MKTG SR - pasek na kartach artykułów

LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE NA ŻYWO [13.04.18] RELACJA LIVE, WYNIK MECZU LECH POZNAŃ VS KORONA KIELCE

(ww)
Dziś lider ekstraklasy Lech Poznań podejmie u siebie Koronę Kielce (6 miejsce w tabeli). Początek meczu o godzinie 20.30. Zapraszamy na relację na żywo z meczu LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE. Poniżej relacja...

LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE RELACJA LIVE, TRANSMISJA NA ŻYWO, RELACJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE

odśwież (wciśnij F5)

LECH POZNAŃ

0

KORONA KIELCE

1

KONIEC MECZU! Wynik meczu Lech vs Korona 0:1.

94' Zamieszanie pod bramką Korony ale cudem obrońcy wybijają.
Sędzia dolicza 4 minuty!
92' Rzut wolny dla Lecha, będzie szansa na bramkę. Korona wybija.
87' Lech teraz siedzi na połowie Korony. Goście wciąż bardzo mądrze się bronią.
82' kolejna wspaniała kontra Korony Kielce, w ostatniej chwili napastnika gości uprzedził bramkarz Lecha.
80' Teraz Soriano miał pustą bramkę i nie trafił w piłkę, co on zrobił! Wciąż prowadzi Korona jedną bramką.
78' Będzie szansa dla Kolejorza, rzut wolny. Dośrodkowanie, piłkę przeciął Gytkjaer ale bramkarz Korony bezbłędnie wybija.

20054 widzów na stadionie

75' Ładna koronkowa akcja gości, ale strzał niecelny. Zmiana w Koronie: Soriano za Kipidzića
73' Teraz szczęście Lecha, że napastnik Korony nieczysto trafił w piłkę i uderza zbyt lekko. Ładna akcja gości.
72' Rzut wolny dla Korony. Na trybunach coraz większe zdenerwowanie.
69' Khoblenko teraz z 5 metra nie trafia do bramki! Wciąż Lech przegrywa.
68' Khoblenko uderza ale zbyt lekko. Piłka dla Korony.
67' Lech mozolnie buduje ataki. Zmiana w Lechu: Klupś wchodzi za Gumnego
62' Kibice Lecha domagali się teraz karnego za zagranie ręką ale sędzia milczy. Gramy dalej.
57' Majewski teraz z dystansu potężna bomba ale wprost w ręce bramkarza gości.
LECH - KORONA WYNIK MECZU 0:1
54' Korona dzisiaj bardzo dobrze zorganizowana w obronie. Teraz Lech przycisnął.
51' Ładna akcja Korony, strzał zza pola karnego pomocnika gości ale Putnocky broni.
47' Rzut rożny dla Korony. Dośrodkowanie ale gospodarze wybijają piłkę.
46' Zaczęliśmy drugą połowę. Lech przegrywa u siebie po pierwszej połowie z Koroną 0:1. Strzelcem bramki Kapidzić.

KONIEC I POŁOWY Zapraszamy po przerwie.

46' Kolejny rzut wolny dla Kolejorza, dośrodkowanie, strzał ale na posterunku Alomerović.
42' Łukasz Trałka uderza głową ale wprost w bramkarza Korony.
39' Rzut wolny dla Lecha na 30 metrze. Będzie szansa na wrzutkę. Nie, piłka wychodzi na aut, wciąż Lech przy piłce.

35' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA KORONY KIELCE!!!!

Z dystansu uderza Kapidzić!

Alomerović BRONI!!! Wciąż 0:0!

33' Do piłki podchodzi Jevtić!
RZUT KARNY DLA LECHA!!! Elhadji Djaw fauluje w polu karnym!
31' Stały fragment gry dla Lecha.
24' Dużo niedokładności z obu stron, teraz faul Jóźwiaka na środku boiska. Korona przy piłce.
18' Trwa walka w środku pola, nudniejszy fragment gry. Żadna z drużyn od kilku minut nie oddała strzału.
14' Żółta kartka dla Gumnego, piłkarza Lecha Poznań.
WYNIK MECZU LECH - KORONA 0:0
10' Rzut rożny dla Lecha. Kielczanie wybijają, piłka trafia na środek pola, Lech znów naciera.
7' Lech powoli się rozpędza, fragment przewagi gospodarzy.
5' Radosław Majewski strzela ale piłka trafia w ręce bramkarza gości.
4' Faul na piłkarzu Lecha, będzie szansa dla Kolejorza na wrzutkę w pole karne Korony.
3' Nerwowy początek, Korona dłużej utrzymuje się przy piłce w pierwszym fragmencie meczu.
1' Zaczynamy! Lech Poznań - Korona Kielce na żywo! Lech w swoich tradycyjnych niebieskich koszulkach, goście w żółtych trykotach i czerwonych spodenkach.

Piłkarze już wychodzą na murawę. Za CHWILĘ zaczynamy. Pamiętaj aby odświeżać stronę...

Godz. 20:25 - Już za chwilę na gorącym terenie przy Bułgarskiej na murawę wyjdą obie jedenastki. Lech kontra Korona Kielce. Czy lider dzisiaj okaże się lepszy? Czy może piłkarze Korony Kielce sprawią niespodziankę. Za chwilę relacja na żywo.

20:10 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Kto dzisiaj wygra? Zapraszamy do sondy...

LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE RELACJA MINUTA PO MINUCIE, ZA CHWILĘ ZACZYNAMY

20:05 - W innym meczu ekstraklasy: Arka Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk.

Godz. 20 - Już za 30 minut zaczynamy. Lech Poznań nie przegrał przy Bułgarskiej od roku! Jak będzie dzisiaj?

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE

Godz. 19:35 - Mecz Lech Poznań Korona Kielce będzie można także obejrzeć w internecie na żywo, obraz będzie dostępny tylko dla abonentów Canalu Plus, stream będzie aktywny na platformie Canal Plus Sport Online. My zapraszamy na relację minuta po minucie. Przypominamy, że strona wymaga odświeżania.

Mecz Lech Poznań - Korona Kielce ONLINE

Starcie Lech Poznań - Korona Kielce można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online.

Skład Lecha Poznań:

Skład Korony Kielce:

Godz. 19:05 - Lech Poznań vs Korona Kielce, za kilkadziesiąt minut zaczynamy. Za chwilę składy obu drużyn.

Początek meczu o godzinie 20.30. Wcześniej podamy składy obu drużyn.

Mecz Lech Poznań Korona Kielce na żywo pokaże telewizja Canal Plus Sport. My zapraszamy na relację na żywo z tego meczu. Początek Lech Korona o godz. 20.30.

Gdzie stream z meczu Lech - Korona Kielce?
Na różnych stronach można obejrzeć mecz, jednak trzeba pamiętać, że takie streamy są nielegalne. Mecz Lech - Korona można będzie oglądać tylko za pośrednictwem platformy cyfrowej Canal Plus Sport.

Stadion Lecha Poznań przy ul. Bułgarskiej przed meczem Lech - Korona [zapraszamy na relacje na żywo.]

MECZ EKSTRAKLASY LECH POZNAŃ KORONA KIELCE

Piłkarze Korony już na stadionie:

Dziś drugimi z rzędu derbami Trójmiasta zostanie zainaugurowana 31. kolejka piłkarskiej ekstraklasy. Drużyny walczą już w grupach mistrzowskiej i spadkowej.