Jedenaście goli w Łodzi

hof
Doskonale w rozgrywkach drugiej ligi spisuje się drużyna Łódzkiego Klubu Hokejowego.

ŁKH w czwartym meczu sezonu odniósł czwarte zwycięstwo. Mimo wygranej 10:0 w wyjazdowym meczu z BKS Bydgoszcz rewanż z tym zespołem na własnym lodzie był trudniejszy. Łodzianie zwyciężyli 7:4 (2:1, 4:1, 1:2). Dwa gole strzelił Mateusz Kubiak, po jednym Radosław Kusideł, Marek Iwański, Vaclav Riha, Arkadiusz Witczak i Artur Niedzielski.

Goście objęli w 6 minucie prowadzenie po samobójczym golu. Po strzale Grzegorza Gawora krążek uderzył w poprzeczkę, a następnie odbił się od nadjeżdżającego zawodnika ŁKH Artura Niedzielskiego i wpadł do bramki. Warto dodać, że gospodarze stracili bramkę w okresie, gdy grali w przewadze! Nie na wiele to się bydgoszczanom zdało. Na początku trzeciej tercji było już 7:2 gospodarzy. Następnym rywalem łodzian będzie drużyna Mad Dogs Sopot - 8 stycznia w Gdańsku i 15 stycznia w Łodzi.

ŁKH: Bartosz Grabara, Jarosław Cylke - Tomasz Kurowski, Radosław Kusideł, Paweł Pełzowski, Tadeusz Raczyński, Tymoteusz Lewy, Artur Niedzielski, Mateusz Kamiński, Marek Iwański, Mateusz Kubiak, Vaclav Riha, Marcin Gawin, Kamil Świerczewski, Jakub Śmiechowicz, Arkadiusz Witczak, Jan Wachowiak, Jan Kowalski, Mateusz Walczak, Jakub Łuczywek, Mateusz Zając.