ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Edward Lutczyn bił się na... rysunki. Za tydzień w Łodzi...

(MAL)

2018-09-11 14:35

2018-09-11 14:35

Dodaj komentarz

Edward Lutczyn bił się na... rysunki. Za tydzień w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

(MAL)

2018-09-11 14:35

Edward Lutczyn, kultowy polski rysownik w sobotę 8 września wziął udział w Łodzi w Satyrycznym Pojedynku. Zapowiadał on Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, który odbędzie się w Łodzi za tydzień.
Pojedynek odbył się w rotundzie Manufaktury, a znakomici rysownicy i amatorzy zmierzyli się na rysunki i poczucie humoru. Do udziału w zabawie zaproszeni zostali znani rysownicy - Sławomir Łuczyński, Dariusz Pietrzak, Tomasz Niewiadomski, Jakub Wiejacki i Adam Radoń. Poza pojedynkami na rysunki, które oceniała publiczność oraz Edward Lutczyn, odbyło się wspólne rysowanie najdłuższego komiksu.

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier odbędzie się w Łodzi 14 – 16 września. To już 29. edycja imprezy. Trzydniowe wydarzenie ma niezwykle bogaty program. W strefie komiksu odbędą się spotkania z rysownikami, scenarzystami i wydawcami komiksów. W strefie gier będą się odbywać turnieje na grach „pecetowych” i konsolowych, a także nauka i rozgrywki w grach planszowych. W strefie targowej można będzie kupić zarówno najnowsze wydawnictwa, jak i stare i nowe komiksy, książki, gry i gadżety z całego świata. W ramach festiwalu odbędzie się też międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową. Nie zabraknie też wystaw i warsztaty.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się