KSW 35 O KTÓREJ GODZINIE WALKA KHALIDOVA, O KTÓREJ WALKA PUDZIANA

(ls)
KSW 35 O KTÓREJ GODZINIE WALKA KHALIDOVA, O KTÓREJ WALKA PUDZIANA KSW
Relacja NA ŻYWO KSW 35. KSW 35 ONLINE. KSW 35 O KTÓREJ GODZINIE WALKA KHALIDOVA, O KTÓREJ WALKA PUDZIANA. ROBI SIĘ CORAZ BARDZIEJ GORĄCO PRZED WALKĄ MAMEDA KHALIDOVA I AZIZA KARAOGLU. EMOCJE NIE STYGNĄ JEŚLI CHODZI O KIBICÓW MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO I MARCINA RÓŻALSKIEGO. GALA KSW 35 ZAPOWIADA SIĘ BARDZO WYJĄTKOWO POZA WSPOMNIANYMI ZAWODNIKAMI W KLATCE ZAWALCZĄ M.IN. MICHAŁ MATERLA I KAMIL SZYMUSZOWSKI I MATEUSZ GAMROT. CI OSTATNI ZAWALCZĄ JAKO PIERWSI, CI PIERWSI JAKO OSTATNI- TAKIE ZASADY PANUJĄ PODCZAS SOBOTNIEJ GALI KSW 35, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W ERGO ARENIE W GDAŃSKU.

WYNIKI WALKI KSW 35. KTO WYGRAŁ KSW 35

WALKA WIECZORU KSW 35: KHALIDOV VS KARAOGLU. KTO WYGRAŁ

JAKO PIERWSZY DO KLATKI WSZEDŁ KRAOGLU. ETNICZNE DŹWIĘKI TOWARZYSZYŁY JEMU JAKI MAMEDOWI. ETA KAUKAZ- TE PIOSENKĘ JAK ZWYKLE WYBRAŁ KHALIDOV.
W PIERWSZEJ RUNDZIE TRUDNO WSKAZAĆ ZWYCIĘZCE. MAMED PRÓBUJE SPROWADZIĆ ZAWODNIKA DO PARTERU, OBRONIŁ SIE Z DŹWIGNI. KONIEC RUNDY.
RUNDA II KTO WYGRAŁ WALKĘ KHALIDOVA
Mamed rzuca się na ziemię chcąc sprowadzić przeciwka do walki w parterze. Niestety bezskutecznie...Ostatecznie udaje się to zrobić Mamedowi. Zacięta walka w parterze kończy drugą rundę.
RUNDA III KTO WYGRAŁ WALKĘ MAMED KHALIDOV CZY KARAOGLUOd połowy drugiej rundy nie miał się sił. Słaniał się na nogach w trzeciej unikał walki. Jest bardzo słaby. Co się stało z zawodnikiem, który dotychczas nie studził emocji kibiców? Kto wygrał walkę Khalidova?

WALKĘ WYGRAŁ Mamed Khalidov**MAMED WIEDZĄC JAK PRZEBIEGAŁA WALKA ODDAJE PAS PRZECIWNIKOWI. KARAOGLU PRZYJMUJE WYGRANĄ. ODBIERA PAS OD RYWALA. **

KOLEJNA WALKA KSW 35: Mariusz Pudzianowski (112,5) vs Marcin Różalski (114,8)

RUNDA I KSW NA ŻYWO ONLINE TRANSMISJA
Różalski wszedł do klatki w towarzystwie Połomskiego i jego przeboju cała sala śpiewa z nami. Pudzian w akompaniamencie muzyki z filmu Gladiator. Emocje sięgają zenitu.
Różalski zaatakował pięściami Pudziana. Walka w stójce. Pudzian zachowuje spokój. Zaatakował tajkickiem. Różalski dostał w krocze. UUUUUUU- słychać okrzyk kibiców.
-Dobra jedziemy -powiedział Pudzian i ruszył. Atakuje...obalił. Jest na górze. Uderza ciosem młotkowym. Ma przewagę, zawodnicy są nadalw parterze. Obej nie mają już siły. GONG
RUNDA II KSW NA ŻYWO
Atak Pudzianowskiego. Pudzain odzyskuje siły - sprowadza do parteru przeciwnika. Ma przewagę nad Różalem. Ten próbuje założyć gilotynę. Pudzian jeszcze raz próbuje go obalić. Nagle .... Różal zastosował duszenie Pudzian odklepał i ...przegrał walkę.
KTO WYGRAŁ WALKĘ PUDZIAN CZY RÓŻALSKI? MARCIN RÓŻALSKI WYGRAŁ PRZEZ DUSZENIE GILOTYNOWE.

