MECZ BAYERN PSG STREAM ONLINE. BAYERN PSG RELACJA NA ŻYWO. BAYERN PSG LIVE. BAYERN PSG ONLINE

oprac. (ww), (hof)
BAYERN PSG RELACJA LIVE. BAYERN PSG GDZIE OBEJRZEĆ. BAYERN PSG STREAM ONLINE. Bayern wygrał z PSG 3:1.

KONIEC MECZU

94' Ależ teraz Lewandowski marnuje 100 procentową sytuację!
91' Sędzia przedłuży mecz o 3 minuty.
87' Ładne zagranie do Lewego ale nie udało się Polakowi jej opanować.
82' Lewandowski brutalnie faulowany przez Draxlera. Żółta kartka dla zawodnika PSG.
75' Coman szaleje, teraz faulowany. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

69' GOOOOOOOOL! Tolisso i mamy drugą bramkę dla Bayernu!

Znakomita akcja Bayernu, lewą stroną pociągnął Coman, dograł na nogę do Tolisso i ten tylko przyłożył i zdobywa gola.
68' Rzut wolny dla Bayernu, Rudy dośrodkowuje ale zbyt mocno.
64' Cavani upada w polu karnym ,domagał się karnego ale gra toczy się dalej.
BAYERN - PSG 2:1
61' Ładna akcja PSG, Draxler uderzył po ziemi ale wprost w bramkarza.
59' Aut dla Bayernu na wysokości pola karnego PSG.
53' Żółta kartka dla piłkarza Bayernu. Teraz PSG przyspieszyło. Bawarczycy w tarapatach.

50' GOOOOOL DLA PSG! M'Bappe głową z bliska i mamy bramkę kontaktową.

47' Neymar uderza z lewej strony ale strzał niecelny.
46' II połowa trwa. Zapraszamy na relację z meczu Bayern - PSG.

Przerwa, Bayern zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie.

45' Draxler uderza ale bramkarz Bayernu bez problemu łapie.
44' Bayern dzisiaj gra agresywnie.
41' Teraz bójka na murawie, gorąco przez chwilę, sędzia pokazuje kartki żółte aby uspokoić atmosferę.
39' Rzut rożny dla Bayernu.

37 GOOOOOOOOOOOOL dla Bayernu! Tolisso!

Znakomicie dośrodkował dobrze dziś grający James Rodriguez i głową Tolisso zdobywa drugiego gola.
35' Teraz Neymar strzela po gwizdku, powinna być kartka ale znów sędzia nie reaguje.
33' Znakomita akcja PSG, Neymar dostaje piłkę wychodzi sam na sam , strzela po długim rogu ale bramkarz broni.
32' Ładna akcja Bayernu ale niecelne ostatnie podanie.
BAYERN - PSG 1:0
29' Faul Draxlera. Powinna być kartka ale sędzia milczy.
26' Rzut rożny dla Bayernu.
25' Podanie do Lewego ale był na spalonym. Wcześniej żółta kartka dla Jamesa i Kimmicha
23' Neymar uderza ale nad poprzeczką.
22' Kimmich teraz fauluje , będzie groźnie. Neymar faulowany tuż przed polem karnym Bayernu.
20' Teraz Neymar w akcji indywidualnej ale siła złego na jednego. Od bramki golkiper Bayernu.
17' Sebastian Rudy uderza zza pola karnego ale bardzo niecelnie.
15' Teraz PSG w ataku pozycyjnym. Bayern dobrze wysoko ustawiony.
BAYERN - PSG WYNIK MECZU 1:0
12' Wciąż Bayern ma przewagę, Bawarczycy prowadzą grę.

8' GOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!

Robert przyjął piłkę na 5 metrze i bez zastanowienia lekko posłał po ziemi piłkę w prawy róg i mamy bramkę!
5' Groźny strzał PSG. Bramkarz Bayernu z trudem wybija.
2' Bayern od pierwszych minut agresywnie. Niemcy atakują.
1' Zaczynamy. Bayern Monachium - PSG relacja, wynik na żywo!

BARCELONA SPORTING RELACJA NA ŻYWO

JUŻ PIŁKARZE NA MURAWIE, HYMN LIGI MISTRZÓW!

