KSW35 ONLINE STREAM KSW35 NA ŻYWO STREAM PUDZIANOWSKI RÓŻALSKI STREAM MAMED KHALIDOV STREAM

TJ
KSW 35 ONLINE STREAM KSW 35 TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM PUDZIANOWSKI RÓŻALSKI STREAM ONLINE KHALIDOV VS KARAOGLU LIVE STREAM ksw35/ KSW35 ONLINE STREAM TRANSMISJA KSW 35 NA ŻYWO
Transmisja ONLINE z gali KSW 35 STREAM - zapraszamy KSW 35 NA ŻYWO ONLINE. Pudzianowski vs Różalski STREAM. TRANSMISJA KSW 35 tylko w systemie PPV. By oglądać dzisiejsze walki, trzeba zapłacić. KSW 35 można oglądać ONLINE. Stream online dostępny jest m.in. na IPLA oraz KSWTV. Relacja NA ŻYWO i za darmo na naszej stronie. Walka Pudzianowski Różalski oraz walka wieczoru Khalidov vs Karaoglu na naszej stronie. Zapraszamy do relacji z KSW 35. Pierwszą walkę wygrał Polak!

WYNIKI WALKI KSW 35. KTO WYGRAŁ KSW 35
WALKĘ WYGRAŁ Mamed Khalidov
ALE CO SIĘ DZIEJE - MAMED (WYGWIZDANY PRZEZ PUBLICZNOŚĆ)ODDAJE PAS PRZECIWNIKOWI! KARAOGLU PRZYJMUJE PAS I ZWYCIĘSTWO- ZDANIEM KIBICÓW NALEŻNE!!!!

KTO WYGRAŁ WALKĘ KHALIDOV VS KARAOGLU

KTO WYGRAŁ WALKĘ KHALIDOV VS KARAOGLU - ZASTANAWIAJĄ SIĘ JUŻ KIBICE KHALIDOVA, KTÓRZY PRZYSZLI NA WALKĘ NA ŻYWO DO ERGO ARENY W GDAŃSKU, A TAKŻE WIDZOWIE ZGROMADZENI W PUBACH I LOKALACH W CAŁEJ POLSCE. CZY WALKĘ WYGRAŁ KHALIDOV- TO PYTANIE ZDADZĄ JUTRO OSOBY, KTÓRE PRZEGAPIŁY KSW 35.
KARAOGLU WYSZEDŁ JAKO PIERWSZY, ZA NIM KHALIDOW PRZY MUZYCE "ETA KAUKAZ" TRADYCYJNIE. RUNDA I CZY WYGRAŁ KHALIDOV
MAMED PRÓBUJE W PIERWSZYCH SEKUNDACH ZOSTAŁ OBALONY, SZYBKO SIĘ PODNIÓSŁ. MOCNE KOPNIĘCIA KHALIDOVA. CZECZEN ZAPRASZA RYWALA DO WALKI W PARTERZE. MAMED NA GÓRZE. KARAOGLU SKRZĘTNIE TRZYMA PRZECIWNIKA. KLINCZ TRWA, DŹWIGNIA KHALIDOVA BEZSKUTECZNA. PRZECIWNIK UCIEKŁ. CIOS W GŁOWĘ ZAKOŃCZYŁ PIERWSZĄ RUNDĘ.
RUNDA II CZY WYGRAŁ MAMED KHALIDOV?
Rundę drugą rozpoczęła imponująca obrotówka Mameda. Zawodnicy są w stójce. Mamed rzucił się na ziemię, prowokując do walki w parterze. Karaoglu nie daje się "skusić". KHALIDOV wstaje. Zawodnicy jednak lądują na oktagonie. Robi się gorąco. Publiczność szaleje. Sędzia przerwa walkę gongiem.

RUNDA III KSW 35KTO WYGRAŁ KHALIDOV CZY KARAOGLU
Ruszyli. PO kilku sekundach Khalidov kładzie się na oktagonie. Karaoglu nie daje się sprowokować. Czy sędzia przerwie walkę.
Aziz ma zdecyowana przewagę.Khalidovowi jakby brakuje sił. Znów się kładzie Aziz jakby próbuję go złapać za stopę... W końcu Khalidov wstaje. Na krótko. Od połowy drugiej rundy nie miał się sił. Słaniał się na nogach w trzeciej unikał walki. Kto wygrał walkę Khalidova?

WALKĘ WYGRAŁ Mamed Khalidov

- TO BYŁA NAJCIĘŻSZA WALKA W MOIM ŻYCIU- MÓWIŁ KHALIDOV PO WALCE.

