tj
ŁKS zasłużenie pokonał dziś na wyjeździe w Chojnicach miejscową Chojniczankę.

Relacja na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź

Wynik meczu CHOJNICZANKA vs ŁKS 1:2

94' Koniec meczu. ŁKS wygrywa !!!Sędzia dolicza 4 minuty.
90' Żółta kartka dla Kołby za grę na czas.
88' Kołba od bramki.
85' Ostatnie minuty meczu - ŁKS się broni, Chojniczanka w natarciu
83' Rzut rożny dla gospodarzy
81' Chojniczanka próbuje atakować łodzian. Gorące ostatnie minuty tego meczu
79' Teraz niewiele brakowało, by Chojniczanka trafiła na 2:2... na szczęście Danielewiczowi się nie udało
78' Faul na Wolskim? Nie, sędzia pokazuje "gramy dalej".
73' Sporo nerwów teraz na boisku, zaostrzyła się gra.
68' Widejko fauluje.
61' GOL dla Chojniczanki - Krzysztof Danielewicz po dośrodkowaniu pakuje piłkę do siatki ŁKS-u
Teraz dobrze zapowiada się akcja gospodarzy...
58' ŁKS mądrze kontroluje grę, Chojniczanka nie ma pomysłu na rozmontowanie solidnej łódzkiej defensywy.
51' GOOOOLLLLL ŁUCZAK strzelił w prawy górny narożnik bramki
49' Wolski huknął, ale nad poprzeczką.
46' Gramy w II połowie.

45' Koniec pierwszej połowy - ŁKS prowadzi w Chojnicach!
43' Teraz Chojniczanka docisnęła w końcówce, ale łodzianie mądrze się bronią.
36' Bramkarz gospodarzy broni strzał Ramireza! Ależ było blisko....
31' Łuczak do Ramireza... strzelił ,ale piłka odbija się od obrońcy. Będzie rzut rożny
27' Rożny dla gospodarzy - Kołba na posterunku.
23' ŁKS dzielnie sobie radzi, nie pozwala na wiele piłkarzom z Chojnic.
17' Rożny dla Chojniczanki... Bez zagrożenia
14' GOOOOLLLLLLL dla ŁKS Ramirez!
11' Dobre tempo meczu, piłkarze nie grają zachowawczo - czekamy na akcje bramkowe!
8' Dwie groźne sytuacje Chojniczanki - sporo szczęścia po stronie łodzian.
4' ŁKS miał szansę po strzale Kujawy, ale piłka minęła słupek.
1' GRAMY!
Chojniczanka, choć zajmuje dopiero 9 miejsce w tabeli, ma olbrzymie aspiracje - przed sezonem głośno mówiło się o awansie do ekstraklasy. Łodzianie też mają wielki apetyt, by w przyszłym roku grać już na boiskach najwyższej klasy rozgrywek.

Kto dziś wygra? Relację rozpoczynamy od godziny 17. Zapraszamy!

Składy:

ŁKS:
M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, A. Bogusz, J. Kostyrka, W. Łuczak, Ł. Piątek, M. Wolski, D. Ramirez, R. Kujawa

Chojniczanka:
R. Janukiewicz - R. Kobryń, H. Wołąkiewicz, T. Boczek, P. Pietruszka, P. Zawistowski, K. Danielewicz, J. Podgórski, K. Sylwestrzak, E. Drozdowicz, J. Surdykowski

Materiał oryginalny: Chojniczanka ŁKS NA ŻYWO. ŁKS Łódź grał dziś z Chojniczanką Chojnice. Wynik meczu ŁKS - Dziennik Łódzki