Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Kolejny Dzień Bez Stanika

Jan Zielarz
Przyznaję bez bicia: przespałem tegoroczny Dzień bez Stanika. Może dlatego, że przypadł w miniony poniedziałek, zaraz po długim weekendzie, a jak wiadomo w dni wolne od pracy człowiek czasami wyłącza się z życia społecznego.

Było święto, minęło, nie ma co do niego wracać. Kwestia samego biustonosza jest jednak aktualna zawsze, przez 24 godziny na dobę. Bo - jak powiedziała kiedyś moja bliska znajoma - biustonosz jest, jak dobry przyjaciel, gdyż: a) trudno go zdobyć b) jest podporą w wielu sytuacjach c) kobieta zawsze czuje się z nim (w nim) swobodnie i d) jest zawsze blisko twojego serca.

Rodzajów staników zaś jest cała masa. Oto niektóre z nich: half-cup, czyli biustonosz niezabudowany, full-cup, czyli taki o kroju pełnym, stanik do dekoltów w szpic, stanik z bocznym panelem zbierającym, z odpinanymi ramiączkami, o kroju balkonetki, nie wspominjąc już o stanikach sportowych i tych dla matek karmiących. Najbardziej rozczarowujący jest jednak ten najefektowniejszy, czyli biustonosz typu push-up. Gdy bowiem wreszcie się do niego dobierzemy, to okaże się, że jest w połowie pusty.

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dno, dno, dno.....

Co za dureń go popełnił? Nie macie w tej waszej redakcji mądrych, zdolnych ludzi? Kogo zatrudniacie???? Czy ktoś to nadzoruje? Chyba tylko czytelnicy......

r
rooney

Cóż za głębokie przemyślenia, brawa dla autora artykułu ... jestem pod wrażeniem. Autor śmiało może pretendować do nagrody "dziennikarz roku na planecie Melmak"

Dodaj ogłoszenie