GKS Bełchatów - ŁKS 0:1. Łodzianie znów bez porażki

(pas)
Olaf Okoński znów pokazał się z dobrej strony
Olaf Okoński znów pokazał się z dobrej strony krzysztof szymczak
Przygotowujący się do rundy jesiennej czwartej ligi piłkarze ŁKS pokonalii w Bełchatowie drugi zespół GKS 1:0. Warto podkreślić, że łodzianie jeszcze nie doznali porażki w sparingu, ponownie zagrali również ,,na zero'' z tyłu.

Gola dla podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka zdobył w 50 min Olaf Okoński. Napastnik ełkaesiaków został sfaulowany przez golkipera w polu karnym, po czym sam pewnie egzekwował ,,jedenastkę''. Goście mieli jeszcze kilka klarownych okazji do strzelenia kolejnych bramek, jednak ich nie wykorzystali. Nie zmienia to faktu, że trzecie zwycięstwo w szóstym spotkaniu kontrolnym zawsze powinno cieszyć.
Wbrew zapowiedziom, w ŁKS nie zagrał nowy napastnik. Ponoć chciał on najpierw podpisać kontrakt, a dopiero później pokazać na murawie swoje umiejętności, na co w klubie z al. Unii nie mogli się zgodzić.
W sobotę ŁKS zmierzy się w Łodzi z Mechanikiem Radomsko.

ŁKS: I połowa: Sekuterski - Filipiak, Zimoń, Zaleśny, Białek - Surowie, Kasztelan, Ryplewicz, Adamski, Bielicki - Jankiewicz. II połowa: Woźniak - Słyścio, Salski, Zimoń, Białek - Jurkowski, Kasztelan, Żytek, Sarafiński, Bielicki (70, Mordon) - Okoński.