Zmiany w zespołe. Pomocnik Lukas Bielak odchodzi z ŁKS

-Zaktualizowano 
Po dwóch latach występów w biało-czerwono-białych barwach z ekipą ŁKS rozstaje się Lukas Bielak. Pomocnik nie był długo bezrobotny.

Słowackiemu zawodnikowi 30 czerwca wygasa umowa, która nie zostanie przedłużona. Bielak szybko znalazł nowego pracodawcę. W niedzielę podpisał dwuletni kontrakt z pierwszoligową Stalą Mielec.

W ubiegłym sezonie na boiskach drugiej ligi Lukasrozegrał w barwach ŁKS-u sześć spotkań (w tym pięć w pełnym wymiarze czasowym). Z kolei w zakończonym właśnie rozgrywkach Fortuna 1 Ligi słowacki pomocnik zagrał 23 mecze (z czego 22 od początku i 19 od pierwszej do ostatniej minuty). Zakończony awansem sezon 32-latek z Rużomberka okrasił też efektowną bramką w starciu z Wartą Poznań u siebie w rundzie wiosennej. Warto jeszcze dodać, że wcześniej Bielak był piłkarzem m.in.: Bytovii, Górnika Łęczna, MFK Rużomberk oraz Tatrana Liptovsky Mikulas.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-19T19:40:31 02:00, Gunio:

tak naprawdę nie wywalono go za poziom sportowy......chodziło bardziej o to że podszczypywał chłopaków pod pryśnicem pewne info

2019-05-19T20:04:30 02:00, Białe Śródmieście:

Mądre to ty nie jesteś różowe.

2019-05-19T22:07:01 02:00, Gość:

Ja nie różowy tylko biały jak każdy Polak także nie wymyślaj już chłopcze

różowe i głupie, biały to na ŁKS przychodzi, nie na bycyne

R
Retkinia tylko ŁKS
2019-05-19T15:34:18 02:00, ŁKS Zarzew:

Dzięki Lukas za ambicję i walkę. Wiadomo w sercu przeplatanka!

2019-05-19T22:08:49 02:00, Zarzew tylko Widzew:

Hahaha pokaż się w szaliku ŁKS na Zarzewie ... Oczywiste że tego nie zrobisz bo pampersa byś od razu zapełnił ;)

Pokarz się w szaliku widzewa na Retkini. Oczywiste że tego nie zrobisz bo pampersa byś od razu zapełnił ;)

Ł
ŁKS Grembach
2019-05-19T11:48:06 02:00, Guniu:

no nareszcie......był słaby jak trzustka Sypniewskiego

Ale do Fsidzefa się nada,podobno temat rozpoczęty.

Z
Zarzew tylko Widzew
2019-05-19T15:34:18 02:00, ŁKS Zarzew:

Dzięki Lukas za ambicję i walkę. Wiadomo w sercu przeplatanka!

Hahaha pokaż się w szaliku ŁKS na Zarzewie ... Oczywiste że tego nie zrobisz bo pampersa byś od razu zapełnił ;)

G
Gość
2019-05-19T19:40:31 02:00, Gunio:

tak naprawdę nie wywalono go za poziom sportowy......chodziło bardziej o to że podszczypywał chłopaków pod pryśnicem pewne info

2019-05-19T20:04:30 02:00, Białe Śródmieście:

Mądre to ty nie jesteś różowe.

Ja nie różowy tylko biały jak każdy Polak także nie wymyślaj już chłopcze

Ł
ŁKS Doły

Dzięki Lukas i powodzenia!

B
Białe Śródmieście
2019-05-19T19:40:31 02:00, Gunio:

tak naprawdę nie wywalono go za poziom sportowy......chodziło bardziej o to że podszczypywał chłopaków pod pryśnicem pewne info

Mądre to ty nie jesteś różowe.

G
Gunio

tak naprawdę nie wywalono go za poziom sportowy......chodziło bardziej o to że podszczypywał chłopaków pod pryśnicem pewne info

H
Hgh

Dzięki i powodzenia.

Ł
ŁKS Zarzew

Dzięki Lukas za ambicję i walkę. Wiadomo w sercu przeplatanka!

G
Guniu

i fajnie.....niby niezły ale czy na pewno? Przytuła załatwi na Hiszpanów....rozjedziemy ta e klape...ełksa gol

R
Rodowity Łodzianin

Fajnie było patrzeć na Twoją grę. Dziękujemy i powodzenia

G
Gość
2019-05-19T11:48:06 02:00, Guniu:

no nareszcie......był słaby jak trzustka Sypniewskiego

Widzewska szmata...

Dziekujemy Lukas powodzenia

Ł
ŁKS Chojny

No akurat szkoda Lukasa bo w tym sezonie grał dobrze, widocznie klub ma na jego miejsce lepszego zawodnika, który potwierdzi to swoją grą.

Powodzenia Lukas! Dziękujemy.

G
Gość

Powodzenia i dziękujemy, Lukas !

Dodaj ogłoszenie