ASTORIA SZCZERCÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO] ASTORIA SZCZERCÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]
Widzew wygrywa z Astorią Szczerców 1:0.

ASTORIA SZCZERCÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

I SĘDZIA KOŃCZY MECZ. Widzew wygrywa zasłużenie. Było nerwowo w końcówce ale trzy punkty jadą do Łodzi. Brawo.
94' Zmiana w Widzewie. Zawodziński schodzi.
93' I znakomicie Mariusz Zawodziński mija zawodnika i jest faulowany tuż przed polem karnym Astorii.
92' Dudała wybija na oślep, trwa napór gospodarzy. Teraz Widzew zagrał z kontry, ale niedokładnie rozegrali. Panowie wracamy.
90' Ależ piękna akcja Zawodzińskiego, ładny strzał ale bramkarz paruje w bok a tam Bondara próbował dogrywać jednak niecelnie. Astoria teraz w ataku.. 4 minuty doliczone.
88' Widzew od bramki. Zawodziński już na boisku.
87' Widzewiacy wybijają na oślep. Teraz Zawodziński ostro zaatakowany a sędzia pozostaje niewzruszony. SKANDAL! Piłkarz Widzewa leży na boisku.
85' Astoria atakuje. Widzew cofnięty. Tylko Bondara z przodu.
82'**CZERWONA KARTKA dla Bartosa. Widzew w dziesiątkę. Zawodnik Widzewa zachował się bardzi nieodpowiedzialnie. Powinien dostać reprymendę po meczu od trenera Płuski. Osłabił zespół 10 min. przed końcem. Widzew przy piłce. 80' Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego. Grupka kibiców Widzewa gorąco dopinguje. 79' Gorszy fragment meczu. Piłkarze Widzewa mają na koncie 3 żółte kartki. Kolejna zmiana w Astorii. 77' Opuszcza boisko Gromek, za niego wchodzi Bończak. Gromek rozegrał dobry mecz. 75' Bartłomiej Gromek obejrzał żółtą kartkę. Wciąż Widzew nie potrafi wyjść z własnej połowy. Gospodarze przycisnęli. 74' Kolejny faul piłkarza z Łodzi. Robi się nerwowo. Widzew spuścił z tonu. Gospodarze coraz groźniejsi. Strzał niecelny z głowy piłkarza gospodarzy. Sokołowicz od bramki. 72' Kolejna kartka dla Widzewiaka. Kamil Bartos ukarany. Niepotrzebny faul taktyczny. Zapowiadana zmiana w Astorii. 71' Dudała dostaje żółtą kartkę. Kolejna zmiana za chwilę w Astorii. 69' Gospodarze teraz próbują, ale brak im dokładności. 68' Za Kamila Bartosiewicza wchodzi Możdżonek. Filigranowy pomocnik juz na boisku. Zmiana także w Astorii. 67' Patryk strus zamyka dośrodkowanie z lewej strony ale strzela niecelnie. To powinna być bramka. Do gry przygotowany Krzysztof Możdżonek. 64' Zaskakujący strzał jednego z Widzewiaków, ale bramkarz Astorii na posterunku. Czaplarski nawołuje swoich kolegów do większego poświęcenia. 63' Teraz faul na zawodniku Astorii, sędzia trochę przesadził. Naszym zdaniem faulu nie było 60'**Michał Bondara wchodzi za Roberta Kowalczyka.
58' Widzew z rzutu wolnego na połowie gospodarzy.
57' Ależ Zawodziński dzieli piłką, piękne krosowe podania, raz z jednej raz z drugiej strony. Znakomicie gra Mariusz Zawodziński.
55' Widzew znów w ataku pozycyjnym. I teraz strzał WIdzewiaków. Ale nie celnie. Mało brakowało.
53' Próba strzału Rudzkiego. Bardzo, ale to bardzo niecelnie.
51' I znów faul. Brutalna gra. Tym razem faulował Widzewiak.
49' Kolejny faul. Kamil Sadziński dostaje żółtą kartkę. Kolejny faul na Widzewiaku.
48' Kolejny faul na Widzewiaku. Gospodarze grają brutalnie.
46' Rozpoczęli. Jedna zmiana w drużynie gospodarzy. Widzew bez zmian.
Piłkarze wychodzą na boisko. Będzie lekkie opóźnienie.

Widzew powinien już prowadzić przynajmniej 3 bramkami. Brakuje skuteczności. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie rozwiążą worek z bramkami i dopiszą kolejne gole na swoje konto. Zapraszamy za kilka minut ponownie.

