MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dom Restauracja w miejscowości SZTUM po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler. Tak się zmieniła MENU, CENY, OPINIE

(ls)
[sc]SZTUM PRZEDZAMCZE PIERWSZA WIZYTA MAGDY GESSLER[/sc]Sztum to niewielkie miasto na północy Polski sąsiadujące z Malborkiem. Właśnie tam swoją restaurację, przy ul. Władysława Jagiełły 27 założył Zbyszek. "Przedzamcze", bo tak ochrzcił właściciel lokal, był sporą inwestycją. Zbyszek poświęcił wszystkie swoje oszczędności i cały zapał, mając nadzieję, że dzięki temu zapewni dochody swojej rodzinie. Niestety oczekiwania Zbyszka nie spełniły się. "Przedzamcze" od samego początku przynosiło tylko straty finansowe. Wraz z problemami finansowymi przyszły problemy rodzinne i małżeńskie. W końcu doszło do rozwodu. Konflikt z żoną w małym miasteczku wywołał lawinę plotek, insynuacji i podejrzeń. Zbyszek ma żal do mieszkańców za le pomówienia. Dodatkowo okazało się, że pracownicy okradali Zbyszka. [sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PRZED KUCHENNA REWOLUCJĄ[/sc]Obecnie w restauracji "Przedzamcze" w Sztumie pracuje zaufana ekipa, która wspiera właściciela. To jednak nie zmienia faktu, że w lokalu brakuje klientów, stoliki świecą pustkami, a pracownicy zwyczajnie się nudzą. Zbyszek czuje się bezsilny i bezbronny wobec tej sytuacji, dlatego postanawia wezwać na pomoc Magdę Gessler. Jak przebiegły Kuchenne Rewolucje w restauracji Dom w Sztumie? Co zmieniła Magda Gessler w lokalu? Czy Dom restauracja Sztum otrzymała rekomendację?Magda Gessler postanowiła sprawdzić, czy Zbyszek jest lubiany w mieście. Sprezentowała mi bukiet czerwonych róż i wysłała do centrum miasta. Okazało się, że nie wszyscy mają o nim złe zdanie....[sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [MENU][/sc]Ceny zestawów obiadowych zaczynają się od 23zł[lista][*]żeberka z ziemniakami i mixem sałat[*]pierogi[*] wątrobianka[*]zupa krem z białych warzyw[*]rosół[*]polędwica wołowa z sosem chrzanowym[/lista]EL TORO KUCHENNE REWOLUCJE W ŁODZI. Czy Magda Gessler rzucała talerzami? [FILM, zdjęcia][sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [OPINIE][/sc][cyt color=#000000]-Witam. W dniu dzisiejszym miałem przyjemność gościć w sztumskiej restauracji pod nazwą DOM. Wrażenia pozytywne natomiast nazwa nie do końca trafiona. Moim zdaniem idealna nazwa powinna brzmieć " U TULI MISIA " ponieważ właściciel lokalu namiętnie tuli wszystkich gości od samego progu - dzieli się swoją opinią jeden z internautów. [/cyt]- Generalnie "przyszliśmy prosto z ulicy" bez wcześniejszej rezerwacji ,no i miła niespodzianka. Przepyszne jedzenie ciekawy wystrój i bardzo sympatyczna obsługa. Zupa krem z białych warzyw - poezja. Polecam, naprawdę warto. Jedzonko wyśmienite - uważa pani Katarzyna.-Restauracja odmieniona ...piękny wystrój jasny pastelowy jak w domu faktycznie.Jedzonko pyszne ...zupa z białych warzyw pięknie podana i pyszna..Polędwica wołowa idealna i sos chrzanowy mmm Ceny przystępne .Naprawdę polecam mam nadzieje ze poziom będzie zachowany- to kolejna opinia internauty, który odwiedził Dom restaurację Sztum.
