MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Życzenia urodzinowe dla DZIECI. Wierszyki na urodziny syna, życzenia na urodziny córki. Fajne wiersze od rodziców 9.02.24

TJ
ŻYCZENIA DLA SYNA ŻYCZENIA DLA CÓRKI ŻYCZENIA DLA DZIECKA
ŻYCZENIA DLA SYNA ŻYCZENIA DLA CÓRKI ŻYCZENIA DLA DZIECKA ŻYCZENIA DLA SYNA ŻYCZENIA DLA CÓRKI ŻYCZENIA DLA DZIECKA
Wierszyki na urodziny syna, życzenia na urodziny córki. Fajne życzenia urodzinowe dla dzieci od rodziców. Urodziny to wyjątkowy dzień nie tylko dla osób, które je obchodzą, ale również dla rodziców. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przykładowe, piękne życzenia urodzinowe dla syna, życzenia urodzinowe dla córki. Poniżej znajdziecie nasze propozycje życzeń, rymowanek, wierszyków z tej właśnie okazji.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA

Dziś stajesz się pełnoletni, lecz dla nas wciąż będziesz naszym malutkim chłopczykiem. Życzymy Ci powodzenia w dorosłym życiu, samych radosnych chwil, przezwyciężania wszystkich trudności, realizacji planów i pomyślności we wszystkim, czego tylko pragniesz. Najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego ŻYCZĄ Rodzice.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA

Obyś nigdy nie zboczył z drogi do celu SYNU, który sobie wybrałeś. Obyś SYNU umiał z podniesioną głową stawiać czoła przeciwnościom losu. Obyś był zawsze dobry, serdeczny, silny, wytrwały i odważny. Obyś SYNU nigdy nie zwątpił w siebie, swoich przyjaciół ani nas, Twoich kochających rodziców.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA

Synku, bądź radosny i uśmiechnięty, pełen energii i wiary w siebie, miej siłę i odwagę realizować swoje marzenia i czynić dobro, dawaj innym to, co najlepsze w Tobie, a będziesz miał prawdziwych przyjaciół. Życzę Ci wszystkiego dobrego na co dzień, nie tylko w urodziny.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA. ŻYCZENIA URODZINOWE DLA CÓRKI. Piękne życzenia urodzinowe dla dzieci. Urodziny to wyjątkowy dzień nie tylko dla osób, które je obchodzą, ale również dla rodziców. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przykładowe, piękne życzenia urodzinowe dla syna, życzenia urodzinowe dla córki. Poniżej znajdziecie nasze propozycje życzeń, rymowanek, wierszyków z tej właśnie okazji.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA CÓRKI

Już tyle czasu minęło odkąd nosiłam Cię pod sercem CÓRECZKO, a nadal czuję jakby było to wczoraj. Dziś świętujemy kolejne Twoje urodziny, z okazji których życzę Ci CÓRECZKO wielu sukcesów w szkole, bycia nadal tak wspaniałym dzieckiem jak dotychczas oraz spełnienia wszystkich marzeń. ŻYCZĄ MAMA I TATA

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA DZIECI

Czy warto składać życzenia URODZINOWE?
- Oczywiście, że warto składać życzenia. ŻYCZENIA DLA SYNA, ŻYCZENIA DLA CÓRKI są dla dzieci bardzo ważne. Oczywiście dzieci, jak to dzieci, przede wszystkim myślą o prezentach, jakie dostaną, ale choć tego nie widać, życzenia dla dzieci są również bardzo istotne - uważa Paulina Kochańska, pedagog. - Dlatego warto chwilę się zastanowić nad ŻYCZENIAMI, które składamy dzieciom - szczególnie, gdy są one już nastolatkami.


ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SYNA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany