Po bardzo dobrym i emocjonującym meczu GKS zremisował z ŁKS-em 1:1

1

ŁKS ŁÓDŹ

1

KONIEC MECZU!!!!

To chyba jest wynik sprawiedliwy, GKS pokazał się z dobrej strony szczególnie do momentu czerwonej kartki. ŁKS miał dobrą drugą połowę.

95' Nie jednak spalony!!!
    GOOOL RADIONOW!!!
    95' KUJAWA nie strzela z bliska! Następnie w zamieszaniu Radionow nie zdążył do piłki! Co tu się dzieje!
    94' Rzut wolny dla ŁKS.
    5 minut doliczone!

92' ⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOL RADIONOW!!!!!

KARNY DLA ŁKS!!!!! Wawrzyniak Jakub chyba zagrał ręką.
    90' Rzut rożny dla ŁKS.
    88' ⚽ Radionow w stuprocentowej sytuacji uderza wprost w bramkarza! Co on zrobił, zmarnował taką akcję!
    87' Kujawa uderza głową ale niecelnie. Wciąż GKS prowadzi z ŁKS 1:0.
    86' W przypadku przegranej ŁKS spadnie z drugiego miejsca.
    85' GKS teraz gra bardzo mądrze, Puchacz raz po raz drybluje i ośmiesza piłkarzy ŁKS.
    84' Długa przerwa spowodowana kontuzją zawodnika GKS.
    81' Rzut wolny dla ŁKS. Zmiana w GKS - Woźniak za kontuzjowanego Błąda.
    80' Znakomita kontra GKS i piłka po strzale uderza w słupek, ŁKS teraz miał dużo szczęścia.
    78' Wolski ręką w polu karnym gospodarzy.
    77' Rykoszet i rzut rożny. Radionow wchodzi za Bielaka. ŁKS ofensywnie.
    76' Kolejny rzut wolny dla ŁKS w dobrej odległości. Znów groźnie pod bramką katowiczan.
    74' Zmiana w GKS. Piesio schodzi, na boisku Kurowski.
    73' Ramirez strzela ale ładnie bramkarz GKS wybija!
    72' ŁKS gra w przewadze, za wcześniejszy faul wyrzucony z boiska Frańczak!
    71' Rzut wolny dla ŁKS! Tuż przed linią pola karnego. Będzie szansa na bramkę dla łódzkiej drużyny.
    69' Strzał Kujawy ale obok słupka.

66' ⚽⚽⚽ GOOOL dla GKS!!!! Rozmus uderza samobója!

64' Rzut rożny dla ŁKS. GKS wybija piłkę.
    57' Lekka przewaga ŁKS teraz. Ale brakuje strzałów.
    52' Piłka wybita trafiła do Mączyńskiego, ten uderza ale wysoko i niecelnie.
    51' Rzut wolny dla GKS z lewej strony pola karnego łódzkiej drużyny.
    49' ⚽ Ramirez uderza zza pola karnego ale nad bramką.
    46' Gramy, ŁKS dokonał zmiany, Ramirez za Bryłę. GKS - ŁKS 0:0. Trwa druga połowa.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.

44' Piłkarz ŁKS Kalinkowski otrzymuje żółtą kartkę za faul.
    43' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Dobry wariant rozegrał GKS ale Kołba przeciął podanie i złapał piłkę.
    39' GKS gra teraz lepiej, wysokim pressingiem sprawiają dużo kłopotów drużynie ŁKS.
    37' ⚽ Dośrodkowanie z rzutu rożnego i GKS był bardzo blisko zdobycia gola. Śpiączka głową z 5 metra nie trafia w bramkę.
    35' ⚽ Teraz Kujawa uderza ale bardzo niecelnie.
    33' Piesio fauluje i otrzymuje żółty kartonik.
    31' ŁKS ma rzut rożny. Akcja łodzianom zupełnie nie wyszła, piłka wychodzi i od bramki Baran.
    30' Kolejna dobra akcja GKS ale strzał znów niecelny.
    29' ⚽ Strzał ale metr na okienkiem bramki.
    28' Teraz rzut wolny dla gospodarzy. Bardzo blisko pola karnego.
    27' Kapitalne wejście na skrzydle Puchacza, zagrał na głowę do napastnika GKS ale ten nie zorientował się. Było bardzo groźnie pod bramką ŁKS.
    26' Strzał bezpośredni, ale bardzo niecelny.
    25' Rzut wolny dla ŁKS i będzie szansa.
    24' Dośrodkowanie ale Kuba Wawrzyniak fauluje i zacznie ŁKS.
    23' Rzut rożny dla GKS.
    20' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale znów obrona gości wybija.
    15' Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie ale gospodarze umiejętnie wybijają.
    14' Dużo niedokładności z obu stron. Brakuje akcji podbramkowych, dużo niecelnych podań.
    10' Śpiączka wbiegł z lewej strony pola karnego ale czujni obrońcy ŁKS wybijają piłkę.
    7' Kalinkowski teraz faulowany ale mało brakowało a straciłby piłkę będąc ostatnim. Faulował Puchacz.
    5' ⚽ Ładny strzał z dystansu Kalinkowskiego minimalnie nad poprzeczką.
    2' Ładna akcja GKS, podanie w polu karnym ale nikt nie zamknął akcji.
    1' Mecz GKS Katowice - ŁKS rozpoczęty! Zaczynamy.

17:57 - ŁKS dzisiaj w swoich biało-czerwonych strojach. Gospodarze na żółto-czarno.

17:55 Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie. Wciąż trybuny w Katowicach świecą pustkami. My się tym nie przejmujemy, liczymy tylko na trzy punkty Łódzkiego Klubu Sportowego. Za chwilę mecz.

17:45 - Za chwilę zaczynamy. Obie drużyny znajdują się zupełnie w innych miejscach w tabeli I ligi. Za chwilę mecz GKS Katowice - ŁKS Łódź. Póki co stadion miejski w Katowicach świeci pustkami.

17:30- Skład ŁKS: Kołba - Rozmus, Sobociński, Juraszek, Bogusz - Kalinkowski, Piatek, Bielak - Kujawa, Bryła, Wolski

Skład GKS KATOWICE: Baran - Frańczak, Remisz, Wawrzyniak, Mączyński - Puchacz, Piesio, Łyszczarz, Tabiś, Błąd, Śpiączka

17 - Sędzią meczu będzie Wojciech Myć z Lublina. Za chwilę podamy składy obu drużyn. Mecz rozpocznie się o godzinie 18. Zapraszamy na relację minuta po minucie.

16:50 Mecz GKS Katowice vs ŁKS Łódź rozpocznie się o godzinie 18.

Godz. 16:30 Już niedługo podamy składy obu drużyn.

Czy będzie transmisja w TV z meczu GKS - ŁKS?
    Dzisiejszy mecz będzie transmitowany w programie Polsat Sport News.

Dzisiaj odbędą się cztery zaległe spotkania dziewiętnastej kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.
    • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (godz. 18)
    • Stal Mielec - Puszcza Niepołomice (19)
    • GKS Katowice - ŁKS Łódź (18)
    • Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki (19).
    • Termalica - Podbeskidzie (18)

Pierwotnie mecze miały zostać rozegrane 17 i 18 listopada, ale zostały przełożne z powodu powołania zawodników drużyn do młodzieżowych reprezentacji Polski.