Anagra! Szkoła marzeń

Redakcja
Każdy kto poszukuje szkoły ponadgimnazjalnej powinien trafić do Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra.

Szkoła istnieje już od 15 lat !!! Anagra jest jedną z nielicznych łódzkich , ponadgimnazjalnych szkół , które istnieją tyle lat na trudnym rynku szkół niepublicznych. Anagra to edukacyjny fenomen , mając na uwadze rosnące zainteresowanie szkołą Uczniów z całej Polski i nie tylko .

Do Anagry trafiają Uczniowie z całej Polski ( Zielona Góra, Lublin, Warszawa, Kraków itd. ) , ale także z krajów Unii Europejskiej. Szkoła współpracuje z miejskimi bursami, ale cudownym pomysłem Dyrekcji Szkoły jest budowa bursy szkolnej. Mamy nadzieję na wsparcie władz miasta w realizacji tego projektu .

Anagra nie tylko poszerza swoją ofertę edukacyjną o Technikum Hotelarskie z Profilem Steward / Stewardessa , ale także z roku na rok nawiązuje współpracę z kolejnym pracodawcami , zapewniając Absolwentom szkoły fryzjerskiej, kosmetycznej i projektowania mody - pracę.

Prowadzona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej , polityka związana z propagowaniem szkolnictwa zawodowego , powoduje, iż coraz więcej Absolwentów Gimnazjów interesują się kształceniem w Technikum.

W tym momencie należy napisać, iż jest to bardzo mądre i dojrzałe podejście do edukacji naszej Młodzieży. Pamiętajmy, iż Technikum jest tak naprawdę dodatkową szansą . Trwa tylko 1 rok dłużej niż liceum ogólnokształcące a daje dodatkowe możliwości i zapewnia dodatkowe umiejętności nie tylko zawodowe ale także z zakresu kompetencji ogólnych i społecznych.
Technikum , podobnie , jak liceum przygotowuje do uzyskania wykształcenia średniego i do matury.
Uczeń , który wybiera technikum nic nie traci !!!!

Badania pokazują ,iż trudny rynek pracy jest o wiele łaskawszy dla specjalistów w danym zawodzie , niż dla Absolwentów szkół ogólnych czy studiów wyższych.

Dziś liczą się umiejętności zawodowe , kompetencje społeczne oraz znajomość języków obcych.

Te wszystkie czynniki powodują , iż do Techników przychodzą coraz lepsi Uczniowie !!! Uczeń ze średnią powyżej 5,0 nikogo już nie dziwi. Anagra jest tego najlepszym przykładem.

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa wielokrotnie nagradzana medalami, wyróżnieniami za najlepszą ofertę edukacyjną na rynku , daje Łodzi powód do dumy i zadowolenia z kształcenia zawodowego.

Ważną informacja dla Uczniów i Rodziców zainteresowanych szkołą jest to , iż w Anagrze zajęcia praktyczne są już od 1 tygodnia nauki , a Dyrekcja szkoły współpracuje z wieloma pracodawcami , którzy czekają na Absolwentów Szkoły !!!

Zapraszam Państwa do ANAGRY szkoły , która burzy wszelkie stereotypy nudnej szkoły , jest nowoczesna, przyjazna Uczniom i zapewni Państwa dzieciom PRACĘ !!!

Szkoła kształci w 4 różnych zawodach: Technik usług kosmetycznych, Technik usług fryzjerskich, Technik Przemysłu Mody, Technik Hotelarstwa.

Nauka w szkole skierowana jest do Absolwentów gimnazjum (TECHNIKUM) , Uczniów szkół średnich, którzy ukończyli 18 lat ( Akademia ) oraz do osób dorosłych ze średnim wykształceniem (Akademia) .

www.anagra.pl
www.facebook.com/ESZanagra
Łódź 91-103 ulica Łanowa 4
42 632 50 60 696 05 00 78
biuro@anagra.pl

FLESZ: Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie