LIVERPOOL VS BAYERN WYNIK MECZU Kto wygrał mecz Liverpool vs Bayern [stream, Lewandowski, liga mistrzów na żywo]

(ww)
LIVERPOOL VS BAYERN WYNIK MECZU Kto wygrał mecz Liverpool vs Bayern
LIVERPOOL VS BAYERN WYNIK MECZU Kto wygrał mecz Liverpool vs Bayern Liverpool po słabym meczu zremisował z Bayernem Monachium.

Liverpool Bayern Monachium na żywo [transmisja, stream, wynik online]

odśwież (wciśnij F5)

LIVERPOOL0
BAYERN MONACHIUM0

KONIEC MECZU! Bezbramkowy remis

86' Liverpool był teraz bliski zdobycia gola ale Neuer broni.
71' Wciąż remis 0:0. Mecz Liverpool Bayern to póki co ogromne rozczarowanie.
56' Słaba druga połowa, mecz bardzo nerwowy. Obie strony póki co bez sytuacji.
46' Druga połowa meczu Liverpool vs Bayern Monachium trwa!

Koniec pierwszej połowy

31' Obie drużyny bardzo zachowawczo, dużo niedokładności z obu stron, mecz rozczarowuje.
25' Salah uderza głową ale niecelnie. Od bramki Neuer.
16' Comen uderza ale tuż obok bramki Liverpoolu. Mało brakowało.
11' Dośrodkowanie w pole karne Bayernu ale Bawarczycy wybijają. Bayern od początku gra lepiej.
4' Faul na Lewandowskim.
1' Mecz rozpoczęty! Liverpool Bayern na żywo

LIVERPOOL BAYERN GDZIE OBEJRZEĆ NA ŻYWO:
W internecie stream na stronie ipla.tv po wykupieniu dostępu.
Transmisję w TV z meczu Liverpool FC – Bayern Monachium przeprowadzi Polsat Sport Premium 1

20:40 W drużynie Liverpoolu nie zagra znakomity obrońca Van Dijk. To bardzo duże osłabienie ekipy z Anfield.

20:31 - Mecz Ligi Mistrzów Liverpool Bayern Monachium. Dzisiaj Robert Lewandowski ma bardzo trudne zadanie. zagra przeciwko znakomicie dysponowanej druzynie Liverpoolu.

Skład Liverpoolu: Alisson, Arnold, Matip, Fabinho, Robertson, Wujnaldum, Henderson, Keita, Mane, Salah, Firmino
Skład Bayernu Monachium: Neuer, Sule, Hummels, Thiago, Martinez, Lewandowski, James, Gnabry, Alaba, Coman, Kimmich

Liga Mistrzów. Liverpool - Bayern ONLINE

Za chwilę podamy składy obu drużyn. Początek meczu Ligi Mistrzów Liverpool - Bayern Monachium o godz. 21.

Dziś o godzinie 21 mecz Liverpool Bayern Monachium. Czekają nas wielkie emocje.

Wielkie wydarzenie w piłkarskiej Lidze Mistrzów dla polskich kibiców. Dziś w pierwszym meczu ćwierćfinałowym o godz. 21 Liverpool podejmuje Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie (rewanż 13 marca).

GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ LIVERPOOL BAYERN?

Transmisję w TV z meczu Liverpool FC – Bayern Monachium przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Mecz Liverpool Bayern rozpocznie się o godz. 21

My zapraszamy serdecznie na naszą relację live z meczu Liverpool – Bayern.

LIVERPOOL BAYERN STREAM NA ŻYWO

W ekipie Bawarczyków dopisują humory, o czym może świadczyć fotografia, która została udostępniona na klubowym profilu na Instagramie. Na zdjęciu widzimy Matsa Hummelsa, Thomasa Muellera, Roberta Lewandowskiego i Manuela Neuera w znakomitej stylizacji (wszyscy mają peruki). Gwiazdy Bayernu maszerują po... pasach namalowanych na boisku treningowym.

Trener LIverpoolu Juergen Klopp, cytowany przez polską stronę Liver-poolu, który weekend miał wolny i nie grał meczu pucharowego: - Nasi rywale są mocni w obronie i ataku, trzeba to przyznać. Mają wiele możliwości, ale my również jesteśmy naprawdę dobrym zespołem. Wiemy o tym, pewność siebie także jest ważna w rywalizacji na takim poziomie. Na Anfield na pewno doświadczymy fantastycznej atmosfery, ale jeśli nie damy z siebie wszystkiego, to nie mamy szans na wywalczenie korzystnego wyniku. To będzie wyjątkowy wieczór.