczą..

My dzis placzemy wy bedziecie plakac jutro

G
Gość

Będziecie dzisiaj dupy smarować wazelina jak was Lech będzie jebal na pl wolności

X
Xxx

Jebac ŁKS kurwy z Al chujni 2 pedaly

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-10T17:38:23 02:00, RTS1910:

111 lat dumnej tradycji bez sukcesow . Wyjasnilem was w 1 prostym zdaniu post zydowskie dresiki

2019-05-10T18:06:05 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Tak wyjaśniasz że z twoich wyjaśnień nic nie wynika. Pieprzysz bez sensu i tyle. Nawet nie masz wystarczających argumentów żeby odpowiedzieć na mój komentarz wcześniej.

WYJ DALEJ, BO PRZYZNAM ŻE ZACZYNA MNIE TO BAWIĆ JAK CI WSZYSCY CISNĄ OD NAJGORSZYCH, A TY MASZ Z TEGO RADOCHĘ JAK DEBIL! :D

2019-05-10T22:02:43 02:00, Gość:

Czy sklamalem smietankowy lodziku? oczywiwcie ze nie ja to wiem ty to wiesz i caly internet to wie wiec o co ci chodzi.

O to mi chodzi czerwona parówo, że chcę cię uświadomić, że jesteś zazdrosnym, zakompleksionym, bez zdania racji małym widzewskim napletem.

WYJ DALEJ!!!

Mam dobry humor, więc wyjątkowo dzisiaj ci pozwalam. Ty sobie tutaj powyj, pouświadmiaj, pobrandzluj się przed swoimi wypocinami, a ja w tym czasie idę poświętować awans JEDYNEGO WIELOSEKCYJNEGO ŁÓDZKIEGO KLUBU!

G
Gość

mam pytanie- czy w strefie kibica będzie można obejrzec mecz- jesli nie mam biletu bo zostały wykupione?

T
Tylko ŁKS

Pobicie kolejnych vipów , wtedy napewno będą inwestorzy

G
Gość

Tak czytam i nie wierzę, to co sie dużej id lat na Pilsudzkiego to Błazenada, i James zarzuty w stronę uporządkowanego ŁKS, w którym klub wchodzi do Ekstraklasy w pięknym stylu, rusza budowa stadionu, mistrzostwo Polski w siatce itd, żal mi was

1908

Koledzy po szału nie reagujcie na zaczepki widzewiaczkow oni i tak są sfrustrowani..jutro mają święto zmarłych A w niedzielę zaduszki...niech płaczą..

G
Gość
2019-05-10T17:38:23 02:00, RTS1910:

111 lat dumnej tradycji bez sukcesow . Wyjasnilem was w 1 prostym zdaniu post zydowskie dresiki

2019-05-10T18:06:05 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Tak wyjaśniasz że z twoich wyjaśnień nic nie wynika. Pieprzysz bez sensu i tyle. Nawet nie masz wystarczających argumentów żeby odpowiedzieć na mój komentarz wcześniej.

WYJ DALEJ, BO PRZYZNAM ŻE ZACZYNA MNIE TO BAWIĆ JAK CI WSZYSCY CISNĄ OD NAJGORSZYCH, A TY MASZ Z TEGO RADOCHĘ JAK DEBIL! :D

Czy sklamalem smietankowy lodziku? oczywiwcie ze nie ja to wiem ty to wiesz i caly internet to wie wiec o co ci chodzi.

G
Gość
2019-05-10T17:38:23 02:00, RTS1910:

111 lat dumnej tradycji bez sukcesow . Wyjasnilem was w 1 prostym zdaniu post zydowskie dresiki

w dwóch zdaniach, "fuck you" drugoligowy śmieciu

H
Hgh

Jutro święto Łodzi i łódzkiej drużyny. Let's have a party time.

Dodaj ogłoszenie