Pudzianowski stwierdził, że nie odklepywał po zakończeniu pojedynku.

-Walczyłem z wieloma cięższymi przeciwnikami, ale Mariusz ma perfekcyjnie rozłożone i rozwinięte mięśnie ciała - mówił Marcin Różalski po walce z Pudzianem.- To wszystko jest historią, ale ci co nie maja co jeść, to w ich życiu się nic nie zmieniło, więc zacznijcie pomagać.

Kolejna walka KSW 35 Michał Materla (84) vs Antoni Chmielewski (84,1)

RUNDA I KSW 35 NA ZYWO
Ostro ruszyli, walka w stojce, następnie w parterze. Klincz zakończony gradem ciosów.szalała.
Materla na górze, zdominował przeciwnika. Chmielewski ostro się broni. Grad ciosów.Oddał pozycję. MATERLA ZWYCIĘŻYŁ- SĘDZIA PRZERWAŁ WALKĘ

WALKA W KATEGORII DO 70 KG: Mateusz Gamrot (69,4) vs Mansour Baranoui (69,9)

RUNDA I KSW 35 ONILINE
Atak GAMROTA - obalenie natychmiastowe i próba założeni dźwigni, ale Francuz sie dobrze broni. Wstali. Walka w stójce.
Parter- trzymają klincz. Uderzenia w twarz- proste. Francuz próbuje gilotynę założyć na szyję przeciwnika. Ostra walka, zakończona gongiem. Przerwa.
RUNDA II KSW 35 NA ŻYWO
Ostro zaczęła się druga runda dla Gamrota. Ale tylko tylko na chwilę. Francuz broni się zacięcie. Na górze Polak próbuje osłabić przeciwnika.
Poszli na wymianę. Walka w parterze została podniesiona. Obaj zawodnicy są mocno zmęczni. Zawzięta walke kończy gong.
RUNDA III KSW 35 NA ŻYWO
Walka toczy się w parterze. Zawodnicy tkwią w klinczu,. Na górze Polak. Francuz broni się. Idą uderzenie. Przestrzelone. Rozpaczliwy atak Polaka w ostatnich sekundach walki. Na stojąco publiczność kibicowała pod koniec walki.
Jaki werdykt? Świetna walka Gamrota.
WYGRAŁ MATEUSZ GAMROT

CZWARTA WALKA: KSW 35 ONLINE NA ŻYWO

Marcin Wrzosek (65,9) vs Filip Wolański (65,9). Panowie walczą w kategorii do 70 kg.
RUNDA I KSW 35
Poszedł pierwszy cios. Walka w stójce. Zacięta walka na stojąco. Zawodnicy ostro się biją. Wolański znakomicie wykorzystuje swoja pozycję. Wrzosek uderza mocno...Eh tym razem przestrzelił. Mocne kopnięcia. Marcin Wrzosek jeszcze dał o sobie znać na koniec rundy.
RUNDA II KSW 35 NA ŻYWO
Ponownie zacięta walka. Zawodnicy przy siatce. Znów wstali. Wymiana ciosów- lewy prawy prosty- przestrzelone. Gong. Koniec rundy.
RUNDA III KSW 35 na ŻYWO ONLINE
Walka przy siatce. Znów wrócili na środek. Uderzają... delikatnie, nie trafiają. Atak. Słabe już kopnięcia próbują osłabić przeciwnika. Zawodnicy zeszli do parteru, znów wstają...Walka toczy się w stójce. Znów przyparci do siatki. Kto wygra? Publiczność szaleje! Puścili...rozeszli się. za chwilę koniec walki. Mocno zmęczeni zawodnicy jeszcze próbują uderzać. GONG
WERDYKT
MARCIN WRZOSEK WYGRAŁ

