60-latka utopiła skodę w zbiorniku wodnym. Weszła na dach samochodu... [zdjęcia]

KWP ŁÓDŹ
60-letnia mieszkanka Rawy Mazowieckiej wjechała samochodem do zbiornika wodnego mającego na celu odwadnianie terenu pobliskiej stacji paliw. Na pomoc oczekiwała na dachu zatopionego pojazdu.

POLSKA EGIPT o której mecz, transmisja NA ŻYWO
10 sierpnia 2016r około godziny 11:35 dyżurny rawskiej komendy został powiadomiony o nietypowym zdarzeniu drogowym. Z informacji wynikało, że przy ul. Przemysłowej w Rawie Mazowieckiej auto osobowe zjechało z drogi i wpadło do zbiornika wodnego. Policjanci skierowani na miejsce ustali, że na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze,
60-letnia kierująca skodą felicją straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie przebijając ogrodzenie, wjechała do zbiornika wodnego. Z powodu wysokiego poziomu wody, kobieta oczekiwała na pomoc na dachu swojego samochodu. W oswobodzeniu kierującej pomogli strażacy, nie odniosła ona żadnych obrażeń. Kobieta była trzeźwa, policjanci ukarali ją 100-zlotowym mandatem. Niestety, aby usunąć samochód ze zbiornika potrzebny był dźwig.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Wielki pożar na Maderze (autor x.news/STORYFUL)