Cracovia - ŁKS ONLINE. TRANSMISJA meczu, wynik ŁKS CRACOVIA NA ŻYWO. Zwycięstwo ŁKS 2:1

Paweł Strzelecki
CRACOVIA ŁKS ONLINE NA ŻYWO. Mecz Cracovia ŁKS wynik
Cracovia - ŁKS na żywo. Wynik meczu ŁKS Cracovia. Dziś o godzinie 17.30 Cracovia na własnym boisku podejmie ŁKS Łódź. Łodzianie bardzo dobrze zagrali w inaugurującym meczu na stadionie przy al. Unii. Teraz czas na pierwszy mecz wyjazdowy. CRACOVIA ŁKS na żywo online. Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy Cracovią Kraków i Łódzkim Klubem Sportowym. ŁKS Cracovia online.

CRACOVIA ŁKS ONLINE WYNIK NA ŻYWO 27.07.19

CRACOVIA - ŁKS 1:2

Po meczu - ŁKS był lepszym zespołem, szczególnie w drugiej połowie, więcej razy strzelał celnie (7 razy, przy 6 Cracovii)
94 min - koniec meczu. Zwycięstwo ŁKS. Brawo!
93 min - po indywidualnej akcji Pirulo i strzale z ostrego kąta piłkę nogami broni Pesković
91 min - ŁKS cofnął się za głęboko. Po podaniu Wdowiaka, Hanka strzałem zza pola karnego w długi róg strzela kontaktowego gola. 1:2
85 min - po dośrodkowaniu i strzale Lopesa, piłka odbiła się od wewnętrznego słupka, wprost w ręce Kołby, ale fart!
84 min - żółta kartka dla Sobocińskiego
82 min - słychać coraz głośniejszych kibiców ŁKS
81 min - Pesković broni chytry strzał Pirulo
81 min - po kapitalnej wymianie piłek między Kujawą i Ramirezem, Hiszpan posłał piłkę minimalnie nad poprzeczkę
79 min - po dynamicznym wejściu w pole karne, Klimczak strzela z ostrego kąta, broni Pesković
78 min - Bogusz zmienia Grzesika
77 min - żółta kartka dla Klimczaka
76 min - Pirulo za długo prowadził piłkę i za późno podał do Ramireza (byłaby sytuacja sam na sam), a tak był tylko strzał w boczną siatkę

70 min - po główce niepilnowanego van Amersfoorta pewną interwencją popisał się Kołba
68 min - Kujawa zmienia Sekulskiego
63 min - po brutalnym faulu na Sekulskim, Helik ujrzał żółtą kartkę
62 min- strzał Lopesa pewnie broni Kołba

56 min - Rozwandowicz myli bramkarza, posyła piłkę w przeciwległy róg. 0:2
54 min - po prostopadłym podaniu Rramireza, w polu karnym Wolski trafia w rękę Helika. Rzut karny
49 min - z dystansu strzelał Ramirez, piłkę przed siebie odbił Pesković, dobijając ją Sekulski trafił w bramkarza

46 min - zaczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w ŁKS: Pirulo za Bryłę
Koniec pierwszej połowy - ŁKS częściej był przy piłce, Cracovia miała więcej dogodnych sytuacji, ale prowadzą łodzianie po najładniejszej akcji pierwszej połowy
[b]44 min - po starciu z Helikiem, Kalinkowski padł na murawę z rozbitą głową, ale gra dalej
36 min[/b] - po błędzie Sobocińskiego przy wprowadzeniu piłki, Lopes w doskonałej sytuacji, ale nie potrafił oszukać Rozwandowicza
34 min - Kołba minął się z piłką, ale bez konsekwencji
32 min - dynamiczny Grzesik w polu karnym rywali centruje nie do Sekulskiego, tylko w ręce Peskovicia
30 min - zmiana w Cracovii. Pestkę zmienia Lusiusz. Młodzieżowiec za młodzieżowca
29 min - błyskotliwa akcja Ramireza. Szkoda, że piłka nie dotarła do Sekulskiego
22 min - po główce van Amersfoorta niezbyt fortunnie interweniował Kołba, zamieszanie w polu karnym, na szczęście bez konsekwencji
21 min - Cecarić uderzając odbitą piłkę zza pola karnego, posłał ją obok słupka
16 min - po kapitalnym prostopadłym podaniu Ramireza, Sekulski w sytuacji sam na sam posłał piłkę do bramki. 0:1!
15 min - po katastrofalnym błędzie defensywy łodzian, Lopes uderzając zza pola karnego, trafił w słupek
11 min - Grzesik uderzeniem z 50 metrów starał się przelobować Peskovicia, ale posłał piłkę nad poprzeczkę

7 min - po centrze na krótki słupek, sprytnie strzelał Lopes, ale Kołba nie dał się zaskoczyć. Mogła być bramka
5 min - na dwie minuty ŁKS zamknął gospodarzy na ich przedpolu
3 min - groźnie dośrodkowanie Piątka. Piąstkuje Pesković
1 min - Zaczynamy mecz. Łodzianie w nowych czarnych koszulkach i spodenkach

8 minut do meczu - dziesięciu Polaków w wyjściowym składzie ŁKS. Toż to ewenement w ekstraklasie!

10 minut do meczu - Ostatni pojedynek ŁKS z Cracovią w Ekstraklasie miał miejsce 9 marca 2012 roku na stadionie przy al. Unii Lubelskiej. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a gole dla łodzian strzelali Marek Saganowski i Artur Gieraga.

20 minut do meczu - Tym razem trener ŁKS - Kazimierz Moskal postawił na tych samych piłkarzy, jakim zaufał w spotkaniu z Lechią. Jedenastka ŁKS na mecz z Cracovią: Kołba – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak – Bryła, Ł. Piątek, Kalinkowski, Wolski, Ramirez - Sekulski
25 minut do meczu - W dotychczas rozegranych meczach drugiej kolejki ekstraklasy: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1:0, Lech Poznań - Wisła Płock 4:0. Patryk Kniat został tymczasowym trenerem Wisły Płock. Zastąpi na tym stanowisku Leszka Ojrzyńskiego, który zrezygnował z posady z powodu problemów osobistych.

Cracovia gra z łódzkim beniaminkiem dziś o godz. 17.30. Trener Cracovii Michał Probierz nie lekceważy rywala z Łodzi, z którym siedem lat temu przez pewien czas pracował (co ciekawe jako szkoleniowiec ŁKS zadebiutował w wygranym przez łodzian 1:0 meczu z Cracovią). Jak ocenia obecny zespół ŁKS?

- Kazimierz Moskal wprowadził w drużynie ŁKS swoją piłką i tak grają w lidze. W wielu spotkaniach łodzianie byli drużyną, która posiadała piłkę. Jest to zespół dobrze nabiegany, stabilny, do tego od dawna gra jednym składem. Szli krok po kroku w górę i awansowali do ekstraklasy. Mogą się podobać, my na przykład przyglądaliśmy się Janowi Sobocińskiemu, ale awans utrudnił pozyskanie zawodnika. Liga musi również poznać Daniego Ramireza, bo jest wyróżniającą się postacią, więc na pewno będziemy dobrze przygotowani do meczu - scharakteryzował drużynę ŁKS szkoleniowiec Cracovii.

ŁKS CRACOVIA na żywo. WYNIK meczu CRACOVIA ŁKS ONLINE

W swoim ligowym meczu Cracovia zagrała na wyjeździe z Zagłębiem. Wówczas udało się krakowianom wywieźć jeden punkt z Lubina po remisie z Zagłębiem 1:1. Jak będzie dziś w meczu z ŁKS? Zobaczymy!

Zapraszamy na transmisję meczu CRACOVIA ŁKS NA ŻYWO ONLINE od godziny 17.15. Początek meczu Cracovia ŁKS o godzinie 17.30!