Grot Budowlani-Galatasaray Stambuł. Pucharowa klęska łodzianek

-
Atakuje niemiecka przyjmująca Heike Beier
Atakuje niemiecka przyjmująca Heike Beier łukasz kasprzak
Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały w Atlas Arenie z Galatasaray Stambuł 0:3 i nie awansowały do półfinału Pucharu CEV.

Po porażce Grot Budowlanych w Stambule 1:3, sytuacja zespołu w rewanżu była trudna. Łodzianki mogły jeszcze awansować do półfinału, ale warunkiem było zwycięstwo w meczu za trzy punkty, a tym samym doprowadzenie do złotego seta oraz wygrana w nim.
Niestety łodzianki walczyły tylko w pierwszym secie. Później dominacja rywalek nie podlegała dyskusji. Za wysokie pucharowe progi na łódzkie nogi.

Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)

Grot Budowlani: Vincourova, Grobelna, Pelc, Pycia, Beier, Twardowska, Maj-Erwardt (libero) oraz Strózik, Tobiasz

Galatasaray: Jack, Leys, Aslanyurek, Alikaya, Centoni, Rusewa, Guneyligil (libero) oraz Kalac, Germen, Aydinlar, Oz