Korona - Polonia 3:0. Paweł Golański w roli głównej

hof
Paweł Golański
Paweł Golański polskapresse
W ostatnim meczu 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Korona Kielce pokonała Polonię Warszawa 3:0 (0:0).

Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył w 48 minucie spotkania Paweł Golański. Bez wątpienia wychowanek ŁKS był bohaterem kieleckiej drużyny, bowiem przed przerwą uratował swój zespół przed utratą gola, wybijając piłkę z linii bramkowej.
Golański miał także olbrzymi wkład przy drugiej bramce kielczan, zdobytej przez Macieja Korzyma.
Stołeczny zespół dobił w 59 minucie Artur Lenartowski.
Pojedynek w Kielcach mógł się podobać. Obydwie drużyny prowadziły otwartą walkę, dzięki czemu mieliśmy spore emocje. Korona zdobyła gola już w pierwszej części gry, lecz sędzia go nie uznał.