KONIEC I POŁOWY
47' Strus wychodzi sam na sam, to powinna być bramka, beznadziejnie zachował się zwodnik z Łodzi. Strzelił w bramkarza zamiast podpić piłkę i przelobować golkipera gospodarzy.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
44' Bartos zagrywa do Kowalczyka, a ten znów nie przyjmuje. Powinien potrenować ten aspekt gry o ile już nie jest za późno. Zawodnik Widzewa ma problemy z opanowaniem piłki.
42' Soczyste uderzenie Bartosiewicza! Tuż nad poprzeczką. Widzew wciąż w natarciu.
41' I teraz Kowalczyk dostaje prezent w polu karnym ale widać że zawodnik ma poważne kłopoty z opanowaniem piłki. Brak techniki jest porażający. Nie ma bramki. Zawodnik stracił piłkę na 3 metrze.
40' Bartosiewicz faulowany na połowie Widzewa. Łodzianie rozpoczynają od rzuru wolnego.
37' Widzewiacy zaczynają ładnie klepać piłką. Jest pomysł, widać że treningi na naturalnej murawie dają efekty.
36' Piękne uderzenie Mariusza Zawodzińskiego z przewrotki, wspaniale złożył się rozgrywający Widzewa jednak piłka o kilka centymetrów przeleciała obok słupka.
33' Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Znakomita głowka Dudały ale wprost w bramkarza Astorii. Gdyby uderzył delikatnie w bok byłaby bramka.
31' Rzut rożny dla Widzewa. Zawodziński dośrodkowuje, jednak nic z tego nie wyszło. Piłkarze Astorii od bramki.
29' Widzew znów w ataku pozycyjnym.
27' Kowalczyk GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Bartosiewicz dokładnie dograł i Kowalczyk do pustej bramki kieruje piłkę do bramki. BRAWO
26' Widzew w ataku. Nareszcie Łodzianie usiedli na gospodarzach. O to właśnie chodzi, trzeba wywrzeć większą presję.
23' Zawodziński strzela, bramkarz gości wypluł przed siebie piłkę i Okachi nie trafia do pustej bramki, jak on mógł tego nie strzelić!
22' Brakuje zaangażowania ze strony WIdzewiaków. Muszą grać szybciej i bardziej zdecydowanie. Aut na połowie gospodarzy
20' I bramkarz gości zaczyna od bramki. Widzew przejmuje piłkę. Ale wszystko za wolno.
18' Brutalny faul na Okachim. Żołta kratka dla zawodnika Astorii. Właśnie wjeżdża karetka na stadion po chorego mężczyznę. Znów przerwa. Widzew będzie wykonywał za chwilę rzut wolny.
16' Już piłkarze rozpoczęli, Widzew zaatakował, pierwszy strzał łodzian. Niestety bardzo niecelny.
14' Ataku padaczki doznał jeden z porządkowych, zamieszanie na meczu. Za chwilę powinna zjawić się karetka, która zabierze chorego mężczyznę.
12' Zawodziński znakomicie zagrał prostopadle do Strusa jednak na posterunku bramkarz Astorii wyprzedza pomocnika łodzian.
10' Na szczęście Okachi wraca do gry. I pierwszy rzut rożny dla łodzian
Zawodziński ponownie wykonuje rzut rożny, poraz drugi.
8' Okachi padł jak rażony piorunem. Prawdopodobnie kontuzja!
7' Widzewiacy w ataku pozycyjnym. Przejmują inicjatywę.
5' Widzewiacy cofnięci, Astoria stara się rozgrywać w środku. Widzew zbyt statycznie.
4' Przerwa w grze. Kamil Sadziński leży na murawie.
2' Obie drużyny nerwowo. Trzeba uspokoić grę. Widzew od autu na połowie gospodarzy.
1' Pierwszy gwizdek i zaczęli

JESTEŚMY z wami RTS jesteśmy z wami - krzyczą kibice

Słychać kibiców Widzewa, pierwsze okrzyki.
Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki.
Widzew dziś tradycyjnie w czerwonych strojach. Gospodarze w białych koszulkach i czarnych spodenkach.
Na trybunach parę osób . Będzie raczej atmosfera jak na treningu.
Pierwsze jedenastki już zeszły z murawy.
Za chwilę piłkarze zejdą do szatni. Mecz rozpocznie się o godz. 16.
Trwa rozgrzewka! Widzewiacy prowadzą wspólną rozgrzewkę pod bacznym okiem trenera Płuski

ZNAMY SKŁADY:
Widzew: Sokołowicz - Bartos, Dudała, Czaplarski, Gromek, Okachi, Rodak, Bartosiewicz, Zawodziński, Strus, Kowalczyk
Rezerwowi: Choroś, Bargieł, Kozieł, Bończak, Możdżonek, Kaczyński, BondarA

Astoria: Rybka – Matysiak, Sadziński, Rudzki, Stępnik, Wiedeński, Siciarz, Pęciak, Wańdoch, Landowski, Skała
Relacja na żywo Astoria Szczerców - Widzew Łódź RELACJA LIVE

Po czterech wygranych z rzędu RTS Widzew Łódź kontynuuje walkę o III ligę. Dziś na drodze łodzian stanie Astoria Szczerców. Drużyna gospodarzy doznała już porażek ze Zjednoczonymi i Paradyżem. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze dziś też dołączą do grona zwycięzców. Mecz ASTORIA SZCZERCÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA LIVE] rozpoczni się o godzinie 16.

Mecz obejrzy niestety mała ilość kibiców. Jedynie 199 fanów będzie na spotkaniu Astoria Szczerców - Widzew Łódź. Więcej niestety nie wpuściła policja. My już teraz zapraszamy na relację z tego spotkania, minuta po minucie. Relacja Astoria - Widzew Łódź rozpoczniemy już od godziny 15.45.

ASTORIA SZCZERCÓW - WIDZEW ŁÓDŹ relacja na żywo

Wszyscy kibice Widzewa nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż zwycięstwo łodzian. Dopóki Widzewiacy nie wyprzedzą Paradyża nie mogą zwalniać. Jeśli myślą o awansie do III ligi muszą zwyciężać mecz po meczu. Każda strata punktowa może zniweczyć cały wysiłek działaczy i kibiców. Dlatego liczymy dzisiaj na maksymalne zaangażowanie ze strony podopiecznych trenera Płuski. Nie ma innego wyjścia, muszą zagrać na 120 proc. Szczególnie gdy nie może grać nasz najlepszy zawodnik, kapitan łódzkiej drużyny Adrian Budka, który przechodzi jeszcze rehabilitację. Miejmy nadzieję że będzie mógł wystąpić w najtrudniejszym meczy sezonu, który odbędzie się przy ul. Milionowej z Paradyżem.

Astoria Szczerców vs Widzew Łódź relacja na żywo. Gdzie obejrzeć relację Astoria Widzew Łódź