reklama

Egzamin ósmoklasisty 2019 polski arkusze, odpowiedzi, rozprawka. Próbny egzamin ósmoklasisty j.polski, matematyka - co było? Operon 2019

SRZaktualizowano 
Próbny egzamin ósmoklasisty 2019 to świetna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę, a także podjąć próbę opanowania stresu przed właściwym egzaminem ósmoklasisty. Przed uczniami trzy egzaminy - próbny egzamin z języka polskiego, z matematyki, a także z języka angielskiego lub niemieckiego. Z pierwszym próbnym testem ósmoklasiści zmierzą się już we wtorek, 3 grudnia. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie niezbędne informacje - harmonogram próbnego egzaminu ósmoklasisty, a także informacje o arkuszach i odpowiedziach z matematyki, j.polskiego i j. obcego.

Próbny egzamin ósmoklasisty: j.polski, matematyka. Sprawdź odpowiedzi, pytania, arkusze!

Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem rozpocznie się 3 grudnia, a zakończy 5 grudnia 2019 roku (wtorek-czwartek). Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram:

  • 3 grudnia 2019 (wtorek): Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem - JĘZYK POLSKI
  • 4 grudnia 2019 (środa): Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem - MATEMATYKA
  • 5 grudnia 2019 (czwartek): Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem - JĘZYK OBCY

Próbny egzamin ósmoklasisty 2019 - co będzie na egzaminie z j.polskiego?

Podczas egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego uczniowie muszą zazwyczaj wykazać się czytaniem ze zrozumieniem. Po przeczytaniu tekstu, muszą odpowiedzieć na kilka pytań, które odwołują się do jego treści. Wśród zadań pojawia się też np. zredagowanie zaproszenia na wskazane wydarzenie. Ostatnie, najwyżej punktowane zadanie to napisanie wypracowania - rozprawki, opowiadania itp.

Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyraz - z takim tematem zmierzyli się ósmoklasiści podczas kwietniowego egzaminu.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2019 j. polski - odpowiedzi, pytania, arkusz. Jak ósmoklasiści oceniają próbny egzamin?

Próbny Egzamin Ósmoklasisty z języka polskiego rozpocznie się o godzinie 9, a zakończy o 11. Czas trwania próbnego egzaminu ósmoklasisty to 120 minut.

Odpowiedzi z próbnego egzaminu ósmoklasisty zostaną opublikowane w dniu egzaminu, o godzinie 12.

Próbny egzamin ósmoklasisty matematyka Operon 2019: Odpowiedzi, pytania, arkusze, rozwiązania

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2019 z matematyki rozpocznie się o godzinie 9, a zakończy o 10.40. Czas trwania próbnego egzaminu ósmoklasisty z matematyki do 100 minut.

Odpowiedzi z próbnego egzaminu ósmoklasisty z matematyki zostaną opublikowane w dniu egzaminu, o godzinie 12.

Próbny egzamin ósmoklasisty j.angielski, j.niemiecki. Pytania, odpowiedzi, arkusze

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2019 z języka obcego rozpocznie się o godzinie 9 i potrwa do 10.30 . Czas trwania próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka obcego to 90 minut.
Odpowiedzi z próbnego egzaminu ósmoklasisty z j. obcego zostaną opublikowane w dniu egzaminu, o godzinie 12.

Egzamin ósmoklasisty 2020: Harmonogram

Próbny egzamin ósmoklasisty to świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy przed ostatecznym starciem. Egzaminy gimnazjalne 2020, w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym odbędą się w kwietniu. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę:

  • 21 kwietnia 2020: egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
  • 22 kwietnia 2020: egzamin ósmoklasisty z matematyki
  • 23 kwietnia: egzamin ósmoklasisty z języka obcego nowożytnego

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

A ostatnio mówili że nie będą mieć próbnych egzaminów bo ktoś z PiS stwierdził że mają uczyć się programu na bieżąco a nie marnować czas na próbne egzaminy.

Dodaj ogłoszenie