Koszykówka. Tak musiało się skończyć. Porażka z liderem

Koszykarki Widzewa starały się, ale niewiel mogły zrobić w meczu z liderem tabeli.

Zapart zdobyła punkty i łodzianki przegrywały 2:8 po 3 minutach meczu. Potem trzy punkty Drop pozwoliły zmniejszyć przewagę rywalek. Łodzianki walczyły, jak umiały. Nie pozwalały liderkom zyskać przygniatającej przewagi. W drugiej kwarcie więcej było błędów niż punktów. Wrocławianki uśpione przewagą grały na alibi, żeby zwyciężyć jak najmniejszym nakładem sił. Łodzianki dzielnie walczyły, ale traciły siły i czwartą kwartę przestały.
Cosinus Widzew - Ślęza Wrocław 50:84
(14:23, 15:19, 9:21, 12:21)
Cosinus Widzew: Drop 12, Zapart 11, Pisera 9, Rogers 6, Gretchen 5, Gzinka 5, Ratajczak 2