[sc]SZTUM PRZEDZAMCZE PIERWSZA WIZYTA MAGDY GESSLER[/sc]Sztum to niewielkie miasto na północy Polski sąsiadujące z Malborkiem. Właśnie tam swoją restaurację, przy ul. Władysława Jagiełły 27 założył Zbyszek. "Przedzamcze", bo tak ochrzcił właściciel lokal, był sporą inwestycją. Zbyszek poświęcił wszystkie swoje oszczędności i cały zapał, mając nadzieję, że dzięki temu zapewni dochody swojej rodzinie. Niestety oczekiwania Zbyszka nie spełniły się. "Przedzamcze" od samego początku przynosiło tylko straty finansowe. Wraz z problemami finansowymi przyszły problemy rodzinne i małżeńskie. W końcu doszło do rozwodu. Konflikt z żoną w małym miasteczku wywołał lawinę plotek, insynuacji i podejrzeń. Zbyszek ma żal do mieszkańców za le pomówienia. Dodatkowo okazało się, że pracownicy okradali Zbyszka. [sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PRZED KUCHENNA REWOLUCJĄ[/sc]Obecnie w restauracji "Przedzamcze" w Sztumie pracuje zaufana ekipa, która wspiera właściciela. To jednak nie zmienia faktu, że w lokalu brakuje klientów, stoliki świecą pustkami, a pracownicy zwyczajnie się nudzą. Zbyszek czuje się bezsilny i bezbronny wobec tej sytuacji, dlatego postanawia wezwać na pomoc Magdę Gessler. Jak przebiegły Kuchenne Rewolucje w restauracji Dom w Sztumie? Co zmieniła Magda Gessler w lokalu? Czy Dom restauracja Sztum otrzymała rekomendację?Magda Gessler postanowiła sprawdzić, czy Zbyszek jest lubiany w mieście. Sprezentowała mi bukiet czerwonych róż i wysłała do centrum miasta. Okazało się, że nie wszyscy mają o nim złe zdanie....[sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [MENU][/sc]Ceny zestawów obiadowych zaczynają się od 23zł[lista][*]żeberka z ziemniakami i mixem sałat[*]pierogi[*] wątrobianka[*]zupa krem z białych warzyw[*]rosół[*]polędwica wołowa z sosem chrzanowym[/lista]EL TORO KUCHENNE REWOLUCJE W ŁODZI. Czy Magda Gessler rzucała talerzami? [FILM, zdjęcia][sc]DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [OPINIE][/sc][cyt color=#000000]-Witam. W dniu dzisiejszym miałem przyjemność gościć w sztumskiej restauracji pod nazwą DOM. Wrażenia pozytywne natomiast nazwa nie do końca trafiona. Moim zdaniem idealna nazwa powinna brzmieć " U TULI MISIA " ponieważ właściciel lokalu namiętnie tuli wszystkich gości od samego progu - dzieli się swoją opinią jeden z internautów. [/cyt]- Generalnie "przyszliśmy prosto z ulicy" bez wcześniejszej rezerwacji ,no i miła niespodzianka. Przepyszne jedzenie ciekawy wystrój i bardzo sympatyczna obsługa. Zupa krem z białych warzyw - poezja. Polecam, naprawdę warto. Jedzonko wyśmienite - uważa pani Katarzyna.-Restauracja odmieniona ...piękny wystrój jasny pastelowy jak w domu faktycznie.Jedzonko pyszne ...zupa z białych warzyw pięknie podana i pyszna..Polędwica wołowa idealna i sos chrzanowy mmm Ceny przystępne .Naprawdę polecam mam nadzieje ze poziom będzie zachowany- to kolejna opinia internauty, który odwiedził Dom restaurację Sztum. Polska Press Grupa
Dom Restauracja SZTUM po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler Jak Magda Gessler odmieniła restaurację "Przedzamcze" w miejscowości Sztum? Jakie w nowym lokalu podawane jest menu? Co można z jeść w restauracji Domu Restauracji Sztum? - zastanawiają się internauci, którzy jeszcze nie odwiedzili zrewolucjonizowanego lokalu na Pomorzu. Właściciele restauracji Sztum nie zdradzają menu lokalu na swojej stronie na facebooku. Kto będzie chciał dowiedzieć się, jakie dania serwowane są w Domu Restauracji Sztum, będzie musiał wybrać się tam osobiście. Jak przebiegły Kuchenne Rewolucje w restauracji Sztum?