TRZECIA WALKA GALI KSW 35

Przed nami IV starcie, IV walka gali KSW 35

W kategorii do 80 kg zawalczą: Robert Radomski (76,9) vs Rafał Moks (77,4). Ruszyli... Walczą na stojąco. Nie schodzą do parteru, ale też nie bardzo atakują... W końcu zaczęli działać. Zarówno Moks i Radomski próbują uderzać...nieskutecznie. Są tez kopnięcia.
RUNDA II
Początek walki w stójce. Wymiana ciosów. Próby kopnięć. Na razie walka wyrównana. Teraz dobra akcja Moksa. Ale Radomski odpowiada serią ciosów. Teraz obaj walczą w parterze. Walka o uchwyt. Próba duszenia, gilotyna! Czy się uda? Nie Moks próbuje jeszcze zakończyć walkę gilotyną. Ale chyba mu się nie uda. Radomski sprytnie ucieka. i uwolnił się. Końcówka walki w stójce. Przerwa.

RUNDA III
Ostro wyszli. Walka w parterze. Jeden z zawodników atakuje, drugi broni się. Tkwią w klinczu. Walka staje się bardziej zacięta. Zwyciężył Rafał Moks

WALKĘ wygrał Łukasz Chlewicki
Przed trzecią walką na gali KSW we Wrocławiu zaśpiewała piosenkarka na żywo. Artystka wystąpiła w czerwonych skrzydłach i wówczas nastąpiła prezentacja zawodników... po kolei przedstawiano pięściarzy, których jeszcze czekały pojedynki na tej gali KSW.
W trzeciej walce wystąpią: Łukasz Chlewicki (70) vs Azi Thomas (69,8)
Runda pierwsza KSW 35 ONLINE NA ŻYWO
Azi Thomas wszedł do klatki przy piosence Snoop Doga"Still". Zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Zaczęli pojedynek. Po kilku sekundach walka zakończyła się w parterze. Tkwią w klinczu. Chlewicki góruje nad przeciwnikiem. Gong sędziego kończy walkę.
Runda Druga: KSW 35 ONLINE NA ŻYWO
Ruszyli...Azi unika walki w parterze. Niestety dla niego nie udało mu się zostać w stójce. Zawodnicy tkwią w klinczu. Chlewicki dominuje. nagle Azi zaczął się bronić. Chlewicki musiał wstać, żeby okiełznać przeciwnika.
Runda trzecia KSW 35 ONLINE NA ŻYWO
Już po kilku sekundach walka zeszła do parteru. Po chwili obaj zawodnicy wstali. Chlewicki nieco góruję nad przeciwnikiem i znowu w parterze.

DRUGA WALKA GALI KSW 35

Michał Fijałka (92,9) vs Marcin Wójcik (92,9)
ZAWODNICY wychodzą do oktagonu.
Ależ początek walki od razu potężne obalenia i próba duszenia trójkątnego. Obaj zawodnicy już podmęczeni. Walka w parterze. Teraz Fijałka wstał i znów parter i znów próba duszenia. I znów stójka, dobrą walkę dają obaj zawodnicy. Przerwa.
Runda druga KSW 35 ONLINE
Druga runda od samego początku walka w parterze.
Runda trzecia KSW 35 ONLINE 35
Zaczęła się w stójce, ale tylko pierwsze kilkadziesiąt sekund zawodnicy walczyli na stojąco. Później walka rozgrywała się w parterze. Krew leje się z głowy zawodnika. Walka staje się coraz bardziej brutalna. Obj brodzą w krwi zranionego zawodnika. Zostają sekundy do końca. Wygląda tak, jakby zabrakło sił. Klincz zakończył dzwonek sędziego.
Decyzją sędziego walkę wygrał Marcin Wójcik

PIERWSZĄ WALKĘ WYGRAŁ ZGIERZANIN KAMIL SZYMUSZOWSKI! KSW 35

O KTÓREJ WALKA KHALIDOVA, O KTÓREJ GODZINIE WALKA PUDZIANA

PODCZAS 35 GALI KSW WALKA MAMEDA KHALIDOVA I AZIZA KARAOGLU ZOSTANIE STOCZONA NA KOŃCU, CZYLI OK. GODZ. 24. BĘDZIE TO WALKA WIECZORU. ZAWODNICY ZMIERZA SIĘ W KATEGORII WAGOWEJ DO 84 KILOGRAMÓW. ZAWALCZĄ O PAS WAGI ŚREDNIEJ. CHWILĘ WCZEŚNIEJ ROZEGRA SIĘ POJEDYNEK MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO I MARCINA RÓŻALSKIEGO. ZAWODNICY STOCZĄ WALKĘ WAGI CIĘŻKIEJ DO 120 KG. KOŃCÓWKA GALI KSW 35 ZAPOWIADA SIĘ BARDZO EMOCJONUJĄCO. TRZYMAJCIE KCIUKI ZA SWOICH FAWORYTÓW.