KOLEJNA WALKA KSW 35: Mariusz Pudzianowski (112,5) vs Marcin Różalski (114,8)

RUNDA I KSW NA ŻYWO ONLINE TRANSMISJA
Marcin Różalski wyszedł jako pierwszy. Towarzyszył mu przebój Jerzego Połomskiego "Cała sala śpiewa z nami". Idzie PUDZIAN! Skupiony i pewny siebie. Tym razem wybrał soundtrack z filmu Gladiator.
RUNDA II KSW NA ŻYWO
Atak Pudzianowskiego. Pudzain odzyskuje siły - sprowadza do parteru przeciwnika. Ma przewagę nad Różalem. Ten próbuje założyć gilotynę. Pudzian jeszcze raz próbuje go obalić. Nagle .... Różal zastosował duszenie Pudzian odklepał i ...przegrał walkę.
Różalski zaatakował pięściami Pudziana. Walka w stójce. Pudzian zachowuje spokój. Zaatakował tajkickiem. Różalski dostał w krocze.
Po kilku sekundach Pudzian powraca i atakuje. Obalił przeciwnika. Trafia w Różalskiego - pojawiła się krew. Są w parterze. Pudzian ma przewagę. Ale złudną i tymczasową...KTO WYGRAŁ WALKĘ PUDZIAN CZY RÓŻALSKI? MARCIN RÓŻALSKI WYGRAŁ PRZEZ DUSZENIE GILOTYNOWE.

- Cała sala śpiewa nami- słychać było podczas wręczenia pucharu Różalskiemu

Pudzianowski stwierdził, że nie odklepywał po zakończeniu pojedynku.

-Walczyłem z wieloma cięższymi przeciwnikami, ale Mariusz ma perfekcyjnie rozłożone i rozwinięte mięśnie ciała - mówił Marcin Różalski po walce z Pudzianem.- To wszystko jest historią, ale ci co nie maja co jeść, to w ich życiu się nic nie zmieniło, więc zacznijcie pomagać.

Kolejna walka KSW 35 Michał Materla (84) vs Antoni Chmielewski (84,1)

RUNDA I KSW 35 NA ZYWO
Ruszyli. Zacięta walka. Materla próbuje wcisnąć w siatkę przeciwnika. Ostry pojedynek w parterze. Materla na górze, zdominował przeciwnika. Chmielewski ostro się broni. Grad ciosów.Oddał pozycję. NOKAUT!Wrócił i toi w jakim stylu. MATERLA WYGRAŁ!

WALKA W KATEGORII DO 70 KG: Mateusz Gamrot (69,4) vs Mansour Baranoui (69,9)

Atak GAMROTA - obalenie natychmiastowe i próba założeni dźwigni, ale Francuz sie dobrze broni. Wstali. Walka w stójce. W drugiej rundzie było ostro. najpierw Polak zdominował Francuza. Później w walce stójce Francuz ostro się broniło- kolejne obalenie Gamrota pod koniec rundy. Walkę zakończył gong. Trzecia runda nie pokazał nic nowego. Znów w parterze. Znów dominuje Polak. Kto wygra- zastanawia się publiczność na 70 sekund przed zakończeniem walki? KTO?WYGRAŁ MATEUSZ GAMROT

CZWARTA WALKA: KSW 35 ONLINE NA ŻYWO

Marcin Wrzosek (65,9) vs Filip Wolański (65,9). Panowie walczą w kategorii do 70 kg.
RUNDA I KSW 35
Poszedł pierwszy cios. Walka w stójce. Zacięta walka na stojąco. Zawodnicy ostro się biją. Wolański znakomicie wykorzystuje swoja pozycję. Wrzosek uderza mocno...Eh tym razem przestrzelił. Mocne kopnięcia. Marcin Wrzosek jeszcze dał o sobie znać na koniec rundy.
RUNDA II KSW 35 NA ŻYWO
Ponownie zacięta walka. Zawodnicy przy siatce. Znów wstali. Wymiana ciosów- lewy prawy prosty- przestrzelone. Gong. Koniec rundy.
RUNDA III KSW 35 na ŻYWO ONLINE
Walka przy siatce. Znów wrócili na środek. Uderzają... delikatnie, nie trafiają. Atak. Słabe już kopnięcia próbują osłabić przeciwnika. Zawodnicy zeszli do parteru, znów wstają...Walka toczy się w stójce. Znów przyparci do siatki. Kto wygra? Publiczność szaleje! Puścili...rozeszli się. za chwilę koniec walki. Mocno zmęczeni zawodnicy jeszcze próbują uderzać. GONG
WERDYKT
MARCIN WRZOSEK WYGRAŁ