20:41 - Mamy w pierwszym składzie Bayernu Lewandowskiego, ale to chyba nikogo nie dziwi.
20:40 - Piłkarze za chwilę wyjdą na boisko. BAYERN - PSG LIVE

20:35 - Za chwilę zaczynamy!
SKŁADY Bayern Monachium i PSG:

19:45 - Bayern aby myśleć o pierwszym miejscu musi wygrać z PSG wyżej niż 3:0. Czy stać ich na to? Już za kilkadziesiąt minut się dowiemy.
BAYERN PSG LIVE
19:30 - Niedługo poznamy składy obu drużyn.

Klasyfikacja najskuteczniejszych strzelców Ligi Mistrzów:
8 - Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
6 - Neymar (Paris Saint-Germain)
6 - Edinson Cavani (Paris Saint-Germain)
6 - Harry Kane (Tottenham Hotspur )
6 - Wissam Ben Yedder (Sevilla FC)

19 - Awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów wywalczyli już piłkarze Chelsea FC, Besiktasu Stambuł, Realu Madryt, Manchesteru City, Tottenhamu Hotspur, Bayernu Monachium, FC Barcelona i Paris Saint-Germain.
18:40 Czy Bawarczykom uda się powstrzymać szalejących Neymara, Cavaniego i Mbappé? Dowiemy się już za kilka godzin. Mecz pokaże telewizja CANAL PLUS. My zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.
BAYERN MONACHIUM - PSG TRANSMISJA [STREAM ONLINE]
18:30 Czy dzisiaj stać Bayern na zwycięstwo nad rewelacją Ligi Mistrzów PSG? Paryżanie grają ostatnio znakomicie. Mecz Bayern - PSG to dzisiaj bez wątpienia hit kolejki Ligi Mistrzów.
Godz. 18.10 - Dzisiaj Robert Lewandowski będzie miał możliwość powiększenia swojego konta bramkowego w Lidze Mistrzów.

1. PSG51210-2
2. Bayern599-5
3. Celtic535-17
4. Anderlecht501-17

Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Choć obydwie drużyny mają już zapewnione miejsce w fazie pucharowej tych rozgrywek, to jednak dzisiejszy mecz jest prestiżowy, bowiem zdecyduje o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie.

GDZIE OBEJRZEĆ BAYERN VS PSG NA ŻYWO

Mecz Bayern - PSG na żywo będzie można obejrzeć w telewizji CANAL PLUS o godzinie 20.45.

Mecz można Bayern - PSG można obejrzeć tylko w kodowanej telewizji Canal +. Gdzie w internecie można będzie obejrzeć, jakie streamy pokażą mecz Bayern - PSG?
Stream z meczu Bayern - PSG pokażą różne strony internetowe, trzeba jednak pamiętać, że są one nielegalne.

Bayern ma obecnie trzy punkty straty do drużyny ze stolicy Francji i by myśleć o zajęciu pierwszego miejsca musi wygrać u siebie wyżej niż 3:0. Obserwatorzy podkreślają, że paryżanie strzelili ponad dwa razy więcej goli niż Bawarczycy i dotąd stracili tylko jedną bramkę i dlatego wysoka porażka PSG jest wyjątkowo mało prawdopodobna. Z drugiej jednak strony w futbolu niczego przed meczem nie można przesądzać.

LIGA MISTRZÓW BAYERN PSG TRANSMISJA

W Niemczech zdają sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie. Ale od czego ma się w składzie Roberta Lewandowskiego, lidera strzelców Bundesligi. Kapitan reprezentacji Polski w ostatnim ligowym meczu strzelił gola, a Bayern Monachium pokonał Hannover 96 3:1. Dla Polaka była to czternasta bramka w tym sezonie.

BAYERN PSG RELACJA NA ŻYWO

W sobotę paryska drużyna nieoczekiwanie przegrała 1:2 ze Strasbourgiem w pojedynku 16. kolejki Ligue 1 i to była jej pierwsza porażka w tym sezonie. Niepowodzenie jest częściowo usprawiedliwione, bowiem trener Unai Emery dał odpocząć kilku gwiazdom swojej drużyny, m.in. Cavaniemu (na zdjęciu), Verrattiemu i Thiago Silvie.

Nad Sekwaną podkreślają, że ostatni raz Paris Saint-Germain przegrało z beniaminkiem w marcu 2013 roku, kiedy to drużyna prowadzona przez Carlo Ancelottiego uległa Reims 0:1. Wówczas zwycięskiego gola strzelił Grzegorz Krychowiak.