Znów skandal na trybunach. Racami i petardami zaatakowali kibiców Widzewa ZDJĘCIA

W trakcie spotkania 25. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi w Katowicach, w którym GKS przegrał 0:2 z Widzewem, doszło do wielkiego skandalu. Śląscy kibice obrzucili łódzkich fanów racami i petardami. Sędzia przerwał mecz aż na 22 minuty. Na boisku musieli pojawić się strażacy, bo sytuacja bała bardzo niebezpieczna.

W 70. minucie meczu w Katowicach przy prowadzeniu Widzewa 1:0 doszło do ataku na kibiców łódzkiego klubu. Kibole miejscowej drużyny obrzucili trybunę gości racami i petardami. Jedna z rac płonęła na murawie. Mimo apeli spikera, chuligani katowickiego klubu nie ustawali w ataku i nadal rzucali racami w sektor gości. Dopiero po przeszło dwudziestu minutach udało się opanować tę sytuację i piłkarze mogli kontynuować spotkanie!