TRZECIA WALKA GALI KSW 35

Przed nami 4 starcie dzisiejszej gali KSW
W kategorii do 80 kg walczą: Robert Radomski (76,9) vs Rafał Moks (77,4). Ruszyli... Walczą na stojąco. Nie schodzą do parteru, ale też nie bardzo atakują... W końcu zaczęli działać. Zarówno Moks i Radomski próbują uderzać...nieskutecznie. Są tez kopnięcia.
RUNDA II
Zaczęli w stójce. Szybka wymiana ciosów, a walka przeszła do parteru. Moks próbuje gilotyny i niewiele brakowało. Radomski jednak czujny, Radomski wyrwał się i znów walka w parterze.
RUNDA III
Ostro wyszli. Walka w parterze. Jeden z zawodników atakuje, drugi broni się. Tkwią w klinczu. Walka staje się bardziej zacięta.Koniec.
Zwyciężył Rafał Moks.

Przed trzecią walką na gali KSW we Wrocławiu zaśpiewała piosenkarka na żywo. Artystka wystąpiła w czerwonych skrzydłach i wówczas nastąpiła prezentacja zawodników... po kolei przedstawiano pięściarzy, których jeszcze czekały pojedynki na tej gali KSW.
W trzeciej walce wystąpią: Łukasz Chlewicki (70) vs Azi Thomas (69,8)
Runda pierwsza KSW 35 ONLINE NA ŻYWO
Azi Thomas wszedł do klatki przy piosence Snoop Doga"Still". Zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Zaczęli pojedynek. Po kilku sekundach walka zakończyła się w parterze. Tkwią w klinczu. Chlewicki góruje nad przeciwnikiem. Gong sędziego kończy walkę.
Runda Druga: KSW 35 ONLINE NA ŻYWO
Ruszyli...Azi unika walki w parterze. Niestety dla niego nie udało mu się zostać w stójce. Zawodnicy tkwią w klinczu. Chlewicki dominuje. nagle Azi zaczął sie bronić. Chlewicki musiał wstać, żeby okiełznać przeciwnika.

WALKĘ WYGRAŁ ŁUKASZ CHLEWICKI

***

Za moment rozpoczyna się Gala KSW 35 - transmisja ONLINE STREAM na naszej stronie, zapraszamy
Godzina 20. KSW 35 czas zacząć!

KSW 35 na żywo ONLINE
Walka numer jeden
Mindaugas Verzbickas vs Kamil Szymuszowski
Kamil, zgierzanin wychodzi przy Life is life grupy OPUS.
Runda pierwsza
Wymiana na środku ringu i walka w stójce. Kamil aktywny, na twarzy Mindaugasa pierwsze rozcięcie. Próba obalenia. Udana.
Pierwsza runda dla zgierzanina.
Runda druga
Mindaugas od razu zaatakował ostro w stójce. Mocne ciosy, ale Kamil wyszedł z opresji bez większych strat. Atak Kamila, obalenie i teraz nasz zawodnik jest na górze i próbuje ciosami atakować głowę rywala.
Połowa drugiej rundy. Obaj zawodnicy już zmęczeni. Koniec drugiej rundy.
Runda trzecia
Obaj mocno już zmęczeni. Klincz. Obaj próbują się przewrócić, ale sił już brakuje. Teraz udane obalenie i Kamil leży na plecach. Mindaugas na górze. Brawo Kamil, wyrwał się i wstał.
Duszenie Mindaugas mocno chwycił Kamila i niewiele brakowało, by walka zakończyła się przed czasem. Kamil wrócił z dalekiej podróży.
WALKĘ WYGRAŁ ZGIERZANIN KAMIL SZYMUSZOWSKI!

