Detektyw Krzysztof Rutkowski się żeni!

Jan Hofman
Krzysztof Rutkowski Fot. Andrzej Banas
Zapewne Krzysztof Rutkowski nie znosi sytuacji, kiedy przez jakiś czas, choćby nawet krótki, było cichutko o nim w mediach. Właściciel biura detektywistycznego przypomniał o sobie, informując prasę o dacie swojego kolejnego ślubu.

57-latek „Twojemu Imperium” powiedział, że uroczystość odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku. Oczywiście żoną zostanie Maja Plich, z którą związany jest od kilku lat. Para wychowuje razem syna - Krzysztofa Juniora - i widać postanowiła zalegalizować swój związek. Zaręczyny odbyły się w świetle kamer podczas programu na żywo.

Maja była gościem „Skandalistów” i opowiadała o swoim wyjeździe do Egiptu. Warto dodać, że jest ona nie tylko jego życiową partnerką, ale także współpracownicą. Razem świadczą usługi detektywistyczne.

Jak podkreśla pismo, Rutkowski sprytnie wykorzystał fakt, że jego ukochana została zaproszona do mediów, i wszedł do studia z pierścionkiem w ręku.

- Na razie mam w głowie dwie wersje ślubu - powiedział tygodnikowi. - Jedna egzotyczna, w ciepłym kraju. Druga z przytupem, w Polsce, ślub na 200-300 osób. Brałem pod uwagę wyprawienie wesela w moim pałacu w Szczepowie, ale chyba nie zdążę dokończyć tam remontu. Może zatem w pensjonacie w Lądku-Zdroju, który także kupiłem.

Rutkowski twierdzi, że to nie jest lans

- Nie da się ukryć, że lubię piękne kobiety i szybkie samochody. Ale czy to można podłączyć pod lans? Nie. Czy sprawianie sobie przyjemności, życie w fajnym domu, jeżdżenie szybkimi samochodami to forma lansu? Nie - powiedział w TVN.

UCHO PREZESA 19 ZA DARMO NA YOUTUBE UCHO PREZESA NOWY ODCINEK 2 SEZON
DZISIAJ KONIEC ŚWIATA. KONIEC ŚWIATA 2017 CZY TO PRAWDA. KONIEC ŚWIATA 2017 O KTÓREJ GODZINIE
UCHO PREZESA 18 ZA DARMO NA YOUTUBE 2 SEZON
EUROJACKPOT CENA. EUROJACKPOT WYNIKI LOSOWANIA, EUROJACKPOT ZASADY GRY
ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI?
TO MA BYĆ ZIMA STULECIA! ZIMA W TATRACH. Zima 2018 pogoda. JAKA BĘDZIE ZIMA W 2018?

[ZOBACZ INFO Z POLSKI [FILM}

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ INFO Z POLSKI [FILM}