Żużel. Orzeł zacznie w Łodzi

hof
Znany jest już kalendarz pierwszej ligi żużlowej.

Orzeł, po sześciu latach, rozpocznie sezon na swoim torze w Łodzi.

Na początek, 9 kwietnia, do Łodzi przyjedzie ekipa z Krakowa, czyli poprzedni klub Edwarda Mazura. - Uważam, że terminarz jest dla nas dobry. Cieszę się, że zaczynamy ligę od meczu u siebie. W pierwszych spotkaniach kibiców czeka wiele emocji- mówi trener Orła Janusz Ślączka. W drugiej kolejce Orzeł jedzie do Piły, a później seria trzech spotkań z faworytami rozgrywek - Wybrzeżem Gdańsk, Lokomotivem Daugavpils i Unią Tarnów. Rundę zakończy wyjazd do Bydgoszczy. - Zrobię wszystko, żeby drużyna była jak najlepiej przygotowana do rywalizacji o punkty - mówi Ślączka. Trener Orła ma już konkretny plan, jak przygotować drużynę do sezonu 2017. -Naszym zawodnikom na pewno nie zabraknie jazdy - dodaje trener. -Będziemy chcieli pojechać dwa razy z ROW Rybnik, dwa razy z Get Well Toruń i być może z Włókniarzem Częstochowa.

Rewanże w pierwszej lidze startują w odwrotnej kolejności, a więc najpierw, na początku czerwca, przyjedzie do Łodzi drużyna Władysława Golloba, a na koniec Orzeł pojedzie do Krakowa. W Orle wierzą, że 20 sierpnia klub przystąpi do finałów play-off.

WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NOWOROCZNE, ŚMIESZNE WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NA 2017 ROK
SMSY SYLWESTROWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA NA NOWY ROK, WIERSZYKI NOWOROCZNE ŚMIESZNE
ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2016. KRÓTKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE SMS
[ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)