KSW 35 ONLINE NA żywo

CZY PUDZIAN WYGRAŁ WALKĘ Z RÓŻALSKIM

KSW 35 ONLINE STREAM

Wielkie emocje przed nami. Dziś GALA KSW 35, której bohaterami są świetni zawodnicy MMA. W walce wieczoru zobaczymy nietuzinkowego Mameda Khalidova, który stanie do pojedynku z bardzo groźnym Azizem Karaoglu. To będfzie właśnie tzw. wisienka na torcie - walka Khalidov vs Karaoglu. Obaj zawodnicy są w świetnej formie, obaj zapowiadają prawdziwy spektakl MMA. Tę walkę, ten pojedynek na KSW 35 można oglądać na żywo w telewizji, można również oglądać KSW 35 ONLINE. W internecie dostępne są oficjalne STREAMY. Oczywiście KSW 35 jest również w STREAMaCH darmowych, ale wiadomo, że rozpowszechnianie takiego sygnału nie jest zgodne z przepisami.
KSW 35 GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO NA ŻYWO

KSW 35 PUDZIANOWSKI VS RÓŻALSKI STREAM ONLINE

Nie da się ukryć, że mnóstwo kibiców MMA i federacji KSW czeka też na walkę pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Marcinem Różalskim. Pudzianowski vs Różalski to pojedynek, który nie potrzebuje specjalnej rekomendacji. To walkach dwóch gladiatorów. Kto okaże się lepszy, kto wykaże się mocniejszy w bezpośredniej konfrontacji? Obaj zawodnicy mają spore doświadczenie na matach. Kto jest faworytem? W stójce na pewno lepszy jest Marcin Różalski, dlatego Pudzianowski prawdopodobnie będzie chciał sprowadzić pojedynek do parteru. Czy walka Pudzianowski Różalski zakończy się przed czasem? Może jakaś spektakularna akcja? Zobaczymy. WALKA PUDZIANOWSKI VS ROŻALSKI NA ŻYWO ONLINE STREAM.

KSW 35 MICHAŁ MATERLA VS ANTONI CHMIELEWSKI ONLINE STREAM

Michał Materla i Antek Chmielewski to też zawodnicy MMA, których fanom federacji KSW i mieszanych sztuk walki nie trzeba specjalnie przedstawiać. Obaj to fighterzy, obaj na pewno dadzą z siebie wszystko, by pokazać kibicom dobrą walkę. A kto zwycięży? Przekonamy się dziś. Gala KSW 35 na żywo w systemie PPV. KSW 35 ONLINE STREAM.

- Nie miałem żadnej infekcji, tym razem udało się przejść bez infekcji, więc się cieszę - mówi Pudzianowski. - Ważę teraz 112 kilogramów, robię teraz świeżość. 18 lat temu tyle ostatnio ważyłem - śmieje się. - Wagę muszę mieć zbitą, bo trzeba mieć czym oddychać, by nie złapać wody, by nie napuchnąć. Nieodpowiednie jedzenie mogłoby być fatalne w skutkach.
Pudzianowski vs Różalski
- Mam swoje asy w rękawie i mam nadzieję, że moje będą silniejsze od asów Marcina Różalskiego - mówi Pudzian.

CZY PUDZIAN WYGRAŁ WALKĘ

Karta walk na KSW 35
KSW 35 ONLINE STREAM 84 kg: Mamed Khalidov (84,3) vs Aziz Karaoglu (84,2)
KSW 35 ONLINE STREAM84 kg: Michał Materla (84) vs Antoni Chmielewski (84,1)
KSW 35 ONLINE STREAM120 kg: Mariusz Pudzianowski (112,5) vs Marcin Różalski (114,8)

Pojedynek o pas wagi lekkiej
KSW 35 ONLINE STREAM70 kg: Mateusz Gamrot (69,4) vs Mansour Baranoui (69,9)

Karta główna
KSW 35 ONLINE STREAM70 kg: Łukasz Chlewicki (70) vs Azi Thomas (69,8)
KSW 35 ONLINE STREAM77 kg: Robert Radomski (76,9) vs Rafał Moks (77,4)
KSW 35 ONLINE STREAM66 kg: Marcin Wrzosek (65,9) vs Filip Wolański (65,9)
KSW 35 ONLINE STREAM93 kg: Michał Fijałka (92,9) vs Marcin Wójcik (92,9)
KSW 35 ONLINE STREAM77 kg: Kamil Szymuszowski (77) vs Mindaugas Verzbickas (76,8)

Dziś wielkie święto kibiców mieszanych sztuk walki. Dziś Federacja KSW organizuje swoją 35 galę. KSW 35 w Gdańsku w tamtejszej Ergo Arenie. TRANSMISJĘ KSW 35 zaczynamy relację od godz. 20. Bądźcie z nami KSW 35 na żywo


To będzie wieczór fanów KSW35
A pamiętacie walkę Tomka i Przemka?

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Pudzianowski przed walką KSW (autorx.news/Press Focus)