14 bramek ŁKS

(tt)
Marcin Pyrdoł - trener Młodej Ekstraklasy ŁKS
Marcin Pyrdoł - trener Młodej Ekstraklasy ŁKS Paweł Łacheta
Występujący w Młodej Ekstraklasie zespół ŁKS rozegrał sparing zakończony wynikiem rzadko spotykanym na boiskach piłkarskich.

Przeciwnikiem drużyny Marcina Pyrdoła była grająca w lidze okręgowej Stal Głowno. Łodzianie urządzili sobie festiwal strzelecki i pokonali rywali aż 14:1.
ŁKS ME - Stal Głowno 14:1
Bramki dla ŁKS: Strzelczyk 8, Mordalski 14, 35, 55, 89, Pietrasiak 16, Golański 22, 24, Pawlak 70, Pękała 75, 87, Haśkiewicz 82, 85, Grzelak K. 90.
ŁKS: I połowa - Olszewski, Stefański, Salski, Jędrzejczak., Kubicki, Paluch, Papikyan A., Golański, Mordalski. Strzelczyk, Pietrasiak.
II połowa - Domżał, Grzelak D., Wróblewski, Błaszczyk, Grzelak K., Paluch, Traczyk, Pękała, Haśkiewicz, Pawlak, Mordalski