BARCELONA vs SPORTING RELACJA NA ŻYWO. BARCELONA SPORTING STREAM ONLINE. BARCELONA SPORTING WYNIK

OPRAC. (ww), (hof)
BARCELONA SPORTING STREAM. BARCELONA SPORTING LIVE. BARCELONA SPORTING RELACJA LIVE.Dziś piłkarze FC Barcelona podejmą na Camp Nou Sporting CP Lizbona w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć mecz BARCELONA - SPORTING LIZBONA? MECZ BARCELONA VS SPORTING 5.12 POKAŻE Canal+ Family. Początek meczu o godz. 20.45

FC BARCELONA VS SPORTING LIZBONA STREAM

FC BARCELONA VS SPORTING LIZBONA NA ŻYWO

Blaugrana ma już zapewniony awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie, więc trener Ernesto Valverde może pozwolić sobie na rotacje w składzie. Niektóre z nich będą jednak wymuszone.

BARCELONA SPORTING STREAM

Dziś w spotkaniu grupy C Chelsea podejmie Atletico Madryt. Gospodarze mają już zapewniony awans, natomiast zespół ze stolicy Hiszpanii ma jeszcze iluzoryczne szanse na grę w 1/8 finału.

FC BARCELONA VS SPORTING LIZBONA STREAM ONLINE

Na pewno nie zagra Andres Iniesta, który nabawił się urazu. Pomocnik ma problemy z lewą łydką. Iniesta wystąpił w sobotnim meczu Barcelony z Celtą Vigo (2:2), ale musiał opuścić boisko w 53 minucie. Iniesta w tym sezonie zagrał w 17 meczach we wszystkich rozgrywkach, zdobył jednego gola. Z powodów zdrowotnych na środku obrony zabraknie także Javiera Mascherano, leczącego uraz od połowy listopada, oraz Samuela Umtitiego, który doznał kontuzji w meczu z Celtą.