Internetowa księgarnia „Expressu Ilustrowanego”. KUP PODRĘCZNIKI I KSIĄŻKI NIE WYCHODZĄC Z DOMU

(JED)
Połowa wakacji za nami i szkoła wraz z perspektywą kupowania szkolnej wyprawki zaczyna niektórym rodzicom spędzać sen z powiek.

* Internetowa księgarnia „Expressu Ilustrowanego” to idealne rozwiązanie dla rodziców szykujących szkolną wyprawkę
* Żeby uniknąć kolejek, dźwigania i pogoni za niezbędnymi tytułami podręczników

Głównie dlatego, że wraz z ofertą jaka pojawia się w hipermarketach i księgarniach, wiąże się z tłumem kłębiących się przy stoisku, a potem przy kasie ludzi. Kto tego nie lubi i woli swój wolny czas spędzić przyjemniej np. na basenie, rowerowej wycieczce lub przymierzaniu butów, może skorzystać z niezwykłej oferty internetowej księgarni „Expressu Ilustrowanego”. Wystarczy komputer z dostępem do internetu. Nie trzeba też przerywać urlopu.

Wpisujemy w przeglądarce internetowej: www.ksiegarnia.expressilustrowany.pl, wybrać odpowiednie tytuły i autorów potrzebnych do szkoły podręczników, zatwierdzić wybór, zapłacić i czekać na przesyłkę w dowolnej dla siebie formie: do domu, najbliższego kiosku, do punktu Poczty Polskiej czy paczkomatu. To nie tylko proste, ale i przyjemne, bo wiele pozycji ma niższe niż gdzie indziej ceny. Oszczędzamy więc pieniądze i czas.

Do tego internetowa księgarnia „Expressu Ilustrowanego” jest bogato zaopatrzona w inne niezbędne do szkoły akcesoria, czyli artykuły biurowe takie jak zeszyty o różnych grubościach i formacie, bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe, kredki, pisaki, długopisy, ołówki, przybory geometryczne, gumki, kleje, farby i plastelinę. Są także okładki na zeszyty i książki, które pozwolą uczniowi uporządkować swoje rzeczy.

Jeśli ktoś będzie robił zakupy w internecie pierwszy raz lub chciałby o coś zapytać, można zadzwonić do działu marketingu „Expressu Ilustrowanego” by uzyskać pomoc: tel. 42 665 93 56 (pn. - pt. godz. 10 - 16)

STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
O której godzinie CEREMONIA OTWARCIA Igrzysk w Rio 2016
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram
RIO 2016 SIATKÓWKA: POLSKA EGIPT GODZINA O KTÓREJ POLSCY SIATKARZE GRAJĄ Z EGIPTEM

[ZOBACZ TEŻ FILM Rewolucja w dziedzinie automatów z przekąskami. Na uczelni w Cincinnati stanie PIZZOMAT! [x.news/US CBS]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Rewolucja w dziedzinie automatów z przekąskami. Na uczelni w Cincinnati stanie PIZZOMAT! [x.news/US CBS]