Koniec sezonu łódzkich siatkarek

Siatkarki Beef Master Budowlani przegrały drugi mecz z Muszynianką i zakończyły sezon na siódmym miejacu

Pierwsze dwa sety łatwo wygrały gospodynie. W trzecim niespodziewanie losy się odwróciły. Łodzianki zerwały się do walki i zwyciężyły. W czwartym secie trwała zacięta wyrównana walka. Ostatecznie Muszynianka była górą i wygrała cały mecz.

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - Beef Master Budowlani Łódź 3:1 (25:14, 25:20, 20:25, 27:25)

Muszynianka: Mazurek 3, Jagiełło 14, Wojcieska 8, Cvetanović 14, Różycka 11, Plchotova 11, Maj (libero) oraz Jasińska, Sosnowska, Kurnikowska 6, Mucha

Budowlani: Śliwa 4, Nuszel 12, Pycia 15, Cabrera 11, Ściurka 2, Tracz 1, Durajczyk (libero) oraz Kwiatkowska 12, Love 1, Cabajewska, Sikorska 8