KSW 35 O KTÓREJ GODZINIE WALKA KHALIDOVA, O KTÓREJ WALKA PUDZIANA

OSOBY, KTÓRYM NIE UDA SIĘ DOTRZEĆ DO GDAŃSKA, ZEBY OGLĄDAĆ WALKI KSW 35 NA ŻYWO, NIE MAJĄ CO LICZYĆ NA DARMOWE TRANSMISJE. TYM RAZEM GALA NIE BĘDZIE TRANSMITOWANA W DARMOWEJ TELEWIZJI. TRZEBA BĘDZIE SOBIE WYKUPIĆ ODSTĘP DO PPV, IPLA, KSW. W KAŻDYM PRZYPADKU KOSZT TRANSMISJI WYNIESIE 40 ZŁ. POCZĄTEK GALI O GODZ. 20.

KTO I W JAKIEJ KOLEJNOŚCI ZAWALCZY NA KSW 35

Michał Materla vs Antoni Chmielewski - TO KOLEJNY EMOCJONUJĄCY POJEDYNEK PODCZAS KSW 35. PANOWIE ZWALCZA W KATEGORII DO 84 KG. OTO POZOSTAŁE WALKI
Pojedynek o pas wagi lekkiej
70 kg: Mateusz Gamrot (69,4) vs Mansour Baranoui (69,9)

Karta główna
70 kg: Łukasz Chlewicki (70) vs Azi Thomas (69,8)
77 kg: Robert Radomski (76,9) vs Rafał Moks (77,4)
66 kg: Marcin Wrzosek (65,9) vs Filip Wolański (65,9)
93 kg: Michał Fijałka (92,9) vs Marcin Wójcik (92,9)
77 kg: Kamil Szymuszowski (77) vs Mindaugas Verzbickas (76,8)

WALKA PUDZIANA, WALKA KHALIDOVA - GDZIE OGLĄDAĆ, GDZIE ZA DARMO

-Niebezpieczny zawodnik. Trzeba będzie się dobrze przygotować, żeby się nie dać trafić - mówił przed walką Mamed Khalidov.

-Mamedzik pokazuj tu co chcesz reklamuj co chcesz bylebyś dawał fanom takie widowiskowe walki jak teraz. Tak trzymaj chłopie i powodzenia! -słychac głosy kibiców spierających Mameda Khalidova. Będą musieli się uzbroić w cierpliwość, żeby doczekać do ostatniej walki.

-Wygrasz mistrzu ! Dzięki za całą twoją karierę , jesteś żywą legendą mma i zrobiłeś kolosalną pracę dla tego sportu w Polsce ! Kciuki za Mamedem - mówi grono fanów czeczeńskiego zawodnika.

KSW35 ONLINE STREAM KSW35 NA ŻYWO STREAM PUDZIANOWSKI RÓŻALSKI STREAM MAMED KHALIDOV STREAM

Wideo

Komentarze 8

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

k
karol

dzieki za link, w koncu cos co dziala :)

D
Damian

Konfrontacja Sztuk Walki 35
Galę w jakości HD obejrzysz na stronie:
obrazkovo.pl/a2416a77

t
telewizjaa

walka na telewizja - internetowa24 kropka pl wygooglajcie sobie jest za darmo tam

s
streamer

ksw35.nd.pl
ksw35.nd.pl
ksw35.nd.pl
ksw35.nd.pl
ksw35.nd.pl

g
gosc

U nasz jak zawsze jest relacja i to bardzo dobra

own.li/QL7u

A
Addam

u6u.pl/dH2eQ

T
Tacky

u6u.pl/dH2eQ

T
Tourd

i.imgur.com/XtrWCtL.png jak uzyskac dostep do ksw za freeeeeko

Dodaj ogłoszenie