Koszykówka. Wiktoria Danych wyróżniona. Brązowy medal mistrzostw Polski dla Basket 4ever Ksawerów

Brązowe medalistki z Ksawerowa.
Olbrzymi sukces odniosły młode koszykarki Basket 4Ever Ksawerów.

Podopieczne trenerów Patryka Dembowskiego i Michała Chudzickiego wywalczyły trzecie miejsce w mistrzostwach Polski w kategorii U-13!

W pierwszej piątce turnieju finałowego U-13 znalazła się Wiktoria Danych z Basket 4Ever Ksawerów.
W finałowym turnieju ksawerowianki trafiły do grupy B, gdzie pokonały Olimpię Wodzisław 57:43, uległy Liderowi Swarzędz 52:60, a w decydującym o awansie do półfinału meczu odprawiły z kwitkiem Basket Fred Kielno 98:29.

W półfinale zawodniczki Basket nie dały rady późniejszym mistrzyniom kraju, Ślęzie Wrocław, przegrywając 56:74.
W meczu o brązowy medal mistrzostw Polski ksawerowianki zdecydowanie pokonały gospodynie turnieju, KSKK Koszalin, 70:35.

W mistrzowskim turnieju grały: Wiktoria Danych 117 punktów, Klara Rakowska 59, Nadia Tłuściak 28, Karina Gacka 26, Natasza Tomaszewska 25, Alicja Podawczyk 17, Julia Błaszczyk 13, Maja Kudra 13, Kinga Sarnowiak 11, Sandra Siwaszczyk 11, Lena Wesołowska 9, Nina Chwiećko 1 i Alicja Firaś.