18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Znaleźli porzucone, wypchane papierosami torby. Ich wartość to ok. 3.5 tys. zł [zdjęcia]

(em)
Niezła zdobycz trafiła się strażnikom miejskim i celnikom, którzy wspólnie kontrolowali targowisko na ul. Ceglanej.

Tam przy posesji numer siedem funkcjonariusze znaleźli porzucone, wypchane torby. Było w nich 313 nieoclonych paczek papierosów wartych prawie 3,5 tys. zł! Niestety, nie udało się odnaleźć ich właściciela.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 9

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Z matematyką są raczej na bakier, pewnie właśnie dlatego trafili do służb
G
Gość
Nic nowego. Ani policja, ani celnicy jak również wszelkiej maści inne służby nie są zainteresowane wysuszeniem tego źródła.
Po prostu żenada bo w XXI wieku mogli by umieć coś takiego zlikwidować. Widać maja jakiś cel w
podtrzymywaniu tego miejsca wielkiego oszustwa podatkowego.
P
PAPIEROS
Za ten super lup dostana wieksze paczki na swieta !
B
Baluty
Pewnie to Cygana i spolki
:)
Handlarze papierosami i spirytem wiedzą o przybyciu Policji jeszcze zanim ci wejdą na targowisko. Na Limanowskiego przed Zgierską, na Łagiewnickiej przy Spacerowej oraz koło Biedronki stoją "czuwaki" z krótkofalówkami i obserwują. Wystarczy stanąć około 100 metrów od nich z krótkofalówką PMR, odszukać ich kanał i posłuchać "raportów".
Ten na Łagiewnickiej jakiś czas temu przepuścił Policję i dostał taki wpierdol, że dobre 2 tyg stał z siną mordą...
a
a
W końcu wzięli się za Bałucki Rynek ..
z
zdzich
Ale jarania :)
z
zdzich
Ale jarania :)
G
Gość
...gdzieś się zagubiły.
;-)
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie