Co się dzieje z mistrzyniami Polski?! Kompromitująca porażka ŁKS Commercecon

pasZaktualizowano
Kompromitująca wpadka mistrzyń Polski

W pierwszym secie łodzianki nie miały nic do powiedzenia. Przegrały go wstydliwie do 16. W drugim zapowiadało się na dramat. Legionovia prowadziła 5:0. Łodzianki próbowały opnaować sytuaję, ale im się nie udawało. Gospodynie prowadziły 12:4, 16:7, 21:9. Nic dziwnego, że w drugiej partii też nie miały nic do powiedzenia. No po prostu sportowy dramat.
W trzecim secie Legionovia prowadziła 3:0, ale wreszcie łodzianki przejęły inicjatywę. Wyszły na prowadzenie 8:7, 11:9. Potem trwała zażarta walka punkt za punkt. Do czasu niestety. Legionovia wyszła na prowadzenie 19:16, 28:18, 23:19 i wygrała seta i sensacyjnie mecz 3:0. Łodzianki w sportowym odwrocie. Co się dzieje z zespołem mistrzyń Polski i dlaczego? Tak dalej być nie powinno!
Legionovia - ŁKS Commercecon Łódź 3:0
(25:16, 25:12, 25:22)

MVP spotkania: Maja Tokarska
DPD Legionovia Legionowo: Alicja Grabka 3, Maja Tokarska 14, Julie Oliveira Souza 7, Olga Strantzali 9, Juliette Fidon Lebleu 6, Justyna Łukasik 6, Agnieszka Adamek (libero).
ŁKS Commercecon: Eva Mori 1, Ewa Kwiatkowska 3, Joanna Pacak, Aleksandra Wójcik 10, Katarina Lazović 11, Monika Bociek 9, Krystyna Strasz i Anna Korabiec (libero) oraz Daria Szczyrba 1, Klaudia Alagierska 1.

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.