SZTUM PRZEDZAMCZE PIERWSZA WIZYTA MAGDY GESSLER

Sztum to niewielkie miasto na północy Polski sąsiadujące z Malborkiem. Właśnie tam swoją restaurację, przy ul. Władysława Jagiełły 27 założył Zbyszek. "Przedzamcze", bo tak ochrzcił właściciel lokal, był sporą inwestycją. Zbyszek poświęcił wszystkie swoje oszczędności i cały zapał, mając nadzieję, że dzięki temu zapewni dochody swojej rodzinie. Niestety oczekiwania Zbyszka nie spełniły się. "Przedzamcze" od samego początku przynosiło tylko straty finansowe. Wraz z problemami finansowymi przyszły problemy rodzinne i małżeńskie. W końcu doszło do rozwodu. Konflikt z żoną w małym miasteczku wywołał lawinę plotek, insynuacji i podejrzeń. Zbyszek ma żal do mieszkańców za le pomówienia. Dodatkowo okazało się, że pracownicy okradali Zbyszka.

DOM RESTAURACJA SZTUM PRZED KUCHENNA REWOLUCJĄ

Obecnie w restauracji "Przedzamcze" w Sztumie pracuje zaufana ekipa, która wspiera właściciela. To jednak nie zmienia faktu, że w lokalu brakuje klientów, stoliki świecą pustkami, a pracownicy zwyczajnie się nudzą. Zbyszek czuje się bezsilny i bezbronny wobec tej sytuacji, dlatego postanawia wezwać na pomoc Magdę Gessler. Jak przebiegły Kuchenne Rewolucje w restauracji Dom w Sztumie? Co zmieniła Magda Gessler w lokalu? Czy Dom restauracja Sztum otrzymała rekomendację?

Magda Gessler postanowiła sprawdzić, czy Zbyszek jest lubiany w mieście. Sprezentowała mi bukiet czerwonych róż i wysłała do centrum miasta. Okazało się, że nie wszyscy mają o nim złe zdanie....

DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [MENU]

Ceny zestawów obiadowych zaczynają się od 23zł

  • żeberka z ziemniakami i mixem sałat
  • pierogi
  • wątrobianka
  • zupa krem z białych warzyw
  • rosół
  • polędwica wołowa z sosem chrzanowym

DOM RESTAURACJA SZTUM PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH [OPINIE]

-Witam. W dniu dzisiejszym miałem przyjemność gościć w sztumskiej restauracji pod nazwą DOM. Wrażenia pozytywne natomiast nazwa nie do końca trafiona. Moim zdaniem idealna nazwa powinna brzmieć " U TULI MISIA " ponieważ właściciel lokalu namiętnie tuli wszystkich gości od samego progu - dzieli się swoją opinią jeden z internautów.

- Generalnie "przyszliśmy prosto z ulicy" bez wcześniejszej rezerwacji ,no i miła niespodzianka. Przepyszne jedzenie ciekawy wystrój i bardzo sympatyczna obsługa. Zupa krem z białych warzyw - poezja. Polecam, naprawdę warto. Jedzonko wyśmienite - uważa pani Katarzyna.

-Restauracja odmieniona ...piękny wystrój jasny pastelowy jak w domu faktycznie.Jedzonko pyszne ...zupa z białych warzyw pięknie podana i pyszna..Polędwica wołowa idealna i sos chrzanowy mmm Ceny przystępne .Naprawdę polecam mam nadzieje ze poziom będzie zachowany- to kolejna opinia internauty, który odwiedził Dom restaurację Sztum.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Placek z agrestem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany